Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=613849)

bluegirlx 07-08-2010 09:02 AM

Cevap: İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

ondan özür dlemen ne büyük incelikk.....onu sevdiğini ve hayatında olduğu için teşekkür ettiğinide söyle..işe yarıyacaktır eminim..

karavan 07-08-2010 09:19 AM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761010)
ondan özür dlemen ne büyük incelikk.....onu sevdiğini ve hayatında olduğu için teşekkür ettiğinide söyle..işe yarıyacaktır eminim..

Yorumun için teşekkür ederim bluegirlx,

Onu gerçekten seviyorum ama o bunu söylemezsem nerden bilecek.Çok haklısın.Zaten sanırım hep böyle oluyor.Biz sevince bunu karşıdaki biliyor sanıyoruz ama söylemezsek bunu bilmesi mümkün mü?

Uyarın için teşekkür ederim.

Bugün onunla gezerken bunu sık sık söyliyeceğimden emin olabilirsin.

İyiki varsın teşekkür ediyorum.

bigokyanus 09-08-2010 11:45 AM

Alıntı:

karavan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761006)
Sevgili bigokyanus günaydın,

Elbette ki bildiğim öğrendiğim herşeyi sizlerle paylaşmayı tercih ederim.Ben sizlerden çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum.bundan zevk duyar mutlu olurum.

Diğer konuya gelince:

Açıkça söylemem gerekirse artık hasta hastalık hastahane ....vb kelimeler beni rahatsız etmeye başladı.
Daha önceleri böyle hissetmezdim.
Sanırım bu bana değişim sürecimin bir getirisi oldu.
O sebeple ben hasta olduğumu kabul etmiyorum.
İçimde yanlış olan birşeyler düşünceler var sadece bunları düzeltmem gerektiğini düşünüyorum bu konuda.
O yüzden o cümle beni rahatlatmadı.Üzgünüm...

Lütfen beni yanlış anlamayınız burada herşeyimizi açık açık konuşmak durumundayız.Birbirimize şirin görünmek burada oluş amacımıza ters düşer diye düşünüyorum.

Sevgiyle kalın.

Sevgili karavan ,
Yanlış anlaşıldım sanırım ben sizi üzenleri hasta olarak nitlendirdim sizi değil. Hasta olduklarını düşününce biraz olsun rahatladım ben kendi adıma diye yazdım belki faydası olur size diye de paylaştım.

Değişiminizi görmek güzel , devamını diliyorum. Haftanız güzel geçsin, gülekalınız....

inferius 10-08-2010 12:13 AM

sevgili karavan
günlüğüne tekrardan bir göz attım
ciddi ciddi değişiyoruz bunu grebilmek harika =)
bnde şuan zero limiti okuyorum işin aslı oldukça garp geldi anlatılanlar ..ama deneyimleride okudukça içimi tarifsiz bir heves bağladı..sevincli
eyer bunuda oturtabilirem mükemmel olur
birde nette gezinrken hoponopono nun telkin mp3 ünü budum onuda arka planda sık sık dinliyorum ::)
iyiki vrsın karavan
iyiki biizmlesnsapkal89

http://www.cicekansiklopedisi.com/im...2007233918.jpg

karavan 10-08-2010 03:24 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761236)
Sevgili karavan ,
Yanlış anlaşıldım sanırım ben sizi üzenleri hasta olarak nitlendirdim sizi değil. Hasta olduklarını düşününce biraz olsun rahatladım ben kendi adıma diye yazdım belki faydası olur size diye de paylaştım.

Değişiminizi görmek güzel , devamını diliyorum. Haftanız güzel geçsin, gülekalınız....

Sevgili bigokyanus merhaba,

"Dün okuduğum kitapta kimse içki içmek ve kötü biri olmak istemez. Herkes iyi olmak , iyi davranmak ve hayattan zevk almak ister. Bunu yapamıyorsa hastadır ve hasta , tedavi olması gerekir "

Ben kitapta yazan bu bölümü kendim de iyi olmak istiyorum iyi davranmak istiyorum ama yapamıyorum böylece bende hasta grubuna giriyorum gibi algıladım.

Demek bir yanlış anlaşılma oldu neyse önemli değil olur böyle şeyler.

Kusuruma bakmayınız.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum.

İyiki varsınız....

karavan 10-08-2010 03:29 PM

Alıntı:

inferius Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761350)
sevgili karavan
günlüğüne tekrardan bir göz attım
ciddi ciddi değişiyoruz bunu grebilmek harika =)
bnde şuan zero limiti okuyorum işin aslı oldukça garp geldi anlatılanlar ..ama deneyimleride okudukça içimi tarifsiz bir heves bağladı..sevincli
eyer bunuda oturtabilirem mükemmel olur
birde nette gezinrken hoponopono nun telkin mp3 ünü budum onuda arka planda sık sık dinliyorum ::)
iyiki vrsın karavan
iyiki biizmlesnsapkal89
http://www.cicekansiklopedisi.com/im...2007233918.jpg

Sevgili inferius merhaba,

Ben kendimde inanılmaz değişiklşikler yaşıyorum.
Ve bu olay artık öçok zevkli bir hal aldı.
Elbette ki daha henüz yolun başındayım ama buna rağmen bunları yaşamak harika demek ki biraz daha ilerlersem kimbilir neler yaşıyacağım.

Hooponopono nun mp3 ünü indirdiğin adresi verme imkanın varsa sevinirim.
Birazdan zero limite kaldığüım yerden devam edicem.
Bu konuda deneyimlerimizi paylaşmayı diliyorum.
Ben günlüğümde (Burada yazarım) Umarım güzel şeyler yazma fırsatım olur.

Sende iyiki varsın.
İyiki aramızdasın.

karavan 12-08-2010 01:37 PM

Sevgili günlüğüm,

Dikkat edersen artık sana hep olumlu şeyler yazıyorum ve bundan sonra da böyle olmasını diliyorum.

Bugün yine yaşadığım olumlu iki deneyimimi kaleme alacağım.

Hani son sıralar hep almak istediğim kırmızı bir bisiklet kaskı vardı.İnternette defalarca o sayfaya girip resmine bakardım ve çok hoşuma gider seyretmekten bile zevk alırdım.

İki gün önce sanayide birisinden alacağım vardı onu almaya gittim.
Parayı aldıktan sonra kask sormak üzere bir dükkana girdim onlarda yokmuş orda motorsikletimi götürdüğüm arkadaş da parça almaya gelmiş.
Uzun süredir (Yaklaşık iki yıl) görüşemiyorduk kendisiyle.
Ayak üstü hoşbeşten sonra abi bende bir tane var beğenirsen sana veririm deyince birlikte dükkanına gittim.
Bir tek kask kalmış rafında ölçüsüde rengi de resmini internette seyrettiğim tam benim aradığım kask ve hiç olmıyacak bir yerde beni bekliyor.

Kaskı aldım hemde yarı fiyatına verdi.

Oradan çıktım eve dönerken sigortacının önünden geçtim epey sonra aklıma aracın sigortası geldi ama zaten iki ay geçti cezaya girmiştir diye düşündüm.
Yine de nasıl olsa yaptırıcam bari gelmişken yaptırayım dedim ve geri döndüm.
Aracın plakasını söyledim çocuk hatırladı "Abi seni aradık ulaşamadık bugün son gün iyiki geldin yoksa cezaya girecekt" dedi.

Öyle şaştım ki üstünde durmadığım için hep geciktirirken ilk defa gününde ödedim onuda yüzde yirmi indirimli olarak.

Daha önceleri sürekli olumsuz düşüncelerimle kendime ne kadar zarare verdiğimi düşünüyorum da.......

Burada onbeş onaltı yaşlarındaki kardeşlerimizin sitede olduklarını görünce buna o kadar çok seviniyorum ki.

Ben hayatı yaşamaya ne kadar geç başladım diyorum.

Hepinize teşekkür ediyorum.
Sizlere borçlu olduğum yeni yaşantımı bana hediye eden buradaki herkese teşekkür ediyorum.

Hepiniz iyiki varsınız.
İyiki yanımdasınız.

bycomedy 12-08-2010 01:42 PM

Alıntı:

karavan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761776)
Sevgili günlüğüm,

Dikkat edersen artık sana hep olumlu şeyler yazıyorum ve bundan sonra da böyle olmasını diliyorum.

Bugün yine yaşadığım olumlu iki deneyimimi kaleme alacağım.

Hani son sıralar hep almak istediğim kırmızı bir bisiklet kaskı vardı.İnternette defalarca o sayfaya girip resmine bakardım ve çok hoşuma gider seyretmekten bile zevk alırdım.

İki gün önce sanayide birisinden alacağım vardı onu almaya gittim.
Parayı aldıktan sonra kask sormak üzere bir dükkana girdim onlarda yokmuş orda motorsikletimi götürdüğüm arkadaş da parça almaya gelmiş.
Uzun süredir (Yaklaşık iki yıl) görüşemiyorduk kendisiyle.
Ayak üstü hoşbeşten sonra abi bende bir tane var beğenirsen sana veririm deyince birlikte dükkanına gittim.
Bir tek kask kalmış rafında ölçüsüde rengi de resmini internette seyrettiğim tam benim aradığım kask ve hiç olmıyacak bir yerde beni bekliyor.

Kaskı aldım hemde yarı fiyatına verdi.

Oradan çıktım eve dönerken sigortacının önünden geçtim epey sonra aklıma aracın sigortası geldi ama zaten iki ay geçti cezaya girmiştir diye düşündüm.
Yine de nasıl olsa yaptırıcam bari gelmişken yaptırayım dedim ve geri döndüm.
Aracın plakasını söyledim çocuk hatırladı "Abi seni aradık ulaşamadık bugün son gün iyiki geldin yoksa cezaya girecekt" dedi.

Öyle şaştım ki üstünde durmadığım için hep geciktirirken ilk defa gününde ödedim onuda yüzde yirmi indirimli olarak.

Daha önceleri sürekli olumsuz düşüncelerimle kendime ne kadar zarare verdiğimi düşünüyorum da.......

Burada onbeş onaltı yaşlarındaki kardeşlerimizin sitede olduklarını görünce buna o kadar çok seviniyorum ki.

Ben hayatı yaşamaya ne kadar geç başladım diyorum.

Hepinize teşekkür ediyorum.
Sizlere borçlu olduğum yeni yaşantımı bana hediye eden buradaki herkese teşekkür ediyorum.

Hepiniz iyiki varsınız.
İyiki yanımdasınız.

Sende iyiki varsın ::)

karavan 12-08-2010 02:15 PM

Alıntı:

bycomedy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761777)
Sende iyiki varsın ::)

Teşekkür ederim bycomedy.

Alexandra 12-08-2010 02:15 PM

Bütün güzel dileklerin gerçek olsun Karavan, ben de senin gibi bu siteye umutsuz girip, umudunu, mutluluğunu, özgüvenini yeni kazananlardan biriyim. Benzer yazılar ve kişiler gördükçe inancım çoğalmıştı. Sen de iyi ki varsın.
belki bir gün bizi de okuyup kendine olan inancını, gücünü tazeleyen üyeler olur.
Açık yüreklilikle paylaştığın düşüncelerin ve duyguların için çok teşekkürler.
Keyifli günler dilerim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:28 AM.