Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: nurhanza Nickli Üyeden Alıntı evet işlerimi yoluna koyacağım diye uğraştıkça daha fazla iş hacmi oluşturdum,dükkan öyle yoğun çalışıyor ki, ay sonuda geldi, yani işlerim azalacağına baya arttı, çalışmak çok güzel ama arada dinlenmekte lazım dimi evde yatmak daha güzel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-04-2008, 04:54 PM   #71 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
evet işlerimi yoluna koyacağım diye uğraştıkça daha fazla iş hacmi oluşturdum,dükkan öyle yoğun çalışıyor ki, ay sonuda geldi, yani işlerim azalacağına baya arttı, çalışmak çok güzel ama arada dinlenmekte lazım dimi
evde yatmak daha güzel sanki yada ortaköye inip ordan şöleee uzun bi yolculuğa çıkmak, dost yüzler görüp yenilenmek yepyeni olmak,
oooh oooh maşallah bencede dinlenmek gerek hava muhteşem güneş pırıl pırıl kulağında mp3 sahilde bir yürüyüş muhteşem oluyor bence mutlaka dene

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-04-2008, 01:32 AM   #72 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

işte kedim ve civcivlerim
bebiş kendini anne tavuk sanıyorrr
Alt 29-04-2008, 01:00 AM   #73 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

gezdim geldim, 5 gündür yollardayım, işler aynı duruyor, gene yoğun bir tempoya gireceğim, amaaaa pisimin sözleri kulağımda koskocam küpe olmuş durumda, yarın önce hastaneye gidiyorum, olağan kontrolleri yaptıracağım, ihmale gelmezmiş böle şeyler, ne kadar cesurum desekte, yılanın başını küçükken ezmek lazım, önlem almakta fayda var, öleee hasatyım diye gezinmiyorum ortalıktaaa, aksine hergün ne kadar sağlıklı olduğumu düşünüp kefirimi içip keyfime baksamdaaa, neme lazım, 2 yıl önce bir ameliyat oldum göğsümden, ve gene hafiften sızlamalar yapıyor, babamı arayıp sesini dinledim, baya sarhoştu, buna üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden, yanına gitmeyeceğim, ben üzerine düştükçe vazgeçmedi, dibe vurmasını izlemek zorundayım, ve iyileşecek başka çaresi kalmadı, keşke daha fazla sevgi dolu olabilseydik, o bana ben ona karşı tahammül edebilseydik,
gene babama getirdim lafı, kızımda az değil bu arada, balıkesire kadar gitmişim, onları alıp izmire gitmek istedim, otel masrafı olmasın diye, orada bir arkadaşta kalacaktık, ama derslerim var diye bahane öne sürdü, ne yapalım boynumuz kıldan ince, biraz gerginlik oldu, ama sonra otelde kaldım, geceyi yakışıklı oğlumla geçirdik, çok yağmur yağdığı için güllü dallı elbisemi otelde giydim oğlum için, hayatımda ilkkez bir erkek için elbise aldım, çünkü gitmeden önce oğluma sordum ne getireyim sana dedim,
oda şöle çok şık bir anne getir dedi, eee ebise almak farz oldu, hatta elbiseyi 23 nisan ortaköy buluşması içinde giymeyi düşünmüştüm ama hava muhalefetine maruz kaldım, olsun artık başka bahara, ben otelde oğlum için defile yaptım hatta onunla kurtlar vadisi filmi bile çektik you tube video vermeyi öğrenebilirsem ekleyeceğim çoook komik olduk, kızımda mezuniyet balosu için bir sürü elbise denedi, onuda süsledik, hadi hayırlısı, günler geçip gidiyor işte büyüyoruz değişiyoruz, öğreniyoruz yaşıyoruz, en güzelinden yaşamak lazım sevgi dolu umut dolu
Alt 01-05-2008, 02:00 AM   #74 (permalink)
Yüzbaşı

uyku tutmuyor
1 mayıs sabahına girdik
taksimde meydanları doldurmak,
işçi, emekçilerin omuz omuza, halaylar çekerek, 1 mayısı emeklerinin karşılığını tastamam aldığı bir bayram olarak kutlayacağı bir sabaha uyanmak isterdim,
umarım sakin geçer
orda olmayı çok isterdim, bedeli ne olursa olsun, orda olmam gerekirdi, uyku tutmuyor, nasıl uyunurki, koskocaman bir ülke, hala o ülkenin üretenleri, işçisi, emekçisi için taksim kuşatılıyor, göz açtırmayacaklar, belki kan dökülecek, kepenkler kapatılacak, kargaşa çıkacak, ah ülkem, ah işçi, emekçi kardeşlerim, ah gelecek güzel günler, uyku tutmuyor, kalksın herkes, el atsın, omuz versin,her karışı, her nefesi kutsal ülkem, aydınlık güzel günler, ter dökülüp çalışarak kazanılacak, başka yolu yok, üretmek zorundayız, tüketmeye kimsenin hakkı yok, kan dökerek kazanıldı, kredi kartlarıyla borçlarla elaleme peşkeş çekilirken, işçilere zülümmü reva görülüyor,
uyku tutmuyor, ter dökme zamanı ter dökerek çalışma zamanı terle kazanma zamanı.................
Alt 02-05-2008, 08:06 PM   #75 (permalink)
Yüzbaşı

bir fıtık bir fıtık aman yarabbii, iki gündür hastaneye taşınıp duruyoruz, atölyeden arkadaşlar saolsun, iğne iyaç biraz yatıştırdık, bu arada gitmişken tüm hastane olaylarını yaptırdım, pisimbatın tavsiyelerine de uydum mamografi felan ne lazımsa yaptırdım pazartesi sonuçları alıcam hadi hayırlısı bakalım,
Alt 07-05-2008, 06:25 PM   #76 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim ..

rüyaların seni arındırmaya çalışıyor... şimdiye kadar bastırdıkların içinden çıkıp kendini gösterip
senin şifalandırmalarınla senin için görevin yapıp akıp gidecek yaşamından..

elbiseni niye giymek nasip olmadı şimdi anlaşıldı..

bir yakışıklı için niyet edilerek alınmış.. elbette ilk kez onun görmesi gayet iyi olmuş bu durumda..

kızının sana eşlik edememiş olmasına lütfen üzülme.. oda kendi hayallerinin peşinden koşmakta şimdi..
senin gibi güzel ve bilinçli anne sevmenin yeri geldiğinde özgür bırakmak olduğunun nasıl olsa farkında..

oğluşunla ne güzel anılarınız olmuş.. sevgilerimizi ilet bizimde..

bu arada hastane kontrollerini ihmal etmediğine sevindim canım...
sonuçlarını bizede haber ver de gönlümüz rahatlasın..

bir mayıs için dediklerine katılmaktan başka yapacak bir şey yok..
dilerim bizde bir gün avrupalılar hatta amerikalılar gibi bayram olarak bu günü kutlamanın bilincinde olan bir toplum oluruz..

sevgiler..

Alt 07-05-2008, 08:53 PM   #77 (permalink)
Yüzbaşı

dün evimi sildim süpürdüm bizim kızları topladım evde balık ziyafeti yaptık nefisti, kabadayı filminide izledik, ben shov yaptım resmen, uzunca bir süredir bu kadar eğlenmemiştim
eve misafir falan gelmezdi, ben çağırmazdım aslında, çocuklar gittiğinden beri 1,5 senedir evde hergün ağlayıp durdum, hele ev okulların yanında yaa, her tenefüs zil sesi evin içinde çalıyor sanki, zaten çocukluğumun en güzel ve heyecan verici anları hep okulla ilgiliydi, hayatımın anlamı okula gitmek okumak teneffüs, kara tahta tebeşir, dersler mutluluk kaynağımdı, çocuklarımın okula yakın olmaları çok başarılı olmaları, gururumdur, evide sırf onlar okulun yanında otursun ve yaşasınlar diye almıştım herşeyi göze alarak, ama gittiler işte 1,5 sene burdan okula gittiler hayallerim gerçekleşti herşey yoluna girdi derken gittiler, alışmam 1.5 sene sürdü bu gidişlerine, o hasret ve acı yaktı kavurdu beni, öğrencileri gördükçe, okulu gördükçe içimi delip geçiyordu, artık öğrencilere laf atıyorum, onlara gülüyorum, komşularla konuşmaya başladım gülümsüyorum yaniii, dün gece sevgili arkadaşlarımla balık yerken film izlerken vakit nasıl geçti anlamadım bile, gece geç yattık ama gene beni korkutan bir rüya gördüm
deprem olacak dediler kaçışıyordu insanlar, ben ayşenurla hamzanın yanında olmalıyım diye çırpınıp durdum herkes bana onlar iyi gitme burda dur, dediler karman çorman birşeyler oluyordu ben pencereden bakarken hava bozdu ve deprem başlıyor diye bağrışmaya başladılar ve bir fırladım yerimden çocuklarım diye öyle soluksuz uyandım ki kalpten gidecem sandım, koca gün bu rüyanın gerginliğini yaşadım durdum, zaten hayatımızı 17 ağustos depremi değiştirdi, burda olmamızın sebebi 17 ağustostur, boşanmamız hepsi 17 ağustosla başladı herşey,
yerine oturuyor alt üst olan herşey, çocuklarımla daha rahat konuşabilmek için bir telefon ve hat daha aldım, yarın kargoya vericem, artık rahat rahat görüşeceğiz
Alt 10-05-2008, 08:29 PM   #78 (permalink)
Yüzbaşı

veee seyatimin ardından 1 mayıs sendromu ve ardından sağlık sorunlarıyla uğraşıp hastanede mamografi, tahlil vs bi sürü ıvır zıvırla uğraşınca işlerimi baya aksattım, anca bugün tas tamam adaptasyonu konsatrasyonu kurup kendimi işe vere vere çalıştım, ve anladımki bir kez daha,,, ben çalışınca daha iyi oluyorum, hangi doktora gidersen git sana bir şey bulur, ilacını yazar yollar, iş kendimizi iyi hissetmekse bu elimizde, biriken işlerimi yoluna koydum daha iyiyim ama babamı hiç görmeye gitmiyorum, sinirlerimin buna dayanamayacağını düşünüyorum, sadece shamanicin bana verdiği tavsiyeyi uyguluyorum, piramiti kurdum ona iyilik gönderiyorum, umarım işe yarar, yarın anneler günü, kuzularıma telefonu yolladım artık rahat rahat görüşeceğiz, gene dayanamadım babamı aradım korkunç bir şekilde sarhoştu, baban öldü hadi gözün aydın dedi, kendimi suçlu ve kötü hissetmem için uğraşıyor hala, ayılınca iyi olacaksın dedim ve telefonu kapattım, kerdimi kötü hissetmeyeceğim parasını ve sağlığını benimle birlikte süper güzel bir hayat yaşamayı red ettiği için tercih ona ait, iş yerimde harika işler ortaya koyuyorum, tüm emeğimizi bizim için sarf etmeme olanak tanımadı, keşkeeeee ah keşkeee
Alt 11-05-2008, 05:09 PM   #79 (permalink)
Yüzbaşı

bugün anneler günü
sabah duyduğum ilk ses kuzucuklarımın sesi oldu......
buruk sevinç bu....
onları öpüp koklamak isterdim. doyamam ki zaten onları koklamaya, anlar yetmez ki onların varlığıyla buluşmalara, anama doyamadım hiç, şimdi anamı aradım, sesini duyunca hala içim buruluyor, duaları benimleymiş, belli mi olur hayat hergün bir sürpriz hazırlıyor zaten, sabır dedi bana sabır et, anam çilekeş anam, şimdi anlıyorum ne acılar çektiğini, ben çok şanslıyım, istediğimde atlayıp otobüse varıyorum çocuklarımın yanına, telefon zaten elimizde, teknoloji hasretimizi bir nebze olsun doyuruyor, bugün radyomuz anneler için çalsın istiyorum, özlüyorum, ama gurur duyuyorum, iyiler çok mutlular, ben onların içinde onlar bende, hep sevgi ve güzellikler paylaşacağım çocuklarımla, belki farkında olmadan, belki imkansızlıklardan, yetişemediğim zamanlar oldu, gönlüm hep en iyisini vermek istedi, ama yıllarca fabrika işçiliği yaparken nasıl hem anne hem baba olabildim kaç parçaya bölündüm, şikayet etmedim etmemde, yapmam gerekeni yaptım, onurlu durmaya çalıştım hep, çalmadım, çırpmadım, dedikodu yapmadım, kimseyi küçük görmedim, emeğimi esirgemedim, güler yüzlü sabırlı olmayı becerdim sayıyorum kendimi, kendime yakıştıramayacağım hiç bir şeye bulaşmak istemedim, dul bir kadın olmak, alkolik bir babanın kızı olmak, yeterince yük koydu omuzlarıma, yanlışlarımda oldu muhakkak, anlık, yanlızlık çaresizlikle yanlış kararlarda verdim, farkındayım hepsinin, olan oldu, çok zor günler geçirdik vaktiyle, şimdi karşılığını alma vakti, ektiklerimizin meyvalarını toplama vakti, pes etmedik, zorlandık, yorulduk ama hak ettik, anlımızın akıyla, terle kazandık, ve yol açık artık ilerlemeye başladık, kimse durduramaz artık bizi, canım yavrularım gurur duyacağı bir anneye sahip olmalı, nefes aldıkça devam edeceğim... NURHANZA DEVAM EDİYOR
Alt 11-05-2008, 07:00 PM   #80 (permalink)
Teğmen

sinek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
27 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sinek is an unknown quantity at this point

hi mummy...
this is the day which we are living for ;;mothers' day ..your day..=)) you are still beautiful.. you are clever.. and I'm glad to be your daughter ((umarım daughter'ı doğru yazmışımdır =)) some kind of honour...
you know I'm livin' in hectic life conditions.. but neve' forget that ,under no circumstances, i can forget or betray you.. you are very lovely.. be always my nearst place..so i can reach whenever I need ....

bugün uğruna yaşadığımız gün.. annelerin günü.. senin günün... hala güzelsin.. hala zeki.. senin kızın olmaktan çok memnunum.. bu bir çeşit onur.. biliyorsun ki çok yoğun koşuşturmalı yaşıyorum.. ama asla unutma hiç bir şart ve koşulda seni aldatamam ve ya unutamam.. çok tatlısın((etrafındaki herşeye verdiğin ışık ve enerjiden ötürü.. biz.. haywancıkların..))... herzaman en yakın yerde ol.. ol ki ne zaman ihtiyacım olursa ulaşabileyim sana...

Bookmarks