Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   hayırlısı bakalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622560)

atmaca42 05-03-2013 11:08 AM

Cevap: hayırlısı bakalım

rüyamdada bi adam gözleri acayip üstünde kaşe mont var siyah içinde tyakım elbise gri gidiyor bana bakıyor ama gözleri bi acayip bakarak gidiyor bende bu ne bakıyo yaa diyorum sonra yanımdan geçip gidiyor ben ona bide geçtikten sonra arkasından bakıyorum o istifini bozmadan gidiyor ama montu giymemiş omzuna atmışş hayırdır inşallah .........

atmaca42 05-03-2013 11:20 AM

aben aslında telkinleri ilk dinlemeye başladığımdan beri bu rüyalar var bende mesela ilk günlerde 3 tane siyah taım elbiseli adam bana kötü kötü bakıp duruyolar ben de korku yok ama kızıyorum bunlar ne bakıyor bana diye kapıya durmuş üçüde bana bakıyo ve işin ilginç yanı hep benle uğraşıyo oluyolar mesela ben bi toplumda oluyum hedef benim ve ben bunları her defasında ya alr ediyorum yada hiç bulaşmıyorum tabi rüyamda ve son günlerde bi yorgunluk olmaya başladı sanki biri beni zehirlemiş yada akşam narkoz vermişte ayılıyomuş gibi ameliyat olanlar bilir narkozdan ayılmayı böyle sonra kafamın içi yanıyo gibi özellkikle sağ tarafı sağ gözümün arkası bazen çok nadir ama böyle enerjik oluyorum mutlu oluyorum o etki fazla sürmüyo birde kafamın içi böyle bi acayip doluymuş gibi neredeyse telkinleri dinlemeye başlıyalı 40-50 gün oldu ne bitmedik yan etkiymiş ..........

Işıklı yol 05-03-2013 11:25 AM

O kişi hayatınızda birine benziyor muydu? Ya da sizde nasıl bir duygu bırakıyor? Yani ondan ürktünüz mü, korktunuz mu ne hissettiniz? Fakat gitmesi iyi gri renk karamsarlık, endişe siyah ise korkuyu ve geleceği görememeyi temsil ediyor rüyada. Bence siz çok fazla üzerine düşünüyorsunuz bu telkinleri dinlemenin. Acaba ne olacak şeklinde, siz akışına bırakın, hayata devam edin. Çok fazla incelemeyin. Sonuca odaklanmayın, siz keyfini sürün. İçinizdeki endişeyi büyütüyorsunuz. Siz mutlu olmaya bakın, gerisi kendiliğinden zaten gelecektir.

atmaca42 05-03-2013 11:31 AM

evet benziyordu iş yerinden bi arkadaş ama aramızda husumette yok düşmanlıkta merhaba merhaba bu kadar aslında telkinleri fazla düşünmüyorum dediğiniz gibi aman aman demiyorum ama hedeflerime yoğunlaşmaya çalışıyorum günlük işlerimle uğraşıyorum ama öle amamn aman da demiyorum hani ilaçlar vardır kimisinde başka yan etkisi vardır kimisinde başka bu da belki ona benziyodur mesela bende baş ağrısı vs olmadı ama psikolojik olarak zorluyor benide yorgunlukta beliriyor ......

Işıklı yol 05-03-2013 12:37 PM

O kişinin adıyla çalışma yapabilirsiniz isminin baş harflerini alın ilk harfler size ne çağrıştırıyorsa yazın. O kelimeler de size neyi ifade ediyor çözdüğünüzde neden çekindiğinizi korktuğunuzu bulursunuz hatta tam bir cümleye bile ulaşılıyor bu yöntemle.

atmaca42 06-03-2013 08:27 AM

bugün bir rüya gördüm ama ingilizce3 bi kelimeydi gördüğüm fluent anlamı akıcı demek bugün bi farklılık olsun dedim çekirdek inanç telkinleri ağır geliyor diye eğitim telkinlerini dinledim bu kelimeyi gördüm ....

atmaca42 06-03-2013 08:33 AM

Ey doğru yolun yolcusu, çaresiz kalma;
Çıkma kendinden dışarı, serseri olma;
Kendi içine sefer et erenler gibi:
Sen görenlerdensin, dünya seyrine dalma

Işıklı yol 06-03-2013 09:03 AM

Ben de sizin rüyacı teyzeniz gibi oldum:) Ben bir rüya gördüm mü dayanamam. Hemen anlamına yoğunlaşırım. Bugünki rüyamı daha net hatırladım sabah çok mutlu oldum. Öncelikle rüyalarınızdan uyandıktan sonra ne hissettiğinize odaklanın. Yani sıkıntılı mı uyandınız? Rahatlamış olarak mı? Sonra rüya içinde ki duygular önemlidir. Rüyada korkuyor muydunuz, bir şeylerden mi kaçıyordunuz? Kavga mı ediyordunuz, telaşlı mıydınız? gibi. Sonra anlama yoğunlaşın. Bir de yatmadan önceki duygu durumunuz önemlidir. Hani istihare namazı vardır. Kılar, niyet edersin ve rüyanda niyetinin senin için hayırlı mı değil mi olduğunu öğrenmek istersin. Onun gibi. Yatmadan önce düşündüğümüz şeylerde bize yol gösterir. Niyet olur düşünceniz gece ona cevap gelir. Bunun bilincinde olmak gerekir. İngilizce bir kelime gördüğünüzü söylemişsiniz. Anlamı akıcı demek, süper. Demek ki akıcı bir ingilizce niyetiniz var. Öyleyse siz yolda olun neticesi güzel olacak. Ayrıca şu da var ki ben bu yorumunuzdan telkinlere ara verdiğinizi görüyorum. Süreci baltalamayın derim ben. Bilinçaltı çok fazla korktu değişimden. Gün içinde devamlı kendinize telkinlerde bulunun hatta şöyle bir olumlama yapın " Güvendeyim, her gün değişim süreci benim yararıma devam ediyor. Güvendeyim." Değişimden çok korkuyor demek ki. Ben yıllardır çok fazla olumlama yaptığımdan değişim beni artık o kadar korkutmuyor. Alıştı bilinçaltı benim ordan oraya zıplayıp durmama:)

atmaca42 06-03-2013 09:09 AM

öncelikle yorumlarınızdan ötürü sağolun .şimdi şöle söylüyüm akşam yatarken uyuyum dinleniyim diye yattım özel olarak şöle böle diye düşünmedim rahattım yani rüyayıda böyle ışık vardı mesela kelime yazıyodu ben bakıyodum ve o kelimenin yazdığı yerde böle ışık parlıyodu sabah uyanırken de sanki o güneş evin içinde gibi hissettim sonra uyandım böyle ...........

Işıklı yol 06-03-2013 09:28 AM

Çok güzel gidiyorsunuz. Artık yavaş yavaş değişim başladı sanırım. Güzel rüyalar devam edecektir. Süreç devam edecektir. Cidden harika bir rüya. Tebrik ederim sizi, yeni yolunuzda başarılar diliyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:23 AM.