Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 08:56 PM   #45 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Standart Ynt: Çekim Yasası ile ilgili sorum var!!! ... Nasıl uygulanır?

içinde olumsuzluk geçmeyen Her düşünce %100 sonuca ulaşır...

Genelde insanlar bir hayal kurduklarında bunun gerçek olmayacağını sanırlar... Yüzeysel bakış, hayat şartları insanın kafasına "AMA" ları sokar... Bazı insanlar ise çekim yasası, düşünce gücü gibi kitapları okuyup denemeye kalktıklarında çok hayal ettiklerini düşünüp "Bu yöntemler işe yaramıyor" derler...

Çekim yasasıyla hayatını yenileyen bir insan olarak diyorum ki... İçinde olumsuzluk geçmeyen her düşünce zaman tamponuyla size ulaşır... Çekim yasasını kullanmak sadece hayal etmek deildir... Hatta ve hatta sadece hayal etmek tehlikelidir... neden mi ?

Çok para istediğimizi hayal edelim... Atıyorum 50 bin YTL ( bana göre çok ) 50 bin ytlnin hayalini kurarken zihnimiz bir yandan " Ama bu para bana nasıl gelecek" "öyle fırsatım yokki" "ben zaten parasızım, şansızım" gibi hayalleride kuruyoruz istemeden... Kafamızda hem pozitif titreşimler, hem negatifler çıkıyor, bunlar birbirini iptal ediyor ve bir çok insan gibi tekdüze bir yaşam sürmeye devam ediyoruz...

Çekim yasasını güçlendiren bir çok yöntem var... ama hangi yöntemi kullanırsanız kullanın içinde olumuszluk geçmemeli...
Örneğin

- Hayal ettiğiniz çok pahalı bir yüzüğü düşünürken arkadasınızı nasıl kıskandırıcağınızı, size nasıl imreneceklerini düşünmeyin... herkesin iyiliği için isteyin

- küs olduğunuz tüm insanları affedin... (içten bile olsa)

- "benim bilmemnem yok, benim param yok, sevgilim yok," diye yakınmak yerine sahip olduuklarınıza şükredin...

- Hayalinizin nasıl gerçekleşeceğini düşünmek yerine sadece ve sadece sonuca odaklanın... çekim yasası size en kısa yolu bulur...

- hayal kurarken tersine odaklanarak kurmayın... mesela "Borçsuz bir yaşam istiyorum" yerine "Daha çok bolluk ve para istiyorum" diyin... borç kelimesi bir engeldir

Eğer bunları yapmassanız hayallerinizin gerçekleşmesi zordur... yaratım süreci için blokajdır...

yukarıda bymehmet kardeşim demişki

"Çok aşırı istemek ve isteği üzerinde sürekli düşünmek bence yanlış arkadaşlar... "

Bu bile bir yaratımdır... kaderciliğe yöneliktir... Yani "herzaman gerçekleşmeme ihtimali bulunur" demek istemiş sanırım... Ama kendi gücünün farkın vardığında ozman geçmişte gerçekleşmeyen düşünceleri için çok şaşırıcak.. :D