Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   Herr_Mannelig'in günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=616047)

Herr_Mannelig 29-10-2010 03:20 PM

Herr_Mannelig'in günlüğü

bim bam bomm artık benim de bir günlüğüm var f678h

merhaba günlüğüm,siteye uzun zamandır üyeyim aslında.uzun süredir de ego ve suçluluk dinliyordum ama düzensiz.sonra 2 hf boyunca düzenli bir şekilde dinledim ego ve suçluluk,daha sonra da kendine güven ve boy uzatma dinlemeye başladım.bu sıralar çok aksattım.nedense dinleyeceğim zaman aklıma saçma sapan düşünceler geliyor korkup bırakıyorum,sabah kalktığımda tüh keşke dinleseydim diyorum ama bu gece düzenli dinlemeye başlıyorum.
bir de,sana upuzun birşeyler karalamıştım günlüğüm,ama malesef gitti hepsi :D
üşenmezsem yazarım biraz sonra :)
siteyi erken yaşta keşfettiğim için çok mutluyum,bir de bu sitenin ve telkinlerin kesinlikle ama kesinlikle çok faydası oldu :)

değişim günlüğü ama,ben seni normal günlük olarak da kullanmayı düşünüyorum.
sınavım var çalışmam lazım ama çalıştığımı unutuyorum ya ne sıkıcı dersler,aslında yazılıya hiç gerek yok çünkü yazılıdan sonra unutuluyor nasılsa ama nerdeee.neyse görüşürüz şimdilikactionsmileumarım yazmaya devam ederim..

Neptün 29-10-2010 03:50 PM

Cevap: Herr_Mannelig'in günlüğü

Günlüğün hayırlı olsun Herr_Mannelig,

ÖSS'ye mi hazırlanıyorsun? Telkinleri düzenli bir şekilde dinlemene sevindim. Boy uzatma telkinini ne kadardır dinliyorsun?
Başarılar... Sevgiyle

Herr_Mannelig 29-10-2010 05:46 PM

Alıntı:

cliviaf Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 776286)
Günlüğün hayırlı olsun Herr_Mannelig,

ÖSS'ye mi hazırlanıyorsun? Telkinleri düzenli bir şekilde dinlemene sevindim. Boy uzatma telkinini ne kadardır dinliyorsun?
Başarılar... Sevgiyle

teşekkür ederim :)
hayır össye hazırlanmama daha 1 yıl var:)
boy uzatmayı 1 aydır dinliyorum ama çoğu gün aksattım ya da çok az dinlemek zorunda kaldım malesef.ama bundan sonra düzenli dinleyeceğim eskisi gibi :)

planner 29-10-2010 06:15 PM

Günlüğün hayırlı olsun arkadaşım.

Sevgiyle kal.:)

Herr_Mannelig 29-10-2010 07:08 PM

günlüğüm,boy uzatma hakkındaki değişimlerimi yazayım en iyisi sana :)

Herr_Mannelig 29-10-2010 07:15 PM

Alıntı:

planner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 776327)
Günlüğün hayırlı olsun arkadaşım.

Sevgiyle kal.:)

çok teşekkür ederim :)

Neptün 30-10-2010 01:52 PM

Alıntı:

Herr_Mannelig Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 776324)
teşekkür ederim :)
hayır össye hazırlanmama daha 1 yıl var:)
boy uzatmayı 1 aydır dinliyorum ama çoğu gün aksattım ya da çok az dinlemek zorunda kaldım malesef.ama bundan sonra düzenli dinleyeceğim eskisi gibi :)

Hah iyi daha çok varmış sınava :) O zaman yaşın da küçük ve boyunun uzaması çok çok daha hızlı ve kolay olur. Kaç cm'le başladığını yazarsan iyi olur. Düzenli dinlemek telkinlerin etki hızını artırıyor.
Hadi bakalım sana kolay gele!

Herr_Mannelig 12-12-2010 04:33 PM

merhabalar.boy uzatma telkinimi maleseff aksattım hep.
ah şu tam dileyecekken aklıma kötü düşünceler gelmese..bir de dinlemeyi unutuşum yokmu..unutmayım diye alarm koyuyorum,bi 1 saat düzgünce uyuyum da sonra uyanıp telkini açarım diyorum ama yokk..alarmı bile duymadım kaç kez :)

bundan sonra telkinleri ne kadar dinlediğimi yazmaya karar verdim.böylelikle daha aksatmadan düzenli dinleyebilirim.

günlüğüm,bugün 4 saat boy uzatma telkini dinledim.saat 5buçuktan 9buçuğa kadar.napıyım gene gece alarmı duymamışım anca 5buçukda uyanıp açabildim telkinimi :)

yarın görüşmek üzerehpm2

Herr_Mannelig 13-12-2010 05:53 PM

merhaba günlük.
telkin dinledim mi,dinlediysem ne kadar diledim inan hiç bilmiyorum.
neyse,bugün 2-3 saat boy uzatma ve ego güçlendirici dinledim diyelim.
yarın görüşürüzzactionsmile

Herr_Mannelig 13-12-2010 06:17 PM

amaa dur bir dakika.bugün serviste en öne oturdum ve yanıma samimi olmadığım bir arkadaş geldi.teomanı çok seviyor ve sürekli aynı şarkıyı açıyor:) arkadakiler de başka şarkı aç diyince aman zevkleri yok teomanı beğenmiyolar fln gibisinden şeyler dedi.ama ben sadece gülümsedimcat56 oysa ben de teomanı çok severimguitar.arkadakilerin zevksiz olduğu konusunda da hemfikirim.ama neden ona öyle demedim?neden ben de teomanı çok severim,bu şarkısı da çok güzel demedim,sadece her söylediğine gülmekle cevap verdim?mesela şimdi nolurdu,teoman konusundan filan sohbet ederdik,yol boyunca susmuş olmazdık.neden sus pus oturdum,sadece o giderken iyi akşamlar dedim?sad456

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:10 PM.