Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2009, 12:17 AM   #27 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
catikati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
slm arkadaşlar ben çok yeniyim düşncelerin gücünde inanıyorum.haytımı deiştirmek için nerden başlamalyım.herkese mutluklar.
Merhabalar,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz..

Hayatınızı değiştirmeye "Ego güçlendirici" ve "Suçluluk duyguları" telkinlerini
dinleyerek başlayabilirsiniz..İstediğiniz versiyonu dinleyebilirsiniz,hepsinde içerik aynıdır..

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ayrıca rehber bölümümüzde aradığınız pekçok sorunun da yanıtını bulacaksınız..

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Bilinçaltı konularını fırsat buldukça incelerseniz çok yararlı bilgiler edinebilirsiniz..

Bilinçaltının Bilinmeyenleri - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

19 Nisan'da İstanbul'da yapılacak olan seminerimize de katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum..Eft,sedona,deap peat ve daha pekçok konuda önemli isimlerden birebir faydalı bilgileri uygulamalı öğrenebileceksiniz..Bu konu başlığında gerekli bilgiler mevcuttur..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla