Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   Mavipapatya'nın günlüğü :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=623864)

mavipapatya 27-12-2013 05:45 PM

Mavipapatya'nın günlüğü :))

Artık benim de bir günlüğüm olsun mu? olsun :) sonunda günlüğümü oluşturdum. merhaba sevgili günlük :) küçüklükten beri aklıma estikçe günlük yazmaya başlarım ama ya birisi okur ya da gerçekten içimi dökemediğim için ( birisi okur kaygısıyla ) yırtar atardım hep. İlk defa böyle bir kaygı gütmeden günlük yazmak ne güzel
çok mutluyum :)
Siteyle geçen yıl
nette bir şeyler ararken karşılaşmıştım ve o gece sanki hazine bulmuş gibi sevinçliydim telkinleri indirdim, yorumları okudum nasıl ne kadar dinleyeceğim vs derken sabaha kadar uyumadım. Hemen dinlemeye başladım kararlıydım değişmek istiyordum fakat her şey istediğim gibi olmadı telkinleri gündüz dinliyordum ama gerektiği kadar saat dinlemem için gece de dinlemem gerekiyordu, odamı ablamla paylaştığım için sesi açarak dinleyemiyordum ablam uyuyamıyor seste y789 kulaklıkla dinledim uyandığımda kulaklarımdan çook uzak yerdeydiler smil56 y789 bende olmuyor gerektiği gibi dinleyemiyorum dedim ve erteledim telkinleri dinlemeyi. Bu sene yeniden başladım ablamda gitti odada yalnızım rahat rahat dinliyorum geceleri y789y789 başlangıç telkinlerinden sonra kendine güven ve topluluk karşısında konuşma ve sosyallik artırıcıyı dinledim 10 günlük periyotlarla. Şu an dinlemiyorum telkin ama yarın tekrar başlamayı düşünüyorum. Telkinlerin etkilerini gördüm en çok hoşuma gidense dik durma idi boyum uzun ve yıllardan beri duruş bozukluğum var çok uğraştım düzeltmek için ama hiç bir işe yaramıyordu telkinler sayesinde şıp diye düzeliverdi artık daha dik ve kendinden emin duruyorum. Başka bir etkisi aşırı pozitiflik oldu zaten hayata çok pozitif bakan biriydim telkinlerden sonra daha bi pozitif oldum mutluyum aynaya baktığımda sürekli gülümsüyorum içimde bi enerji bi mutluluk patlaması omaya başladı ama sosyallik artırıcıyla topluluk karşısında konuşma etkilerinde net bir değişim göremedim bunları tekrar dinlesem iyi olacak sanırım. bu arada 21 günde bilinç formatlama kitabına başladım bugün 21 günlük sürecin 3. günündeyim heyecanla sonuçlanmasını bekliyorum.Bugün yapmak istediğim bir çok şeyi yaptım istediğim olumlamaları seçtim, 2014 hedeflerimi belirledim, günlüğümü oluşturdum. Artık daha planlı programlı olmam lazım çünkü ders de çalışmam gerekiyor. Uzun zamandır çıkmak istediğim bu gelişim yolculuğuna çıktım fakat bu yol derya deniz öğreneceğim çok şey var yapmak istediğim de. Bu yolda her geçen gün daha da gelişmeyi istiyorum
Bu siteyi ve buradaki herkesi çook seviyorum zamanımın çoğunu bu sitede geçirmeye başladım iyi ki karşılaşmışım bu siteyle
görüşmek üzere sevgiler s456 t678 actionsmile O0

mehtap1606 27-12-2013 06:52 PM

Cevap: Mavipapatya'nın günlüğü :))

tebrikler ve başarılar actionsmile

sweeet 27-12-2013 07:23 PM

Canım günlüğün hayırlı olsun. Yazdıklarından o pozitifliğin taşıyor zaten. Her şey umut ettiğinden de güzel olsun. Gelişmelerinin takipçisiyim. Sevgiler.

mavipapatya 28-12-2013 10:39 PM

Alıntı:

mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 848466)
tebrikler ve başarılar actionsmile

çok teşekkür ederim mehtap :) sevgiler smiliyface actionsmile

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 848470)
Canım günlüğün hayırlı olsun. Yazdıklarından o pozitifliğin taşıyor zaten. Her şey umut ettiğinden de güzel olsun. Gelişmelerinin takipçisiyim. Sevgiler.

çook teşekkür ederim sweet'cim senin yazılarının rehberliğinde ilerliyorum mutlulukla kal kiss3 actionsmile

mavipapatya 08-01-2014 12:52 PM

Günlüğüme yeni kavuşmuşken ne kadar ayrı kaldım günlüğümden de siteden de :(
ve bu süreçte kendi adıma hiçbir şey yapmadım HİÇ. Bazen öyle anlar oluyor ki hayatımın kontrolü bende değilmiş gibi hissediyorum sadece yaşıyorum o anı ve akıp giden zamanı izliyorum. Aslında kötü bir şey değil yaşadığım, birbirine çok bağlı bir sülaleyiz ve akrabalarla iç içe bir yaşantımız var ama ben artık bu durumdan çok sıkıldım çünkü bu durum benim planlarıma, programlarıma, hedeflerime motivasyonuma engel oluyor. Ders çalışmaktan da uzaklaştım diğer her şeyden de :( ne bileyim işte kafam çok karışık günlük ben gidip biraz kafamı toplayayım ve motive olayım rt67

mavipapatya 10-01-2014 10:33 PM

Günlükcan ben geldim :) motive oldum da geldim geçen yazdıklarıma baktım da orda bendeki pozitiflikten eser kalmamış y789 ama ara sıra oluyo böyle, sanırım akışına bırakıp o duyguyu da yaşamak gerek.
Bugün bi arkadaşımın bana kırılmış olabileceğini düşündüm içim çok sıkılmaya başladı (dün onu aradım ama açmadı ) ve düşündüklerimde haklıymışım arkadaşım bana kırılmış çünkü bu aralar istemeden de olsa onu ihmal ettim telefonlarına geri dönemedim mesajlarına cevap yazamadım ( çünkü mesaj hakkım bitmişti ben hala bir öğrenci sayılırım dl67 ) neyse bugün sordum ve durumu anlattım ve onu ihmal ettiğim için özür diledim umarım beni affeder böylece içimdeki kocaman sıkıntıda kayboluverdi :) ardından ertelediğim birkaç kişiyle daha görüştüm yapman gerekenleri yapmak insana ne kadar bir rahatlık sağlıyor ve de özür dilemek... insan gerektiğinde özür dileye bilmeli bu çoook güzel bişey.
yarın için yeni kararlar aldım 21 günlük bir sürece başlıyorum böyle şeylere başlamak için hep cumartesi pazartesi gibi günleri yada ayın ilk gününü bekliyorum ben takıntılı mıyım neyim? evet evet ben takıntılıyım y789
bu gece de yeniden telkinleri dinlemeye başlayacağım her şey tıkırında ;)
mutlu olmayı ve planlarımı uygulamayı seçiyorum actionsmile

mavipapatya 20-02-2014 09:09 PM

uzun zamandır telkin dinlemiyordum pazartesi yine ego ve suçluluk duygularını dinlemeye başladım geceleri dinliyorum 21 gün dinleyeceğim kendimi iyi hissediyorum yarın da sipariş verdiğim telkinler gelecek. Aslında ücretli telkinlerden almak istediklerimi listelemiştim ama onları erteliyorum şimdiki önceliğim sınav, ders çalışma telkinini aldım faydalı olmasını seçiyorum. Bu telkin şu sıralar tam da ihtiyacım olan şey. etkilerini paylaşacağım
Bu aralar az uyumaya çalışıyorum zinde uyanma telkinini de eklesem iyi olacak
Kendimi tam da bisiklet ( yandaki gibi ) hissediyorum y789 ama o hiç yorulmuyor benim de öyle olmam lazım dl67
Görüşmek üzere girlhaha girlhaha girlhaha girlhaha girlhaha

sweeet 20-02-2014 09:27 PM

Hiç yorulmamak diye bir şey yok canım kendini dinle ve gerektiği kadar dinlenmeyi ihmal etme. Önce sağlık sonra çalışmak gelir.

mavipapatya 22-02-2014 12:13 PM

teşekkür ederim sweeet evet haklısın ama kendimi çok yetersiz görüyorum şu anda çok eksiklerim var ve az bir zaman kaldı sıkılmadan yorulmadan çok verimli geçireyim istiyorum ama tam istediğim gibi olmuyor sadanim

mavipapatya 26-02-2014 06:13 PM

Zinde uyanma telkininin daha ikinci günden etkilerini görmeye başladım, benim gibi uykucu birisi için bu telkin bire bir y789
Ders çalışma telkininin henüz net bir etkisini göremedim ama dinlemeye ve çalışmaya devam.
Bu aralar rüyalarım yine dizi film gibi sonunu merak ediyorum u859 çok uzun yıllardır görmediğim arkadaşlarımı bile görüyorum rüyamda. Neyse vardır bir sebebi smil56 gidip biraz soru çözeyim artık girlhaha

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:20 PM.