Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2008, 12:03 AM   #8 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: Satış PAZARLAMA İşinde olan var mi?

taaa geçen yıl yazmıştım bu yazıyı, bir yıl sonra okunduğunu ve sahip çıkalan bir konu olduğunu görmek beni çok mutlu etti. takdir edilesi kadınlar işte,
bugün bir fikir daha geldi aklıma, çocuk evi projem için düşünürken, kocaman bir sinema ama bahçede olacak bu sinema, park gibi yani, hayvanlar, ağaçlar, ve güzel dinlendirici bir mekan, kadınlar işletecek burayı, her ilde olsa ne güzel olur, kendi markalarımızı oluşturacağız, çocuklarımız o mekanlarda, sevgi ile doğayla iç içe büyüyecek, sinema izleyecekler, veee
bugün gelen fikrim halka açık olacak olan bu mekanda kafeterya gibi ev kadınlarının ürünler satılacak, ama servisi pandomimciler yapacak, hiç konuşmadan şirin şirin hareketler eşliğinde gözümün önünde canlandırdım bugün bunu hatta kafeterya işleten bir arkadaşıma uygulamalı olarak anlattım birde çook eğlendim anlatırken bile, herkes dinleyince mutlu oldu, hayal olarak kalmamalı acilen hareketlerimi hızlandırıp ekonomik anlamda güç bulmalıyım uygulamaya geçmeliyim,, bir umutla ahhhh bir umutla olmalı bu işler, herkes duyarlı olan herkesin sahip çıkmasıyla olacak işler bunlar kalksak şu tvnin ve boş işlerin başından halk olarak bir silkelensek, acilen harekete geçmeli yoksaaaa, sevgili atam gidiyor elden vatan, bizi borçlarla yozlaşmalarla bitirecekler, marketlerde kendi markalarımız niye yokk, niye öz kaynaklarımız satılıp duruyor, neyseee fazla kaptırmayayım kendimi civcivlerimin yanına gideyim,