Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Makaleleri ve Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=206)
-   -   Hadi Bakalım Sobe (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14595)

Belgin ∞ 11-11-2008 06:00 PM

Hadi Bakalım Sobe

Farkındalık farkındalık diyoruz devamlı.Peki nasıl gelişir bu farkındalık?

Doğru cevap tebrikler.An da kalarak.Peki bu an da kalmak nasıl bir şey,evet biraz uğraş gerektiriyor,ama alışınca onu huy haline getirince sizi yalnız bırakmıyor.

Söz uçar yazı kalır dan yola çıkarak buraya bu başlığı açtım,Ayşegül'ün fikriyle.

Buraya kendimizi sobelediğimiz anları yazarak,ufak bir mola,ufak bir tebessüm olsun istedik.Hem bu şekilde alışkanlıklar gelişir,farkındalık kolunuz,bacağınız gibi bir uzvunuz olur dedik.

Evet nasıl sobelediniz kendinizi?

Hayatın içinde bir yerlere yetişmeye çalışırken kendinizi nasıl farkettiniz o an,ne düşünüyorken yakaladınız?

Burası bizim farkındalık köşemiz olsun.Gün içinde kendimizi yakaladığınız anları burada çayımızı,kahvemizi içerken anlatalım.

Farkı farketmeniz dileklerimle.

Sevgiler.

stubborn 11-11-2008 08:15 PM

Ynt: Hadi Bakalım Sobe

Korkumı farkettım..kaybetme korkumun farkına vardım..!!!! dun gece

Belgin ∞ 12-11-2008 02:22 PM

Kendimi sinirliyken yakaladım az önce.Telkinlerimi açmayı unutmuşum. aa34

aysegul_tirtil 13-11-2008 02:40 PM

iş yerinde temizlik yaparken degersiz hissettim koskoca üniversite mezunu yer paspaslıyo dedi egom duydum kapa çeneni dedim hemen

aysegul_tirtil 13-11-2008 02:52 PM

pat diye girdim konuya aslında yazacagım bircok sey vardı ama patron gelince aceleye geldi,ben kendi adıma bu baslıgın cok işe yarayacagını düsünüyorum çünkü farketmek özgürlesebilmenin ön kosulu ardından kabullenme geliyo ama farketmedigin bir seyi nasıl kabullenırsın işte bu yüzden alışkanlık haline gelmeli kendini yakalamak,bana gelince egomu görebilmek harika paspasta bitti zaten üstelikte iş arkadaslarımla güle oynaya yaptık egoma kalsa bana surat astıracaktı burdan egoma sevgilerimi yolluyorum s45apk

aysegul_tirtil 14-11-2008 05:31 PM

trafik kazasından cok korktugumu farkettım bugün hemde öyle böyle degil

huzurr 15-11-2008 03:58 PM

Hep bacaklarımı sallarken buluyorum kendimi
bi dur artık bi dur ya diyorum ne yorulmaz şeysin öyle girlhaha

Antuza 15-11-2008 04:06 PM

Msnde offline,burda online olunca acayip sobeleniyorum:)

çiçeğim 15-11-2008 04:29 PM

Kötü durumda olan insanlardan çok fazla etkilendiğimi ve acıma duygumu farkettim bugün. neutrali5

rasgavs 15-11-2008 04:36 PM

Bugünlerde kendimi sık sık yemek yerken ve gülerken sobeliyorum y789 dl67

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:40 PM.