Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Makaleleri ve Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=206)
-   -   Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227018)

Gulba 01-12-2009 10:35 AM

Cevap: Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale..

Aynalık konusunu ilk İçimizdeki Yolculuk sitesinde öğrenmiştim. Tavsiye ederim. Seminerlerine hiç katılmadım ama her bilgi oraya çıkıyor anladığım kadarıyla. Arınma, önce kendini değiştirme, bilinçaltını yeniden programlama gibi..

esen27 21-12-2009 01:03 AM

herkese merhabalar
yazılan herşeye gönülden yürekten katılmamak elde değil
hepinizi çalşmalarından dolayı kutlarım
çok güzel yazılar okuyunca kişi tamam ben bunu yaparım ve uygularım arınır temizlenirim
biraz çalışma biraz güzel saf temiz istek ve düşünceler
harmanlanınca ortaya hayallerimizde çizdiğimiz
yaşam ortaya çıkıyor
derken birde bakıyosunuzki hiçte bu kadar basit değil
ben iki senedir çalışıyorum
evet güzel yol aldım
amaaa
gözardı ettiğimiz ÇAKRALAR pat diye hayatımıza giriyor
düşüncelerimizi değiştirebiliriz kuantum uygulayabiliriz
şifa çalışabiliriz
ÇAKRALARIMIZI AÇMADAN ASLA
hedeflerimize tam ulaşamayız
ben herşeyden önce çakraların açılmasını öneririm
ben 4 çakramı açamadım
en kısa sürede ve çabuk yapan varsa fikirlerini öğrenmek isterim
birde bilinçaltı varki ona değinmedim o sayfalar alır 0 yaştan başlıyor
15 yaşa kadar temizlenmeniz gerekir
bizim gibi yaş kemale ermişlerin yolu eh tahmin edin
segiden başka şimdilik söze gerek yok
sevgi ile kalın

YESHAPPY 28-12-2009 03:16 PM

ya bu kitap benim biraz aklımı karıştırdı. Çekim yasasını bi kenara itiyor bi yandan;ama tamamen bırakmıyor yasayı. Bi yandan da ho'oponopono diyor. :S ikisini bi arada götüremezdim zaten neyse:)

azime_1 25-01-2010 03:58 PM

ben bu paralel evrne kısmını pek anladım. AÇıkçası mantıklı gelmedi.Bence bu zamansızlık ve mekansızlıkla alakalı. Yani her şeyin varolma olasılığının bulunduğu bir alem. Ve kainat sürekli bilimeyen bir alemden gelen enerji ile sürekli yaratılıyor. Ve fotonlar sizin gözlemlediğiniz şekilde hareket ediyor. Dolayısıyla olmasını istenmeyen bir durum yok hayal ediliyor veya varolan başka bir şekil hayal ile değiştiriliyor. . Ama madem ki bu yöntem işe yarıyor bu yöntemi işe yara kılan ne ,öncelikle muhteşem bir yöntem. Ama ben hem çekim yasası hem hooponopono ,hem matriks enerjisi vs. dediğim gibi hepsi kuantum fiziğine çıkıyor. . fotonların ölçülemezliğine . Sadece enerjiyi olumlu gözlemleme .ve tekde bir olma. Bir ben varım bir de benden içeri olayı. Rahman ve rahim sıfatının kainatta var olması.Dolayısıyla belki de teşkkür temedem af dilemeden ,ve sevmeden gönderilemiyor bu enerji. Belki de nötrleşmeden gitmiyor ha ne dersiniz?
Sadece bir yorum benimki ...

mavihuzur 09-02-2010 11:12 PM

ben acaba karışık insanların hayatlarınımı kendime çekiyom da ondan mı rüyalarım arap saç ı gibi oluyo. o halde bu durumu kabul ediyorum bunun için özür dilerim ben benii affet lütfen. bundan sonra bu karmaşıklık beyaz ışığa döüşecek ve gökyüzüne karışacak bunun için teşekür ediyorum ve beni seviyorum y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:26 PM.