Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   BANA YOL GÖSTEREBİLECEKMİSİNİZ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227213)

Vodoo 21-02-2009 12:00 PM

BANA YOL GÖSTEREBİLECEKMİSİNİZ

Merhaba
uzun zamandır uyeydim ama simdi tam anlamıyla uye olmaya karar verdim.Sizden yardım bekliyorum arkadaslar.Cok zor 2 yıl gecirdim cok buyuk maddi manevi kayıplar yasadım.

Simdi hayatıma yeniden bir baslangıc yapmak istiyorum.Bildigim hersey birbirine karıstı bu yuzden sizden destek istiyorum.SİL BASTAN hayata baslamak gibi bir niyetim var.Danıstıgım kisinin tespiti istenmeyen bir cocuk olarak dunyaya gelmemin yankıları bu hayatıma kadar suruyormus ha bu arada yasım 37:) Korkum ben bunlara takılıp kalırsam nasıl iyi bir anne olurum cocuklarımın da hayatını mahvedermiyim.13 ve 5 yasında 2 aslan parcasının gelecegi benim llerimde .

NERDEN BASLAYACAGIM

aysegul_tirtil 21-02-2009 12:06 PM

sevgili vodoo başlamak bitirmenin yarısıdır derler.ne güzel bir karar vermişsin.telkinleri düzenli dinleyerek başlayabilirsin.rehber bölümünü inceleyip daha fazla bilgi alabilirsin.eft ile ilgili konulara bakabılırsın.burda yapabilecegın bir sürü sey var.yolun açık olsun.sevgiler

Vodoo 21-02-2009 12:09 PM

İlgine tesekkur ederim aysegul

sanemce 21-02-2009 12:15 PM

merhaba vodoo

çocukluğumuzda maruz kaldığımız olumsuz telkinler geleceğimizi şekillendiriyor maalesef..

yaş kaç olursa olsun hiç bir zaman başlangıç için geç değildir.

suçluluk ve ego telkini ni dinleyerek başlayabilirsin..

bu telkinler bilinçaltında biriken negatifleri temizleyecektir.. bakış açına pozitiflik katacak.. sen de günlük konuşmalarında pozitif cümleler kullanırsan telkinlerin etkilerini arttırmada katkın olacaktır..

günlük açarak başlaman çok doğru bir karar.. değişimlerini gelişimlerini takip edeceğin özel bölgen olmuş..

mutlu haberlerle dolmasını diliyorum..

sevgiler actionsmile

Vodoo 21-02-2009 12:19 PM

sanemce sana da tesekkur ederim.ilginizden cok duygusallastım.umarım hep olumlu ilerlemelerim olur burada sizlerle paylasırım

yeni bir hayat 22-02-2009 01:25 AM

Merhabalar Vodoo,actionsmile

Forumda, en önemlisi de hayatınızda aktif bir rol üstlenme isteğinizi tebrik ediyorum..25889

Arkadaşlar çok güzel tavsiyelerde bulunmuşlar,artık gereken şey bunları uygulamak olacak.
Günlükle günü gününe takip etmek de çok yerinde bir fikir..
Kendini geliştiren paylaşımlarla dolmasını diliyorum.Hayırlı olsun..

Sevgiler..

belginbesir 22-02-2009 01:41 AM

Merhaba;sung66

Gerçekten önemli olan bunların farkında olmanız ve bişeyler yapmak niyetiniz. Gerisi daha kolay inanın. Ayrıca hiçte geç kalmamışsınız bence. Her yaşın farkındalığı ve getirisi ayrı oluyor. Hepimiz bir takım şeylerin farkına varıp olumlu bişeyler yapmak için buradayız. Bu da çok önemli bence. Hem tüm bunları gerçekleştirmek için çok güzel itici bir güce de sahipsiniz. Pardon bir değil iki tane... Evlatlarınız!

Basit ve net düşünmek önemli bence. Çok karmaşıklaştırıp gözünüzde büyütmeyin. Telkinleri dinleyerek başlayın gerisi gelir adım adım.Düşündüğünüz kadar zor olmadığını siz de biliyosunuz aslında.....

Vodoo 22-02-2009 09:48 AM

Gunaydınnn

hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim.Telkinleri dinleyerek dunden itibaren bir adım attım.Bu sabah hafif bir kulak uguldaması ile uyandım ama onemli degil.Hayatımda olacak degisiklikleri kabul ediyorum.Diyerek baslamak istiyorum gune:)

Vodoo 22-02-2009 10:16 AM

Bir sey daha sormak istiyorum.Gunduz ben bu telkinleri dinlerken cocuklarımda haliyle dinlemis oluyor.13 ve 6 yasindaki cocuklarım icin faydası yada ters bir etkisi olma ihtimali nedir?

yeni bir hayat 22-02-2009 10:25 AM

Sevgili Vodoo;

Çocuklar telkinlerin -birkaçı dışında- güvenle dinleyebilirler..Bunlar sosyal fobi, depresyon,kilo verme ilk aklıma gelenler...Çünkü bunlarda onlar için gerekli olmayan telkinler var..İlk dinlemen gereken telkinleri, onlara dinletmende bir sakınca yok..

Sevgiler..actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:25 PM.