Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   iki noktacınız geldiiiii.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372170)

gülpor 20-06-2009 10:42 PM

Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467600)
çok sağol arkadaşım,severek yapıyorum.daha fazla şımartmayın beni...iyice egom şişti.tek kötü huyum egom çok fazlas45apk kendimi çok seviyorum, beğeniyorum...bunun suçlusu bu site buraya girince oldu telkinler beni böyle yaptı..girlhahageçen sana bir yerde sordum ama cevap yazdın mı bilmiyorum yunanistanı beğeniyormusun memnun musunuz diye... aysesin günlüğünde şimdi hatırladım..oğlum şubat tatilinde ordaydı.çok beğenmişte...2 şubat doğum günü pastam yunanistandan geldi...yalnız zeytin getirmiş hiç yiyemedik...türkiyeye geldiğinde buluşuruz...

Slmsmil56bende buraya geldimm...ne egosu arkadaşım...bilemiyorum ama egosu olan insan ,bu bilgileri sadece kendine saklar ve kimseyle paylaşmaz... e insan hiç üşenmeden sadece kişiye özel yapılabilcek deneyimleri burdan yazsınkii...sevgiylee ...iki nokta deniycem şimdii yine ,unutcamm bu seferr

sudem8 21-06-2009 12:48 AM

dunk56kolay gelsin çabuk öğrenin iki nokta dayanışma hattı kuracağız el birlik...sorunlarımıza artık parmak basacağız.Bu güzel oldu,hatta sorunlarımıza iki parmak basacağız..y789 arkadaşlar elektrikçi arıyorum ne zamandır.var bir sürü usta fakat çoğu çok basit bir işi bile dükkanımı kapatıp geldim diye birsürü para istiyor.hele kiralık bir yeri yapıyorsa mal sahibi geceleri para basıyorya, hiç acımadan fazla para alıyor.Benim de ustalarla çok işim oluyor malum tamirat.sağlam bir su tesisatçım var güvenilir..aradığım zaman gelir ne iş varsa uygun fiata yapar çokta namuslu biri...sanki aileden...aynı onun gibi bir elektrik tesisatından anlayan güvenilir birine iki nokta yaptım.bıraktım..kendi evim anneminki bir sürü tamirlik iş var....bu arada zil de bozuk gelen geri dönüyor...yalnız kadının sorunları...dl78 bizim dükkan komşusu geldi kapının zilini bozuk olduğunu anlamış çünkü iki defa kapıdan dönmüş adam...sinirlenmiş.zil bozuk deyince kendi elektrikçisiyle gelmiş bu defa...(hiç böylesini görmemiştim)y789ama işime yaradı.zil ve diğer priz elektrik aksamı elden geçti...çok uygun fiata ALLAHIM ADAMA ZORLA PARA VERİYORUM..kardeşim al, bir sürü malzeme getirmiş bunların parasını al utana sıkıla alıyor.bugünde diğer evin işleri öbürgün annemin evi işler biter mi? yengem ve arkadaşım pek uygun fiata yapıyor aman bizede gelsin..bir sürü iş aldı...aaa bir düşündüm ki ben iyi bir usta işten anlayan güvenilir,çünkü başında bekliyorum.oğlum yanımda değil...hem uygun fiata tam imgelediğim gibi bir usta buldum çok şükür...iki nokta yeni aklıma geldi tam istediğim gibi çıkınca...k8908

gülpor 21-06-2009 12:51 AM

aa yeter ama sudem! kıskanmaya başlayacam şimdiismil56,elektrikçisini bile bulmuşşk8908

alk78

sudem8 21-06-2009 01:00 AM

hayatım elektrikçim bile iki noktalı...s45apkyok be güzelim basit işlerde başarıyorum da büyük işlerde,kendim bir yanlış inanç oluşuveriyor beceremiyorum bazen...bu çok taze bir olay...az önce bitti tamirat sizlerle paylaşmak istedim..ah şu iç sesimizi bir sustursak..bir senedir tam olarak susturamadım..önemli konularda hala direnç gösteriyorum...çok fazla olumsuzluklar yaşadım son senelerde...artık düzgün gitse kafamı kırcam diyordum..ve nerdeyse kırıyordum neyseki çok şükür o kırılan kafadan bu kadar hasarla atlattık..çok şükür şimdi çok mutluyum...çünküüü mutlu olmayı seçtim...kurban hayatı yaşamaktan kahraman hayatını seçtim...seçim çok önemli...music45

gülpor 21-06-2009 01:08 AM

Sudem o zaman sende olabileceğine kesin inandığın konularda yapınca serbest bırakabiliyosun,yada şöyle diyim;basit konular olduğu için...önemli konularda kendini engelliyosun ...basit işlerde yapabiliyosan ,büyük sorunlardada aynı yöntemi uygularsın arkadaşımm...sonuçların harika çünküüsmil56

sudem8 21-06-2009 01:32 AM

Çalışmalarıma devam ediyorum..bazen kaç gün bağlantı kuramıyorum.Bazen de hemen oluyor elektriğe tutulmuş gibi...gece veya sabaha karşı çok daha etkili...partysmileyskan67

donusturucu 21-06-2009 12:21 PM

Sudem8 naçizane bir tavsiyem var senin için büyük zor iş,küçük kolay iş kavramınıda sen kendin yaratıyorsun bunu biliyorsun dimi? kolay diye yaptığın işler çoğu insana göre belkide imkansız olaylar bundan dolayı tavsiyem şudur ki;Zor olacak işlerini bunlar çok kolay çok basit işler diye düşünecerek inandırsan kendini kendiliğinden çok kolaylıkla olduğunu göreceksin...Allah hepimiz için Güneşi doğduruyor, geceyi getiriyor ,Ay'ı Yıldızları bunları yapan biz değiliz O ...O 'nun için kolayda yok zor da hepsi Ol-duğu gibi ;)
Sevgimle...

sudem8 21-06-2009 01:37 PM

Alıntı:

donusturucu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467661)
Sudem8 naçizane bir tavsiyem var senin için büyük zor iş,küçük kolay iş kavramınıda sen kendin yaratıyorsun bunu biliyorsun dimi? kolay diye yaptığın işler çoğu insana göre belkide imkansız olaylar bundan dolayı tavsiyem şudur ki;Zor olacak işlerini bunlar çok kolay çok basit işler diye düşünecerek inandırsan kendini kendiliğinden çok kolaylıkla olduğunu göreceksin...Allah hepimiz için Güneşi doğduruyor, geceyi getiriyor ,Ay'ı Yıldızları bunları yapan biz değiliz O ...O 'nun için kolayda yok zor da hepsi Ol-duğu gibi ;)
Sevgimle...

çok haklısın arkadaşım, çok teşekkür ederim..bunu daha yeni uygulamaya başladım.ya nilsoy'un da ya gülpor'un günlüğünde vardı galiba, her şey kolay gibi..bunu her yapacağım işi gözümde büyütüp omuzlarımı kaldırıyormuşum.farkında olmadan nasıl yaptıracağımı kaygılandığımı farkettim..hemen ne işim varsa bunu yapmak kolay..işte badana yaptırmak kolay..ne iş için desem omuzlarımın indiğini rahatladığımı farkettim.yani vücudum dahi tepki gösteriyor.nasıl kalkarım bu kadar büyük işin içinden...eskiden böyle değildim..depresyonda başladı herişi gözümde büyütmek...ama kolay ...bunu öğrendim hangi arkadaşımsa teşekkür ederim hatırlayamadım nilsoyun günlüğü galiba yaşlılık...s45apk vücut bile tepki gösterirken kimbilir ne biçim direnç sağlıyor..yine iyi tutturdum bu işi bu kadar kasılırken..sapkal89

donusturucu 21-06-2009 01:42 PM

İnatlada değilde (kabul ederek) direnç göstermeden kendi doğallığında kolaylıkla ;))) Anlaştık????y789
Muckss.Ablacımm..
Sevgimle..

saman 21-06-2009 02:13 PM

günlüğün kutlu olsun sevgili sudem,,

takipcinizim :)

teşekkür ederim (12389herşey için)
sam;actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:35 AM.