Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   Teşekkürler hayat (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2382)

TARIK 02-11-2007 08:59 PM

Teşekkürler hayat

Her zaman ki gibi o Cumartesi de kitapçıya uğramıştım, yeni bir kitap alıp sonra da kahvemi yudumlayarak biraz olsun hayat koşuşturmasından sıyrılarak mutlu vakit geçirecektim. Kitap raflarında bir süre oyalandıktan sonra gözüme bir kitap ilişti, The Secret adında, aslına bakarsanız kitapçılarda ki şu çok satanlar bölümlerinden hiç hoşlanmam ama ne olduysa o kitap öylesine ilgimi çekmişti ki hemen alıp arka yüzünü okumaya koyuldum, iddialar çok büyüktü ve hiç düşünmeden satın aldım. Öyle heyecanla okumaya başladım ki kendime geldiğimde kitabın ilk çeyreği bitmişti bile. Anlatılanlardan çok etkilenmiştim ve hemen uygulamaya koydum, o sıralar borç içindeydim ve bu durumu acilen düzeltmem gerektiği için çokça kazanç istedim hayattan, öylesine inandırmıştım ki kendimi bu durumun gerçekleşeceğine, bazı durumlar cebimdeki paranın son kuruşuna dek sokaktaki yalnız insanlara dağıtıyordum, ne de olsa kazanacaktım ve artık bolluk içinde hissediyordum kendimi, daha sonra bir akşam internette vakit geçirirken googleda bir arama yaptım ve bir site çıktı karşıma, o an duyduğum heyecanı burada kelimelerle anlatmak gerçekten imkansız, galiba çekim yasasını hayatıma olumlu şekilde sokmayı başarmıştım. Ertesi gün birkaç hafta önce kredi kartı ve diğer borçlarımı karşılamak için başvurmuş olduğum kredi olumlu sonuçlanmıştı ve para hesabımdaydı, benim bu 10.000 lira ile borçlarımı ödemem gerekirken onları hiç umursamadan tamamını daha önce hiçbir deneyim ve bilgim olmayan bir konuda yatırıma yönlendirdim ve ilk haftada yarısından çoğunu kaybettim. Bu yaşta(yaşım 23) gırtlağa kadar borca girmiştim ama çok ilginçtir böyle bir durumda tam bir çöküş halinde olması gerekirken insanın, ben bu durumu bir damla bile umursamıyordum, çekim yasasına gerçekten inanmıştım sanırım. Sonraki ilk haftada zararımın tamamını karşıladım ve şimdilerde 22.000 liram var ve şuan bunları yazarken oturduğum yerden para kazanıyorum.

Ben Dünya'dan para ve sevdiklerimle mutluluk talep etmiştim, o da isteğimi emir olarak algılamış olmalı. Şükürler olsun, seni seviyorum hayat...

shamanic 02-11-2007 10:21 PM

Ynt: Teşekkürler hayat

ooo hoşgeldin tarık... sen gelmesen biz sana gelecektik .... sevincli

hayatının bu anlamlı olayını bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz.. thumbsanim

bolluğun bereketin daima artsın inşallah..

sevgiler... actionsmile

hayalayaz 03-11-2007 07:20 AM

tarık hoşgeldin
bolluğun bereketin daima artarak gelmesini dilerim..bu yazını ablama okutucam..oda internet üzerinden para kazanmaya çalışıyor..fakat olmaz diyenlerden etkileniyor..senin yazını okuyunca motive olacaktır ..bizlerle paylaştığın için teşekkürler

hülyaa 03-11-2007 07:26 AM

merhaba tarık,hoşgeldin... actionsmile
merak ettiğim bir konuya,sonucuyla birlikte değindiğin ve bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim..senin adına çok sevindim..bolluğun daim olsun.. super

jaunty 03-11-2007 07:51 AM

hosgeldin Tarik ne guzel anlatmissin bollugun bereketin dahada artmasini dileriz.cozumler sonsuz.darisi bizimda basimiza.kredi karti diyince borc diyince icim bir garip oluyor..icime isik doldu sagol. cilgin897

eylulx 05-11-2007 10:53 AM

smil56

yazini ve etkileyici deneyimini bizimle paylastigin icin cok tesekkurler Tarik

smil56

TARIK 05-11-2007 04:47 PM

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Bu arada birşey daha paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 3-4 gündür telkinli mp3lerden ego güçlendiricileri dinliyorum. Normalde de mutlu ve bolca gülen bir insanımdır ama şu günlerde öylesine iyi hissidiyorum ki kendimi bütün gün yüzümde şapşal bi tebessüm smiliyface bu telkinlerden olsa gerek sanıyorum kiss3

yildizlar 05-11-2007 05:12 PM

hoşgeldin Tarık. hismiley

içindeki sırrın tüm yaşamını aydınlatması dileğiyle...

shamanic 06-11-2007 01:21 AM

en güzel etkilerden birini yaşıyorsun tarık.. thumbsanim güldükçe gülmek için çok güzel nedenler çıkacak karşına eminim ki... keyfini sür gülümsemelerinin..
hepimiz yaşamımızda geriye dönüp baktığımızda ... yüzümüzde gülümseme oluşturan çok güzel anılarımızın olması dileğiyle...
sevgiler.. actionsmile

25emel 06-11-2007 01:46 AM

Alıntı:

TARIK Nickli Üyeden Alıntı
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Bu arada birşey daha paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 3-4 gündür telkinli mp3lerden ego güçlendiricileri dinliyorum. Normalde de mutlu ve bolca gülen bir insanımdır ama şu günlerde öylesine iyi hissidiyorum ki kendimi bütün gün yüzümde şapşal bi tebessüm smiliyface bu telkinlerden olsa gerek sanıyorum kiss3

şapşal tebessümmü aa34 allah iyiliğini versin yahu aa34 ne güzel güzünde güller açıyormuş sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:16 PM.