Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

iki noktacınız geldiiiii....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri iki noktacınız geldiiiii.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sudem hanım umarım işlerinizi bir an evvel bitirir günlüğünüze dönersiniz, size sormak istediğim bir küçüçük sorum var?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

iki noktacınız geldiiiii....

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-02-2010, 03:29 PM   #471 (permalink)
Teğmen

smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
13 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoke is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Sudem hanım umarım işlerinizi bir an evvel bitirir günlüğünüze dönersiniz, size sormak istediğim bir küçüçük sorum var?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

smoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 01:54 AM   #472 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bozyabgu is an unknown quantity at this point

Ben kitabı okumuştum 2 sene kadar önce o dönem bir gazla iki nokta denedim bir kaç gün sonra işe yaramadığını düşünüp bıraktım. O zman sadece 1 defa anneme denerken tanıtım videolarında olduğu gibi anlık bir gevşeme kas boşalması gibi bir şey oldu ama bir daha yapamadım, onu da annemin yorgun olmasına bağlamıştım.

Geçen tekrar siteye girdiğimde aklıma geldi, ama kitap yanımda değildi. Dün kız arkadaşımla denedik, her seferinde o dediğim kas boşalması olayını yaşadı, Hatta tek elimle 2 nokta buldum onda bile gevşedi :) Buraya kadar güzel ama ötesine geçemiyorum yani niyetle beraber yapamıyorum, yada basit niyetlerle yapıyorum (gülüsmsesin, kötü hislerini bıraksın gibi) zaten o kadar denedim ki sarhoş gibi oldu :)

Galiba beni engelleyen başarısız olma korkusu, yada işe yaramayan bir teknikle uğraşma korkusu, bunları serbest bırakırsam işe yarayacak gibi. Ama bana önereceğiniz başka birşey var mı o anki niyet durumuyla ilgili. Çünkü o anlık bayılma olayı kısa sürede oluyor.
bozyabgu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 02:08 AM   #473 (permalink)
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point

Great minds think alike
Alt 19-03-2010, 11:17 PM   #474 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 41
26 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
silviya is an unknown quantity at this point

Günlüğü okumayı henüz bitirmedim ama yazmak için bitirmeyide beklemek istemiyorum ve şu an içimden geçenleri yazıyorum...

İçimi pozitif enerjiyle doldurdunuz.Sizi seviyorum. İyi ki varsınız.Paylaştığınız herşey için teşekkürler :)
silviya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2010, 12:19 PM   #475 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Üst katta çekiçle bir şeyler çakıyorlardı çok ses çıkıyordu ses 10 dakika içinde kesiliyor dedim sakince istedim ama olacağına ihtimal vermiyordum biraz sonra ses kesildi sonra tekrar başladı ama daha az bir ses geliyordu artık ve sonra yine kesildi başarabildim mi yoksa tesadüf mü bilmiyorum...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2010, 05:18 AM   #476 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

arkadaslar uzun zamandir yazamadigim gunlugume gecici de olsa kavustum firsat bulmusken unutmadan yazmak istiorun.o kadar cok gercklesen dileklerim oldu kiyegenim trt de sozlesmesiz calisiyordu.hergun isten cikarilmalar oluyormus kendi cok umutsuzdu.bir nokta yegenim bir nokta trt de sozlesme yapmasi.hatta bahcesi var mi bilmiyorum kazik cakarken hayal ettim ve cok guldum.su an sozlesmeli calisiyor ve aylik geliride artti sukurler olsun
Alt 21-04-2010, 05:30 AM   #477 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

yine deneyimlerimden birini paylasmak istiyorum.arkadasimin oglunun durusmasi vardi.ricasi uzerine iki nokta yaptim.davayi acanlar mahkemeye gelmemesi icin.kendimde bu kadarini beklemiyordum.gercekten gelmemisler arkadasim sevincle aradi senin iki nokta yine tuttudava lehimize dondu diye..bu olumlu sonuclar mutlu ediyor
Alt 22-04-2010, 10:45 AM   #478 (permalink)
Binbaşı

arkadaslar vakit buldukca yazmaya devam edicem bu siteye iyi ki girmisim.iki noktayi ogrenmisim bu zamana kadar ne icin niyetlendiysem oldu.olmayan bir kaci icinde benim bilincalti olmasina inanmadigim icindir.yani bilincalti reddettigi icin olmadi.cok mutluyum ayrica iki nokta yapmaya basladiktan sonra sezgilerim daha artti.bu site kurucularina ve moderator arkadaslara tekrar tekrar tesekkurler.ilk girdigim zaman caresiz, mutsuz arayis icerisindeydim.sabirla sorularimiza cevap veren arkadaslara duaciyim.o donemlerde bu siteye benzer bir siteye girmistim.bir soru sordum cevap bile vermediler birakin hosgeldin demeyi.en bunalimli zamanlarimi burada gecirdim ve cozum buldum.yeni giren arkadaslara tavsiye ediyorum.butun paylasimlari okuyup takip etmeleri icin.adi ustunde hayatiniz degisiyor.benim degisti.yeni bir laptop aldigimda hepsini paylasacagim.
Alt 25-04-2010, 01:30 AM   #479 (permalink)
Binbaşı

çok şükür yeni laptopuma kavuştum.bundan sonra bütün başarılı iki nokta deneyimlerimi paylaşabileceğim için mutluyum.kaç gündür imgelediğim ne varsa hepsi oldu.en basiti dün oğlumla konuştuğumuz yemekleri bu gün ablam yapmış hayretler içerisinde kaldık.artık düşünmek bile yeterli bakıyorum önüme geliyor çok şük
ür.gecikenlerde benin koyduğum engeller sayesinde oluyor.
Alt 25-04-2010, 03:44 AM   #480 (permalink)
Binbaşı

isteklerimizi takıntı haline getirmeden hırslanmadan istersek daha çabuk oluyor kendi deneyimlerimden buldum..bu sanki anahtar kuralım oldu herkese soylüyorum isteyip niyetlendikten sonra serbest bırakmak bu düşünceyi yada enerjiyi isteklerimiz jet hızıyla gerçekleşiyor.iki noktada aynı düşünce geçerli.kafaya takmadan oldu mu olmadı mı merak etmekle olmuyor.ufak bir hatırlatma yapmak istedim.

Bookmarks

Etiketler
geldiiiii...., noktaciniz