Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   nurhanza devam ediyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=5110)

blue jaloon 20-09-2009 11:41 PM

Cevap: nurhanza devam ediyor

CANSIZ GİDERKEN ONUN PEŞİNDEN KOPAN FIRTINAYI BEN BILIYORUM
.................................................. ..........................................
evet tarif edilmez bir aci annem evden tabuta konmus ayrilirken gitme annem diye haykiriyoduk
rabbim sevvali size bagislasin

nurhanza 31-03-2010 11:29 PM

hayatımı değiştiren bu güzel insanlara sonsuz teşekkürler, bugünün tarihini not edin, muhteşem bir sinerji oluşturduk, hayatım değişti ailesiyle şişli cevahirde yaptığımız buluşma muhteşemdi, devamlı süratle gelecek, hemde neler olacak, neler bomba gibi geliyoruz, oldukça uzun bir süredir aranıza katılamamıştım, bugün muhteşem bir dönüş bu, yeniden doğuş, şahlanış, ışığa çıkan merdivenlerin çoğunu kat ettik, akın var akın güneşe akın, güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın....

kinataki 13-08-2010 11:14 PM

Sevgili Hayatım değişti forumu.Annemin tüm yazılarını ve sizin tüm yazılarınızı okuduktan sonra kendimi harika hissettim.Canım annem sana aşığım seni seviyorum :).Ben şuanda hala babamın yanında kalıyorum.Annemin bana bunları anlatacak vakti bile olmamıştı.Okudum ve annemin ne sıkıntılar çektiğini daha net anladım.Siz ona ben yokken bile destek oldunuz.Her ne kadar çoğunuzun(Shamanic özlem abla,Mümin Okan,Yasin abi.. dışında)suratını bile görmesem de siz beni çok iyi tanımışsınız annem aracılığıyla..Şimdi o kocaman bir dernek başkanı.Şimdi o kocaman bir anne:)Hepinize anneme sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum.Ve en yakın zamanda bir buluşma düzenleyin diyorum.Şu sıralar astral seyehat için uğraşıyorum.İlk denememde istanbul-beşiktaş sefası yaptım.Harikaydı.Tekrar görüşmek üzere.
Nurhanza'nın oğlu.(kinataki)-(Atik) (Hamza)

sinek 24-08-2010 04:40 PM

Cevap: Ynt: nurhanza devam ediyor

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 48312)
ttli3 sineğim bitanem tatlım.. ark5
this world, you are the sweet fly .. girlhaha
bu ne güzel süpriz böyle... sevincli

sen bizleri tanımasanda bizler seni biliyoruz kuzum..

ne kadar özel ve tatlı bir evlat olduğunu.. thumbsanim
http://img234.imageshack.us/img234/8628/542go.gif
gerçi bu kadar değerli bir annenin 12389 evlatlarıda elbet harika olur ama bil istedim seninde gönlümüzde yerin olduğunu.. b456

sevgiler.. kiss3

shamanic sana seviyorum canım =)) bekle 3. maaşıma az kaldı gidicez eyfelin altına =)) mesajını çok geçlerde gördüm =)) affedersin umarım.. yok yok affedersin sen dayanamazsın beni üzmeye =))dün ani bir kararla hayatım değişti de orgeneral olmaya karar verdim =P gözüm yukarlarda =) nedendir bu askeri hiyerarşi hiç anlamam ama olsun hiç de sevmem hiyerarşiyi ama yine olsun.. sıkı sıkına gelip vızıldıyacam buralarda artık.. =) haydin hayırlı işleeerr =)))

nurhanza 30-10-2010 12:10 PM

sevgili hayatımı değiştiren sitem, kendime sitem ediyorum bazen sık sık girip yazmıyorum diye, pc ile ilgili ciddi bir sorun yaşadım, evdeki pc nakavt olunca ihmal etmiş gibi oldum, ve sizden aldığım o kocaman destekle dernekte baya yol kat ettim ah bir bilseniz neler neler yaptım ben bile inanamıyorum olan bitene, herşey öyle mükemmel değişti ki, hala nurhanza devam ediyor, ve edecek, atakan canım dostum web tasarım kursunada başlıyorum artık derneğimizin web sitesini kendim süper yapacağım, sizde bakın ufak ufak düzenlemeye başladım bile evlatlarımda girip yazmış buralara kıyamam ben onlara kuzucuklarım...
Kadınlar Elele

Işıldayan Safir 30-10-2010 12:31 PM

Sevgili Nurhanza seni yine görmek güzel. Umarım her şey yolundadır. Kursun hayırlı olursun. Artık biz de takipçin oluruz. Bize de bir şeyler öğretirsin. ttli3

Minik yeğenin de iyidir umarım.

Sevgiyle kalın, sağlıkla nefes alın. actionsmile

nurhanza 30-10-2010 08:56 PM

hazır halkeğitimde kursa başlıyorum web tasarım baktım ilgilizce orta seviye var başlamış bir kurs onada katıldım, does your husband usually have his dougther drink a glass of milk before sleeping everynight. genellikle kocan kızına her gece uyumadan önce bir bardak süt içirirmi? vay anam cümleye bakın yaaa ben kurdum tek başımaaaaaaa tabi hoca öğrettikten sonra... ayrıca koroda 1 yıldır TSM söylüyoruz, ilkkez solo bile yapacağım. bak yine geçti bahar gül neylesin neylesin...ve her gece oğlumla 20 dakika telefonda öğrendiğim ingilizce cümleleri tekrar edeceğiz. bölece oda öğrenmiş olacak. yürü nurhanza kim tutar sizi...

nurhanza 03-11-2010 05:47 PM

arkadaşlar, bu sıralar ilginç birşeyler oluyor, kendimi öyle hızlı kaptırdım ki, bu dernek işleri, kurslar, tempo, yemek yemeyi falan unutmuşum bugün halkeğitim merkezinde tansiyon 9-6 olmuş bir baktım başımda doktor hemşire, noluyoz dedim yaaa...moral çok yüksek olsada, kendimi dinlendirmeyi unutuyorum demekki. ve ilkkez buyüzden azar işittim bugün, herkesin sorunlarına çözüm getirmeye çalışırken kendini unutman anormal, kendine gel diye fırça yedim... zaten bel fıtığından yeni ameliyat oldum, hiç öyle zorlanmadan hayata asılıp gidiyordum. sanırım mola vermek lazım. sakin sakin, eh artık daha sık yazarım...

nurhanza 05-01-2020 03:41 PM

çokkk uzun yıllar geçmiş Nurhanza hala devam ediyor.... çoook güzel özel gelişmeler olmuş. neden günlüğümü yazmadım yarım bıraktım keske yazaymışım, ama sayenizde hayata başka bir pencereden bakınca herşey değişti. hayatım gerçekten değişti. artık Akçaydan yeni hayatımdan kalan yerden kısa özetlerle devam edip herkese şifalı dokunuşlar yapayım demiii. sizi seviyorum. Akçaya beklerim

nurhanza 04-01-2023 04:51 PM

Çok uzun zaman olmuş, bir zamanlar hayata tutunmaya çalışırken ulaşmıştım buraya
Yıllar geçti arada ziyaret etmek gerekirmiş. Yıl oldu 2023 Ankara dan selamlar. Yolunuz Akçay'a düşerse beklerim. Selamlar

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:55 PM.