Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   -HAYATA YENIDEN BASLAMAK VE BASARMAK- (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619918)

acemisirine 06-11-2012 02:49 AM

Cevap: -HAYATA YENIDEN BASLAMAK VE BASARMAK-

inadina seveceksin ve vazgecmiyeceksin kendinden..
sevebildigin kadar mutlusun..
kendini anladigin kadar barisik ve kendini tanidigin kadar özgür..

acemisirine 08-11-2012 01:54 PM

yasam paha bicilmez kutsal bir emanettir.. bu kutsal emanette yerlestirilmis hatta serpistirilmis özelliklerde var..

sevmek gibi.. özlemek gibi.. paylasmak gibi.. anlayis gibi.. hep derler sevdigin kadar sevilirsin.. özledigin kadar yaklasirsin.. paylastigin kadar cogalir sevgiler, azalir dertler.. dogrumudur??? bilmiyorum..

bilinmezlikte var hayatta.. yasama o da serpistirilmis.. umutla ümit gibi.. tam vazgecersein umut cikar karsina.. hatta vazgecersin ümit cikar bir dahaki sefere dersin.. dogrumudur??? bilmiyorum..

olumlu düsünce kadar güclü bir etken yok hayatimizda.. herseyi herkesi oldugu ile gösteren..

yasamak bir sanattir asil sanat bu olsa gerek.. hepimiz bir sanatciyiz.. ya iyi ya kötü elimize verilmis.. secimler bizi yönetiyor.. kendi sectiklerimiz.. hayatimizi ya kendi elimize alir yasariz bu sanati yada birilerine verir onlar yasatir bizi..

sikayet etmek ne gereksiz bu durumda... sonucta secim verilmis.. ya tutmus yada vermisizdir birilerine..

gariptir hayat.. ama yasanmaya deger yinede.. yinede cok güzel.. herseyi ile güzel..

seviyorum seni hayatim, yasantim.. ben bir sanatciyim ve ellerimdesin..

acemisirine 10-11-2012 04:15 PM

ne garip, asla yapmam dediklerimizin önde gideniyiz....

ßyKuS 10-11-2012 04:38 PM

Alıntı:

acemisirine Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833061)
sevmek gibi.. özlemek gibi.. paylasmak gibi.. anlayis gibi.. hep derler sevdigin kadar sevilirsin.. özledigin kadar yaklasirsin.. paylastigin kadar cogalir sevgiler, azalir dertler.. dogrumudur??? bilmiyorum..

Evet hep 'sevdiğin kadar sevilirsin' derler. İnanıyorum ve öylede zaten bir insan çok sevip sonra ayrıldığında bu söz gelir aklına ve şöyle düşünür. Hıh benim kadar sevmiyormuş eğer benim kadar sevseydi beni terketmezdi deyip, sevdiğin kadar sevilmezsin diye düşünmeye başlarlar.

Oysa bilmiyorki kendisini eski sevgilisinden daha çok sevicek birisinin olduğunu.. O daha çok sevicek olan insan ise hiç beklemediğin anda sevdiğin kadar sevilmezsin diye düşünenlerin karşısına çıkıyor ve hayatını sonsuza kadar değiştiriyor. :) Eskiler mi ? Onlar geçmişte yaşanmış güzel anılardı.

Şimdilerde ise geleceğin temellerini attığın o seni çok sevenle birliktesin.. Her ayrılık yeni bir başlangıçtır. Her zaman için en güzel şeyleri hakediyoruz.. Benn, senn,, o, onlar,, Kendimize layık gördüğümüz ve istediğimiz şeyleri bir başkaları içinde istemeyi alışkanlık edinelim..

Sevgiyle Kalın 956k

acemisirine 10-11-2012 04:48 PM

affetmeyi bilen kendisiyle barisik olandir.. cünkü bilirki affetmedigi müddetce yükü her gün daha da agirlasir..

gecmisle baglarini koparmak elbette hunharca olur ama ona bagli kalmadan tecrübe ile yaklasan hep kazanandir..

sevgili var yada yok, oldu yada olacak o ap ayri bir konu fakat yazin icin sana cok tesekkür ederim sevgili Bykus..

olumlu düsünmeyi hep sevmisimdir, benimsemisimdir ve daima önermisimdir..

sevgi ile saygi ile huzur ile baris ile bereket ile kalin..

hersey her gün daha da güzel olacak :))))

ßyKuS 10-11-2012 04:54 PM

çok teşekkür ederim.. Yazdığın her söz birbirinden değerli. Üzerinde düşünülmesi gereken sözler. Severek takip ediyorum sizi :)

acemisirine 14-11-2012 11:44 PM

kaybettikten sonra yaptiklarimiz ve yapamiyacaklarimiz icin pismanlik duysak ne fayda..

Yasiyorken ve imkan varken, su güzelim hayatimizi bi ele alip ta istediklerimizi ve istemediklerimizi göz altina alip hareket etsek..

kaybetmeden önce sevdiklerimizi ne kadar sevdiklerimizi belirtsek..

kirgin olduklarimizi bi gözden gecirip gercektende kirilmaya gerek varmi diye bi ele alsak..

üzdüklerimizi arayip hatalarimizi nasil telafi edecegiz diye hesap edsek..

acemisirine 16-11-2012 02:57 PM

birgün herkes iyligin ne kadar güzel birsey oldugunu ögrenecek..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:01 PM.