Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

melankolinin günleri.....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri melankolinin günleri..... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız onun için diyoruz ya canım benim olumlu konuşalım.. olumlu düşünelim.. özellikle içsel konuşmalarımızda daima olumlu kelimelr ile cümleler kuralım.. aynı şekilde çevremizide olumlu hale getirelim diye.. atakan bey eserleri seçerken oldukça dikkatli davranıyor.. çeşitli müziklerin olmasının sebebi sanat müziği severlerede ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

melankolinin günleri.....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-03-2008, 11:51 PM   #21 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: melankolinin günleri.....

onun için diyoruz ya canım benim olumlu konuşalım.. olumlu düşünelim..
özellikle içsel konuşmalarımızda daima olumlu kelimelr ile cümleler kuralım..

aynı şekilde çevremizide olumlu hale getirelim diye..

atakan bey eserleri seçerken oldukça dikkatli davranıyor..
çeşitli müziklerin olmasının sebebi sanat müziği severlerede bir şekilde ulaşabilmek..

her ne kadar bilinç düzeyinde duyduklarımız bizi etkilesede direkt olarak bilinçaltına
yapılan çalışmalar çok daha kısa sürede etkili olur...

bilinçaltına direktif vermekte onun için dikkatli olunması gerektiğinin altını daima çizmeye çalışıyoruz..

bilinçaltını bilgisayarın gibi düşünürsen eğer;
sen ekranda bu mesaja cevap yazarken o aynı anda
virüz traması yapabilir..
müzik çalabilir..
video oynatabilir... v.b

bilinçaltımızın o kadar az bir bölümünü kullanmakatayız ki..
yine sen bu mesajı okurken sadece satırlarım üzerinde gezinsede gözlerin
o ekranın tamamındaki her eyrıntıyı görmekte ..
aynı anda nefes alışverişini sağlamakta..
vücudunda daha farkında olmadığın binlerce işlemi
senin yaşaman için gerçekleştirmekte...

ve sen buraya konsantre olsan bile çevrendeki her sesi duymakta bilgisayarının etrafındaki görüş açında
olan herşeyide görmektesin.. v.b

bilinçaltı bizim çok değerli hazinemiz onun için en doğru ve yararlı şekilde kullanmaya çalışıyoruz..

bilinç düzeyinde yani direkt olarak duyduklarımıza gördüklerimize karşı
otomatik savunmalar geliştirebiliriz...
mesela hasta isek sağlıklıyız dediğimize inanmayız.. yada yeteri kadar inanmayız..
ama bilinçaltımızı buna inandırdığımızda sağlıklı olmaya doğru gelişim gösteririz..

umarım aydınlatıcı olmuştur..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-03-2008, 11:57 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgip is an unknown quantity at this point

yardımcı olmak ne kelime çok güzel açıklamışsın gerçekten aklımdaki bütün soruları cevapladın sabrın ve ilgine hayranım...
Alt 30-03-2008, 10:05 PM   #23 (permalink)
Teğmen

günlükcüm merhaba....herkese slmlar...

ya ben nası bir insanım hiç yakıştıramıyorum bu davranışı kendime...
erkek arkadaşımın yanında akraba harici bi kız arkadaşı fln olunca deliriyorum ben suratım asılıyor trip yapıyorum saçma sapan mantıksız davranışlar sergiliyorum hiç bi bayanla muhatap olsun istemiyorum...ama bi tane arkadaşı var onu bende tanıyorum arada görüşüyoruz fln onla ilgili bi sornmda yok...diyorum anlam veremiyorum yaptıklarıma....
diğer yandanda ben açıköğretim okuyorum dersaneye gidiyorum mesela bu sene çok güzel bi grubumuz var bayanlı erkekli bazen ders çalışıyor bazen sohbet ediyor bazen dışarı çıkıp geziyoruz...şimdi ben bunları kendim yapıyorum anormal brişey görmüyorum zaten yok ama erkek arkadaşım yapınca niye kendimi bedbaht hissediyorum nasıl aşıcam bu olayı dersiniz??? öyle kızıyorumki kendime ama ona bu konuda böyle davranmaktan alıkoyamıyorum kendimi....
Alt 30-03-2008, 10:12 PM   #24 (permalink)
Teğmen

ve ve vee bgn çok yorgun olmama rağmen güzel bi gün geçirdim herzamankinden farklı değildi ama yüzüm güldüüüüüüüü bgn içimden gelerek güldümmmm hissederekkk
hayat herşey güzel olacak er yada geççççç.........
Alt 31-03-2008, 12:06 PM   #25 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

her günün en güzel gülümsemlerle başlasın canım..

bu haberi senden almak mutluluk verici..

dilerim yaşamın mutlulularla dolup taşsında sende bize böyle hep güzel haberler veresin..

kıskanmak elbette yeri gelince güzel ve hoş bir duygudur..
ama bunun dozunu iyi ayarlamak gerekir..

tıpkı yemeğe eklediğin tuz gibi..
kararında eklersen lezzetine lezzet katar..
fazlası yemeği yenmez yapar..
hadi güzel hatırna o yemek yensede vücut buna bi kaç kereden fazla dayanamaz..

ilişkilerimiz biizm kendi yansımlarımızdır..

kendinden ne bekliyorsan karşı taraftanda onu beklersin..

ya sende kıskanılmak istiyorsun.. ya kıskandığında onun hoşuna gittiğini sanıyorsun..
ya kendine ya ona yada ilişkinize güvenmiyorsun..

bunlar benim bakış açılarım elbette..
ama karşındaki kişiyi kendini ve ilişkinizi en iyi değerlendirecek olan sensin..

onun için bak bakalım içine.. ve dinle iç sesini .. niçin bu şekilde davranıyorsun...

ve en iyi hale getirmek için en iyi çözümü yine bulacaksın iç sesin yardımıyla..

sevgiler..
Alt 31-03-2008, 12:35 PM   #26 (permalink)
Teğmen

teşekkür edrim güzel dileklerin için...

ilişkimle ilgili yorumlarını okurken suratımı görmen lazımdı içimden off off diyodum : şaşkın bu duygulardan heleki bu aralar köşe bucak kaçan olumsuz düşünceler içine girmek istemeyen ben bunları hiç düşünmek istemiyorum içinden çıkamıcam yine kötü olcamm gibi geliyor...
çünkü ben çok yetenekliyimdir sadece düşünmeyi bilmem içine bisürü hayal ürünü katar doldururum kendimi...nitekim en başta kendi sonra da çevremdekilerin canını sıkarım....öncelikle yalın şekilde düşünmem lazım sanırım.... dusun
Alt 02-04-2008, 12:04 AM   #27 (permalink)
Teğmen

herkese merhaba....sınavıma 3gün kaldı ve ben ders çalışamıyorum arkadaşlar...hiç istemiyorum çalışmak zorla çalışmaya çalışsam bile okuduğumu anlamıyor kendimi veremiyorum ne yapıcammmmmmmm dusun dusun
Alt 02-04-2008, 12:23 AM   #28 (permalink)
Teğmen

ve bi konu içinde yardımınızı istiyorum 5gün oldu telkinleri dinlemeye başlayalı....
ama yanında ne kendimi onama ne meditasyon hiçbrşey yapmadım birtürlü...nerden başlıcama karar veremedim...
hadi biri bana telkinlerin yanında şunuda yap desin onuda yapmaya başlıyım.
çünkü kendim okudukça kafam karıştı seçim yapamadım....
Alt 02-04-2008, 12:24 AM   #29 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

bu gün bu konu ile ilgli olarak bir arkadaşımıza daha yanıt vermiştim...

dilerim yazdıklarım sanada ışık olur canım..

aşağıda bahsedilen niyet çalışması
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t5996.0.html bu linkte verilen örneklerden alıntıdır..

sevgiler..

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
..

öncelikle haklısın ders çalışmaya karşı isteksiz olmakta..
bu sistemin ezberci yapısı .. derslerede gereksiz ve gelecekte işine yaramayacak bilgilerin aktarılması
ve taa ilkokul sıralarından itibaren ders çalışmanın zor olduğuna innadırılmamız v.s..

tüm bunlar konusunda haklısınm evet haklısın ama
şimdi bir hedefimiz var..
bizi geleceğe taşıyan yol eger bu basamaktan geçiyorsa...
obasamağı sevgi ile kullanacağız..
o senin aracın.. sana yardım etmek için karşında..

onu yanına almassan fayda sağlamaz..

dersine karşı bakış açını değştir mutlaka..
sen o derse çalışarak diploma hedefine ulaşacaksın..
o dersten geçer not almak senin için kolay ve uygulanabilir..

senden önce binlerce insan aynı derse çalışarak ve geçer notlarını alarak diplomalarına kavuştular..

sen zihnen bu dersi öğrenebilecek anlayabilecek kapasiteye sahipsin..
tek yapman gereken dersine ilgi göstermek..
ve bunun için dersinle randevulaş..

günde 3 kez mesela.. her randevunuz 20-25 dk. olsun..
bu randevuda sende oda gereken saygıyı gösterin ve sadece birbirinize odaklanın..

inan tatlım herşeyin enerjsi var.. sen dersinle ilgilendikçe oda seninle bir bütün olacak..
ve bilgi deponda ihtiyacın olduğunda kullanbil diye gerekli yerde senin için hazır olacak..

bu niyetrini genel olarak diploman için yaptığın gibi;
tek tek derslerin içinde yapabilirsin...

özellikle seni zorlayan derslerini ilk sıralara alarak
niyetini et ve devamındaki olumlamalar ve imgeleme çalışmaları ile destekle...

ben 30 yaşıma geldim.. kişisel gelişim ile ilgli okuduğum kitaplar katıldığım seminerler
aldığım notları çalışmalarıma bakarken ..
bazen durup düşünüyorum eski günlerimi külfet gibi gelen dersler nasılda keyifliymiş..
hep deriz ya şimdiki aklım olsaydı diye..
hakikatten şimdiki aklım olsaydı her şey farklı olurdu belki ama
şimdiki ben olmazdım o zamanda..

neyse bu da farklı bir konu..

hayatımızda hep çalışacağımız dersler olacak..
hedeflerimize ulaşmak için eksiklerimizi tamamlayarak hareket etmeliyiz..

bende ingilizce kursuna başlıyorum inşlalllah haftaya..
şimdi benimde zorunlu ders çalışmam gerekecek..

birbirimize destek olalım ve her ikimizde derslerimizden başarılı olarak
mutluluğumuzu genişletelim...

ben senin bu konuda ilk adımının yeterli olacağına inanıyorum..
içindeki sıkıntı yapacaklarını ertelediğin için oluyor..

ertelmeyi bırak telkini kısa bir telkindir..
onun için hemen eklemende bir sakınca yok..

aynı şekilde zinde uyanma telkininide akşamları dinleme listene ekle..

hadi kuzum göreyim seni..
ders çalışmaya düzenli olarak başla..
olumlama- bilinçaltı ve telkin çalışmalrınıda düzenli olarak devam ettir..

bol bol nefes almayı ihmal etme..
nefesini tutma...
enerjik olmak için sabahları uyandığında
kesintisiz nefes al.. nefes alışınla verişin arasında beklemeler olmadan..

sağlıklı dengeli açık bir nefes karın bölgesinden başlayarak ğöğüs omuzlar ve
sırtımıza hatta başımızın en tepe noktasına kadar eşit şekilde yayılır..

okyanustaki bir dalga gibi..
karın bölgesinden başlayarak başımızın en tepe noktasına kadar çıkan
ve daha sonra rahatça inen bir nefes..
inen çıkan sürekli dalga hareketi gibi.. sürekli bir akış...

neden nefes diyorum... nefesimizi tutarız.. hayatı tutarız..
hayatının rahatça akması için nefs al kuzum..
özelliklede ders çalışırken.. istemediğin şeyleri yapmakta zorlandığında
nefesini tuttuğunu farkedeceksin..
hemen olumlama yaparak .. dersinden başarılı olduğunu düşünürek onunla etkilişim içinde ol ve nefes al..

umarım bunlar senin için faydalı olur canım ve güzel haberlerinle önce kendini sonra beni mutlu edersin..

sevgiler..
Alt 02-04-2008, 03:19 PM   #30 (permalink)
Teğmen

farkettimde eskiden günün yarısından çoğunda olumsuz şeyler düşünürdüm geleceğime dair...farkında olmadan birkaç gündür bu düşüncelerden kurtulduğumu...daha az düşündüğümü hissettim...ara sıra en güzel anlarda kötü şeyler geliyor aklıma hemen bi kendimi topluyorum ben bunu yapamazdım eskiden....
ama hep geçicek eski halime dönücem gibi geliyor... dusun

Bookmarks