Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   KUTAYHUN'UN GÜZELLEŞİM GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619945)

acemisirine 30-10-2011 03:57 AM

Cevap: büyük bir deney yapıyorum bakalım ne olacak

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 809779)
açıkcası bu aralar bir grip oldum.. ona rağmen iyiyim... sanırım yakıdna kurtulurum.. hastalığı atlatınca süreç içinde anlatacağım.. etkilerini...

gecmis olsun.. bir an önce atlatman dilegi ile..

kutayhun 30-10-2011 03:06 AM

çok teşekkür ederim. çok mutlu oldum

acemisirine 30-10-2011 03:09 AM

mutluluk insana huzur verir ve huzurda insanin bagisiklik sistemini güclendirir.. bagisik sisteminin güclü olmasida bir insanin hastlanmasini azaltir eger hasta ise de süreci kisa tutar ve bir an önce saglina kavusturur..

Bir an önce sifalarO0

kutayhun 30-10-2011 02:28 PM

god bless thee, lady, have a bloody happy day out there, salute

kutayhun 30-10-2011 09:36 PM

bugün bir öğrencimin ailesine yemeğe gittim.. inanaılmaz güzeldi.. aile beni tanımadığı halde çok seviyorlarmış.. bir saygu bir hürmet şaşırdım.. öğrencilerim beni çok seviyor... bunun için öncelikle hepimizi yaratan ve mutlu eden yüce yaratıcıya şükrediyor övgülerimi sunuyorum.. ama gerçekten güzel.. ayrıca artık bu telkinlerimin bağımlısı oldum.. akşam olsa da eve gidip telkinleri dinlesem diye bekliyorum... mesela şuan açık ve sabah kalkana kadar dinliyorum... hayatımdeğişti.com gerçekten yaşamım değişti.. ve çok iyi hissediyorum.. sağolun... yaşamımda ilk kez bağırsaklarım doğru ve yerinde çalışmaya başladı....yakalandığım kötücül gribi hemen atlattım.. öksürük dışında.. ne diyim.. inanıyorum kendime güveniyorum... beynim inanılmaz güzel çalışıyor... ve kendimi seviyorum... sizleri seviyorum... saygılarımla...

azraist_24 30-10-2011 10:49 PM

Cok sevindim sevgili kutayhun senin adina gercekten... Umarim hergecen gun bu coskun ve mutlulugunun artmasi dilegiyle... Hele bu deney bir sonlansin bakarsin biz de deneriz... Sen bir baslangic yaptin haydi hayirlisi...

kutayhun 30-10-2011 11:30 PM

çok sağol azraist kardeş.... inşallah... ben herkese telkinleri veriyorum... etrafındakileri değiştiriyorum... en az bir 10 kişi benle birlikte dinliyor...dershanede bana telkinci baba demeye başladılar...

kutayhun 31-10-2011 01:55 PM

bugün sinirle kalktım ve gerginim... hangi telkin acaba gerginliğe neden oluyor bilen var mı.... kendimi enerjik, boyun eğmez ve uzlaşmaz hissediyorum...

frozenrose 31-10-2011 09:57 PM

arkadaşım öncellikle deneyinin sonucunu çok merak ediyorum..sonuçlar çok ilginç ..bende yapayımmı diye düşünmedim değil..gerçi taklitçi olacam sanırım,kusura bakmazsın heralde :D neyse bende sigarayı bırakmayı da koymıcam,sigara içmem zaten.. buarada bende öğretmenim, ingilizce öğretmeni, enerjik ve gergin bi tip olmalktan vazgeçmk istiyorum...umarım işe yarar

kutayhun 31-10-2011 11:05 PM

ben de açıkçası içinden suçluluk telkinini çıkarmak istiyorum çünkü sanırım o gergin yapıyor ve iştahı açıyor.. kendi düşüncem bu yönde...guitar
bu arada farkettiğim bir etkiyi daha eklemek istiyorum.. bence mükemmel bir etki çünkü bahsedeceğim fizyolojik biyolojik bir rahatsızlık ve o da ortadan kalktı.. şöyle anlatayım... ben kilolu bir insanım ve bayağı sigara içiyorum.... ve bu durumumdan dolayı ben de karıncalanma olur.. nasıl desem mesela elimi bir yere koydum.. elim hemen uyuşurdu.. ya da elimi kanapenin üstüne koysam 3 4 dakika sonra hissetmezdim özellikle sabah kalktığımda kollarım sanki yol olurdu.. bu kan akışın düzensizliğinden kaynaklanan bir durumdu.. ve telkinleri dinledğimden beri bu durum ortada yok.. ciddiyim.. gittikçe de daha sağlaıklı oluyorum.. telkinler için atakan sönmez ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.. belki önceki durumdan dolayı ciddi sağlık sorunları yaşayacaktım.. sayenizde o da düzeldi.. 5 6 yıldır sıkıntı olan bir durum kayboldu.. bir de artık eskisi kadar yorulmuyorum.. çok sağolun varolun

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:12 PM.