Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2010, 11:06 PM   #24 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bende bi şeyler karalamak istedim...

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumsuz tepkilere verdiğim duygusal tepkileri özellikle inceleme altına aldım bu aralar, hop diye birden çıkıveriyor
ama güzel yanı onları gözlerimi kaçırmadan izleyebiliyorum artık. Son bir kaç gündür öyle güzel rüyalar görüyorum ki .....
Rüyamda bile olumsuzlukla karşılaşırsam " ne diye böyle düşünüyorum şimdi " diyorum . bilinçaltımı baya bi temizlemişim galiba. Her şey daha iyiye gidiyor dediğin gibi , bazen sabırsızlanıyorum ne zaman en iyi olacak gibi ,şaka şaka artık -ecek -acak ekleri pek yok yani gerekmedikçe
.

Ben de hep kıyaslandım ama hiç istememiştim , düşünsene bazı aileler kendi çocuklarını senle kıyaslıyorlar "ya inşallah bizim çocuk ta senin gibi olur filanşaşkın " ,Bu konuya ilişkin içimde bi mekanizma oluşturmuşum ,başarılı olsam bile mutlu olamıyordum, kendimi o çocukların yerine koyuyordum , bu da zamanla birikti galiba diğer olaylarla birleşince bi set oluşturdu ve ben de yeni farkediyorum, alçak gönüllü olmayı yanlış öğrenmişim çevrede iyi bir örnek bulamayınca. Şimdi daha iyiyim , her gün daha iyi oluyorum.
Kendime daha çok zaman ayırıryorum (bunun tek başına oturmaktan daha fazlası olduğunu burada öğrendim). Artık kendimde uğraşacak bişe bulamazsam ne yaparım diyorum , çok mu şımardım ne :))))))))))))
Çevremde çok güzel gelişmeler var özellikle aile hayatımda( ilk önce "hayatında" yazdım o da gözümden kaçmadı:)) Kendimi izlemek keyif veriyor artık, kendimi daha bi seviyorum , daha bisürü şeyler var yazacak onları da tüketmeyelim dimi

Çenem düştü ya
Çok daha güzel günler bizimle olsun (ve oluyor)

Canım bi de şu zıplayan kız avatarını nerden buldun ben de istiyorum öyle bişeyler :))
Ayyy ben güzel oğlumun mesajına nasıl cevap yazmayı atlamışım. Selvi boylu oğlum için hemen aramaya başlıyorum bebeğim. Eve gittiğinde hatırlat bakalım bir şeyler.

Ayrıca da şu baştaki konuyu anlamadım. Kim yaptı onu oğlum sana. Söyle bakıyım annene sen ben kızarım onlara.

Yavrumu kimseciklerle kıyaslamam bir kere ben. Ama keşke 2 gün önce okusaydım. Dün bu konu üzerine konuşurduk bebeğim. Neyse artık başka zaman.

Sevgiyle kal