Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   Huzur (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1082)

tlvnt 24-03-2007 11:56 PM

Huzur

Merhabalar
Sınıfta yapmak zorunda kaldığım sunuma kadar ,Umumi-efkariyeden biri olarak içinde bulunduğum durumun farkında fakat ciddiyetini anlayacak mahiyette değildim, Genelde ev oğlanı ağır abi olarak ün yapmış, arkadaşlarımla konuşacak bir şey bulamayan, bir gün öncesinden yarının hesaplarını en ince ayrıntısına kadar yapan, her yaptığı hatayı dev aynasında büyüten biriyim,
Nette yaptığım araştırmalardan sonra sitenize ulaştım, forumu biraz takip ettikten sonra telkinleri indirdim, yaklaşık 2 hafta dan beri eg ve sd yi dinliyorum, demirbaşım olmuş tedirginliğim gittikçe azalıyor, 3-4 saat yatak da kıvranmadan uyuyabiliyorum, gittikçe arkadaşlarımla daha rahat sohbet ediyor, mümkün olduğunca dışarıya çıkıyorum ve daha mutlu ve huzurluyum diyebilirim,

Atakan beye telkinleri hazırlayıp bizimle paylaştığı için teşekkür ederim,

kadirayvaz 25-03-2007 12:16 AM

Huzur

Biraz daha vakit geçsin(Tabii telkinleri dinlemeye devam ederseniz) yaşayacaklarınıza siz bile inanamayacaksınız.Tecrübe ile sabittir. smil56 art56art56 alk78 smiliyface Selam ve sevgiler.

avi907 25-03-2007 12:51 AM

Huzur

tlvnt aramıza hoşgeldin çok sevindim senin adına
aynen devam 2 hafta geçtiğine göre listene yeni telkinler ekleyebilirsin
daha da iyi olacağına inanıyorum lütfen gelişmeleri paylaş...

hayatimdegisti 25-03-2007 01:56 AM

Huzur

Alıntı:

tlvnt Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar
Sınıfta yapmak zorunda kaldığım sunuma kadar ,Umumi-efkariyeden biri olarak içinde bulunduğum durumun farkında fakat ciddiyetini anlayacak mahiyette değildim, Genelde ev oğlanı ağır abi olarak ün yapmış, arkadaşlarımla konuşacak bir şey bulamayan, bir gün öncesinden yarının hesaplarını en ince ayrıntısına kadar yapan, her yaptığı hatayı dev aynasında büyüten biriyim,
Nette yaptığım araştırmalardan sonra sitenize ulaştım, forumu biraz takip ettikten sonra telkinleri indirdim, yaklaşık 2 hafta dan beri eg ve sd yi dinliyorum, demirbaşım olmuş tedirginliğim gittikçe azalıyor, 3-4 saat yatak da kıvranmadan uyuyabiliyorum, gittikçe arkadaşlarımla daha rahat sohbet ediyor, mümkün olduğunca dışarıya çıkıyorum ve daha mutlu ve huzurluyum diyebilirim, son olarak arkadaşlarım msn de konuştukları ben ile karşılarında konuştukları benim aynı insan olduğuma inanmaları beni daha da mutlu ediyor.

Atakan beye telkinleri hazırlayıp bizimle paylaştığı için teşekkür ederim,

Bende paylaşımınız için teşekkür ediyorum.Yazı stilinizden ve ifade ediş tarzınızdan anladığım kadarı ile yüksel bir potansiyel söz konusu.Bu potansiyeli kullanmanıza vesile olduysak ne mutlu...

lalezar 25-03-2007 10:35 AM

Huzur

lerzaaaaan yine çok güzel yazmıssın duygu seli,şelalesi olmuş bu minik paragrafın....yapma be sabah sabah.... 88a

lalezar 25-03-2007 03:43 PM

Huzur

ay bu sevimli kız/abla/anne..lerzancıımın ta kendisi haftasonları nereye kaybolur meraktan çatlıycam..hayır ben burda hava açıcakmı diye cama yapışıyorum ve hava bugün ankarada yine kapalı,ankara adı gibi kara yıllardır..gideliiiim buralardan taaa uzaklara lerzanın yanınaaaaa...olsun havalar nası olursa olsun bizi gezmekten kimse alıkoyamaz...bizim havamız güzel olsun...bu arada yaz bi kitap ilk okuyan ben olcam..eminim..akşama burdayız hep beraber... gulensmiley

turgay0101 27-03-2007 11:56 AM

Huzur

Huzur, aslında içimizde olupta hep dışarıda aradığımız duygu iç huzuru yakalamamız dileğiyle

turgay0101 27-03-2007 11:57 AM

Huzur

Huzur, aslında içimizde olupta hep dışarıda aradığımız duygu iç huzuru yakalamamız dileğiyle

abuseyif 03-04-2007 11:14 AM

Huzur

kardeşim durumunu güzel ifade etmişsin doğrusu o sıkıntılları bende çok yaşadım kendine saygısı ve güveni olmamanın sıkıntısı hayat bunlarsız daha güzel kendini ciddiye alan ve ciddiye alınan biri olmanın güzelliklerini yaşıyorum şimdi mevsimin bahar olmasıda herşeyi dahada güzelleştiriyor daha nice güzelliklere kardeşim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:13 PM.