Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   Yol Haritası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=6167)

nejbus 22-04-2008 10:12 PM

Yol Haritası

derty Merhabalar Adım Serkan hayatimdegisti.com da 3 günüm telkinleri önerilen şekilde kullandım ve devam ediyorum
Telkinleri günde gece uyurken dahil 10 saat dinlemekteyim ve tabiki benimle birlikte eşim ve kızımda dinliyorlar ama ne olduklarını bilmiyorlardı taki dün gece eşimin baş ağrılarının sebebinin bu telkinler olduğunu söyleyene kadar k8908 (smileyi kızım seçti)

Üç gün içinde ne değiştiğine gelirsek benim sadece kafamdaki ağırlık hissi eşimde şu değişimi fark ettim işi ile ilgili uzun zamandır söylediğim fakat cesaret edemediği kararı dün akşam ben telkinleri söylemeden önce bana bildirdi telkinlerin yararımıdır bilemiyorum ama 10 yıllık eşimi tanıyorum böyle bir karar vermesi çok zor görünüyordu.

elimden geldiğince buradan bendeki ve ailemdeki değişimleri yazmaya çalışacağım fbsmile

Sen Varolan Herşeysin,
Düşüncelerin Hayatın, gerçekleşen rüyalarında,
Sen olmayı seçtiğin herşeysin.
Sen sonsuz evren kadar Sınırsızsın.

suzzy 22-04-2008 10:52 PM

Ynt: Yol Haritası

hoş geldiniz serkan... vien1 yol haritanız hayırlı olsun...güzel haberlerle dolsun...

olumlu gelişmelerinizi bekliyoruz... pc05

ferfecir 22-04-2008 10:55 PM

hoşgeldiniz günlüğünüz hayırlı olsun değişimleriniz olumlu yönde artarak devam etsin inşallah

ikizruh 23-04-2008 08:38 AM

hoşgeldin nejbus ttli3

nejbus 24-04-2008 11:40 PM

Merhabalar Telkinlerin 5. günündeyim ego güçlendirici ve suçluluk duygusunu dinliyorum değişimmi anlamadım fakat bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istedim birinci olayım bundan yaklaşık 1 ay önce olan bir olayla ilgili kankam yanlış bir hareket yaptı bana karşı fakat bunu söylememiştim dün söyledim çok şaşırdı o hatırlamıyordu

2 olayım yaklaşık 17 yıl önce olan bir olaydan suçluluk duymam hatırlamam
3 olayım ise en büyüğü sigarayı bırakmak :))

bu günlük bu kadar zamanla düzgün ve kafiyeli yazı yazmayıda öğrenirim herkese iyi geceler

ferfecir 26-04-2008 04:27 PM

Yani en güzeli sigarayı bırakman olmuş tebrik ederim

nejbus 02-05-2008 11:14 PM

MERHABALAR Yol haritası başlığını atarken benim değişimimi göstermesi ve aramıza yeni katılacak arkadaşların takip edebileceği bir kaynak oluşturmak istemiştim biraz iddialı bir başlık attığımı düşünebilirsiniz bende öyle düşünmüştüm !!
2. haftamda yani bu hafta başkalarının fikirlerini önemsememe ve kendine güven telkinlerini ekledim günlük en az 10 saat dinliyorum
2 haftalık süre içinde hayatımda neler değişti ?
hayatımda değişen şu an için herhangi bir şey yok ama kişiliğimde değişen neler var onları sayabilirim. daha önceleri bir karar verdiğim zaman bu kararıma başkaları kolaylıkla müdahale edebilir ve beni caydırabiliyorlardı son günlerde bir karar verdiğim zaman bu kararı doğruluğuna inandığım sürece devam ettiriyorum.
geceleri uyku düzenim altüst olduğunu kabuslar gördüğümü ve hiçbir zaman bana problem yaratmayan gaz sistemleriminde daha faal olduğunu bu hafta içinde gördüm yaklaşık 2 haftadır sitedeki okuyabildiğim kadar bilgiyi okudum bu yaşadığım fizyolojik olaylarında telkinleri dinleyenlerde normal olması telkinlerin işe yaradığının göstergesi olarak güvenimi dahada pekiştirdi.

telkinleri benim ile birlikte dinleyen kızım ve eşimde bazı değişiklikler var kızım geçmişte küçücük bir söze dahi ağlardı söz söylenmezdi şu anda daha olumlu yapıcı olmaya başladığını gözlemliyorum eşim daha güvenli biri olmaya başladı daha önceden yapamam dediklerini son 1 haftada yaptı kendisi ve benim için aşırı uç olan bir kararı işi bırakma veya ara verme kararını verdi bu büyük bir süprizdi benim için

evde 24 saat telkinler çalıyor giren çıkan herkes bu telkinlerden nasibini alıyor benim sevgili eşim ve kızım daha mutlu bir hayat için telkinlerden sayemde nasipleniyorlar bilmeyerekte olsa

bir önceki yazımda sigarayı bıraktım demişti dürüst olayım benim için zor geçen 4 gün ve mağlup oldum sigarayı bırakma telkinini dinlemedim fakat içimde sigara konusunda bir çatışma var. en kısa zamanda zafer gerçek Serkan'ın olacak

Proğramlama inançları yaratır (hepimiz olumlu veya olumsuz proğramlandık)
İnançlar tutumları yaratır.
Tutumlar duyguları yaratır.
Duygular eylemleri belirler.
Eylemler sonuçları doğurur.

happy6

shamanic 07-05-2008 05:56 PM

merhabalar nejbus..

günlüğün hayırlı olsun.. http://img337.imageshack.us/img337/8855/books44xf1.gif

değişmelerinizi ve gelişmelerinizi ailecek bizimle paylaşıyor olduğunuz için teşekkür ederim.. super

özellikle farkında olmadan dinleyen yani her hangi bir beklenti içerisine girmeden ön blokajlar
oluşturmayanlarda telkinlerin daha kısa sürede etkilendiklerini sık sık duymaktayız..

sigara konusunda düşünce olarak karar verdiyseniz mutlaka kısa süre içerisinde eyleme
dökeceğiniz içsel gücünüz canlanacaktır...

güzel bir başlık altında topladığınız değişim bilgilerinizin artarak iyi ve güzel olanla buluşup
hayatınıza mutluluk başarı ve huzur olarak yansıması dileklerimle..

http://www.simliresim.com/simli_resim/flowers/34.gif

ailenize ve size sevgiler..

nejbus 08-05-2008 10:39 PM

tekrar merhaba telkinleri düzenli olarak dinlemeye devam ediyorum son 1 haftadır kendimde değişim arıyorum fakat bulamıyorum acaba ben yanlışmı yapıyorum diye düşünürken dün bir arkadaşın talebi aklıma geldi aslında bu değişimdi benim gibi birisinden yardım istemesi ve yol göstermemi istemesi bile değişim değilmidir önce kendime soruyorum sonrada sizlere

bence değişimdir ben fark etmesemde çevremdeki kişiler ediyor. derty

sonbahar 13-05-2008 04:50 PM

hosgeldin nejbus günlügün hayirli olsun degisimlerinin senin ve ailenin hayrina vede yararina olmasi dilegimle mlk34

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:35 PM.