Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   KUTAYHUN'UN GÜZELLEŞİM GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619945)

sweeet 23-09-2012 09:31 PM

Cevap: KUTAYHUN'UN GÜZELLEŞİM GÜNLÜĞÜ

"abi" değil bence çünkü o "nil" ama neyse canın sağolsun hocam olur böyle şeyler. ;)

katıhal fizigi 24-09-2012 01:49 PM

Hahah ha:))Ya benim hatam;) ben siteye üye olduğumda katıhal fiziği üzerine yüksek lisans yapıyordum. Her an ders düşündüğüm için almıştım bu nicki:)) İlk gün değiştirmek istiyorum dedim ama kimse farketmedi, kendim de beceremedim :))))

kutayhun 25-09-2012 11:47 PM

bugün çok güzel insanlarla tanıştım... aslında onlar benle tanıştılar, bir bolivyalı bir fransız ve bulgar asıllı amerikalı, kongo da insani yardım da çalışıyorlarmış, hoş insanlardı, güzel şeyler paylaştık, yaşadık.... tatilimin en güzel günlerindendi...

kutayhun 29-09-2012 04:54 PM

bir tatil daha bitti bugün iş başı yaptım..... yeni dönem başlıyor... hadi hayırlı uğurlu olsun...
seviyorum kendimi hafif bir yorgunluğa sahibim..

ßyKuS 29-09-2012 07:19 PM

kutayhun kararsızlıkla ilgili Anthony Robins'in içindeki devi uyandır adlı kitabı sana yardımcı olabilir. Bende işe yaradı çok kararsızlık yaşıyodum neredeyse hayatımda hiç karar veremiyodum. Çünkü karar vermenin gücünü bilmiyordum. Daha sonra hayatımda karar almaya karar verdim :)

mesela kız arkadaşıma ilk defa hoşlandığımı söylerken dişçiden korkmamla ilgili olsun karar vermenin etkisi çok büyük yardımcı oldu. şimdilerde ise karar veremiyorum. belkide karar vermekten korkuyorumdur. Osho'nun sözleri çok hoşuma gidiyor ayrıca eğer tavsiye ettiğinz bir kitap varsa seve seve ne zamandır oshonun kitabını okumayı düşünüyorum..

kutayhun 30-09-2012 05:01 PM

teşekkür ederim.. umarım dediklerinizin yararı olur... osho cesaret ile başla.... derim... günlüğüme yazıp bana yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim...

ßyKuS 30-09-2012 07:21 PM

osho - cesaret - not aldım :) teşekkürler

değişim ilk adımla başlar. O iki örneği uygularken çok sancı çektim ama sonunda inanamıcağın kadar mutlu oldum.Rahatlıyosun bi kere, ohh be diyor insan kendi kendine, iyikide böyle bir karar aldım diyorsun ve bu olaylardan sonra çok daha rahat karar veriyorsun. Çünkü karar verip eyleme geçtiğinde yaşadığın inanılmaz deneyim seni adeta başka bir karar alman için seni harekete geçiricektir. :)

kutayhun 03-10-2012 10:09 PM

bolluğu bereketi hak eden bir insan olduğumu bildiğim için çok mutluyum...

kutayhun 20-10-2012 06:34 PM

yeni telkinlerimi aldım sonuçlarını daha hissetmedim... 12 telkin sonuçta.. hepsini birlikte dinliyorum 1 hafta oldu alalı... bakalım... sonuçları size bildireceğim....

kutayhun 20-10-2012 06:53 PM

pardon toplam 11 telkin var.
  • Tam Öğrenmek,
  • keskin Odaklanmak,
  • Harika Bir Hafızaya Sahip Olmak,
  • Hızlı Okumak,
  • Fotografik Hafıza ve
  • İddialı Olmak
  • IQ\'nuzu Arttırın!
  • Konsantrasyon arttır!
  • Beyin kapasitesini tam kullanmak
  • Sözcük Dehası Ol!
  • Sonsuz Güç!
iki ay sonra etkilerini anlatırım... arkadaşlar...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:01 AM.