Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2010, 03:53 PM   #5 (permalink)
smyrna1
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice
Standart Cevap: Çiğneme Korkusu

bende küçükken taze fasulye yiyemezdim çünkü hasta olduğum hiç birşey yiyemediğim bir vakit klasik türk annelerine dahil olan annem zorla yedirmeye çalışmıştı ve istifra etmiştim ondan sonra yaklaşık 15-16 yaşlarıma kadar bir daha o sebzeyi yiyememiştim, şu anda çok severim mesela zeytinyağlıu yada etli tae fasulyeyi, ha o gün fasulye vardı ne bileyim patlıcan kabak falan olsa aynı tiksintiyi ondada yaşardım sanırım, seninde biberden olan isteksizliğin diğer sebzelerede etki etmiş olabilir, şunu önerebilirim mesaela biberi yemek olarak yiyemezsin ama kahvaltıda domates salatalık biber dilimle üzerine zeytinyağı ve kuru nane gezdir yanındada güzel bir izmir tulumu:D bu şekilde dene bir müddet sonra çeşitli başka şekillerde tüketmeye çalış zamanla geçer bende geçti çünkü...
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla