Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız lütfen burdan tartışmayalım... lütfen lütfen.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-08-2008, 11:10 AM   #411 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

lütfen burdan tartışmayalım... lütfen lütfen....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-08-2008, 11:11 AM   #412 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Kişisel gelişim sitesinde, kendimizi geliştirmeye çalışalım derken, davalarla kendimizi mahkemede bulmamız, biraz abesle iştigal olmaz mı.

Tasvip etmediğimiz bu saldırılıar, yazdığımız bir yazı yüzünden, özelden, bana ve shamanic'e de aynı anda yapılmıştı. Ama orada kapandı.

Bu tip olaylar günlük hayatta da oluyor. Burada da olmuş. Üzücü bir durum.

Ama, konuyu daha da dallandırıp budaklandırmak, bundan sonra siteye üye olarak geleceklerin kafasında kötü imajlar bırakabilir.

Bu günlük neticede Mustang'ın Günlüğü ve olgunluk göstererek kapanmasını istemiş.

Başka üyeler de görüşlerini-desteklerini bildirmiş.

Admin de açıklamasını yapmış.

Bence bu konunun, daha fazla uzatılmamasının, eski-yeni bütün üyeler için faydalı olacağı kanaatindeyim.

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 05-08-2008, 11:16 AM   #413 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point

merhaba serpil abla
gördüğüm kadarıyla biz kızlar annelerimizle sanıldığından daha az anlaşabiliyoruz hamileyken hep oğlum olsun diye dua ettim nedenine gelince benim de annem bana en fazla senin annen kadar iyi davrandı üstelik senin baban sana destek çıkmış ben ise eşimle karşılaşana kadar hep yalnız hissettim
hemen hemen hayatımızın ilk 25 senesi aynı ben de annemden bir güzel söz işitmek için evi temizlerdim hatta yaptığım beğenilmezdi. okurken boğazımda birşeyler düğümlendi şükür eşim beni herkese karşı savunuyor en azından üzüntüm olduğunda oturup dinliyor ve beni korumak için elinden geleni yapıyor ama yine de kimse annenin kırdığı bir kalbi tamir edemiyor işin kötü yanı benim annem bunu sanki iyiliğim için yapıyormuş gibi göstermeye çalışıyor günlüğünün hepsini okuyamadım çünkü daha başında beni anlattın sonu umarım güzel biter ve ben de gelecek için senden umut alırım
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 05-08-2008, 01:11 PM   #414 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Günaydın ,arkadaşlar konu benim nasıl bir insan olduğumla alakalı değil .Ben ve beni tanıyanlar nasıl biri olduğumu zaten bilirve benim insanlara hitap şeklimlede alakalı değil çünki ben kişilerin cinsiyetini ve yaşlarını gizlemelerindende rahatsızlığımı toplantıda Atakan beye bildirmiştim bu kişi kadınmı erkekmi belli değil yaşıda yok zaten böyle birini bende kendimden küçük göre bilirim ve konuyu dahada keskinleştirmemek adına samimi davrandım.Bu suçsa ben bu sitede bir çok kişiye böyle davrandım.Benim çok sevdiğim bir mısır ata sözü vardır.Evini camdan yapmışsan kimseye taş atmayacaksın .Bu kişi bukadar kırılgansa kimseye taş atmayacaktı.Beni beyenmek zorunda hiç değil ve bende onun yaşadıklaını bilmek zorunda değilim .Bem burada kendimden küçükleri çocuklarım gibi görüyorum ve onlar üzüldüklerinde bende üzülüyorum sevinçlerinide kendime olmuş gibi seviniyorum.

Bu kişinin bana sarf ettiği sözleri üstüme bile alınmadım kendi kişiliğini ortaya koydu ben ve benim çocuklarım hiç bir zaman hiç tanımadığımız kişiler hakkında butür konuşmalar yapmadık .Ben faşitmişim değilim ama öylede olabilirdim kime ne kendisi dinci imiş bana ne .Ayrıca ben bütün dindar insanları çok da severim ve kendimde elimden geldiğince dinimin gerklerini yaparım.Ben dincileri sevmem.Ben iyi ki bana denk geldi diyorum bizim çocuklardan birinede denk gelebilirdi.

Biz burada birbirimize saygımızı koruyamazsak ozaman daha büyük sorunlar yaşarız .O benim evime gelip bana sorgu memurluğu yapacak ben yinede saygımı bozmayacağım ve benim samimiyetimden rahatsız olacak veburadan özürdileyip özelden kaçak dövüşüp bana hakaret içerikli yazıyazacak ve benmi suçlu olacağım .Ozaman böyle düşünenlerin önünü alamayız.Lütfen bizleri kendimizi sayunacak duruma düşürmeyin ozaman.

Bu konunun daha fazla uzamasını hiç istemiyorum ve buradan kpatıyorum tartışmak isteyende başka yerde tartışa bilir.

Bu öpücükler hepinize sizleri çok seviyorum ve hep söylemeye devam edeceğim yolumuz aydınlık ve açık olsun.

işte beklediğim cevap...

ablacım biz senin kalbini biliyoruz ...sende yanında olduğumuzu bil yeter... konuyu kapatman süper oldu biz bu günlükte senin sevinçlerini okumak,görmek istiyoruz

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 06-08-2008, 08:02 AM   #415 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydılar herkese,

Bugün sabah yataktan kalkmadan şükürlerimi yaptım .Benim şükredecek ne çok şeyim var şu anki huzuruma bile şükrediyorum.Pazartesi kuzumla alış verişe çıkmıştık yine kitapçıda kendimizi kaybedip bir sürü kitapla döndük.Kitap listemden iki kitap bula bildim ama hep istediklerimdi.

Dönüşte kız kardeşime uğradık ve yine ayağını burkmuşonun için aldığımız kumaşı verdik.Güzel bir gündü ve annemi çekiştirdik.Oda benim annemden çok çekti ve bir olayı hatırladık.Bizim Akçayda yazlığımız vardı ve annemle kardeşim okul kapanınca gider açılıncaya kadar dönmezlerdi ve kardeşimin ilk okul ve ortaokul yılları böyle geçti.Annem bizi okadar kısıtlamayave kendine okadar bağımlı yaşatmayı istiyorduki birgün kız kardeşim arkadaşı ile le gezmek isteyince ona şöyle dedi al bu i gez senin ne yaptığınla hiç ilgilen meyeyim yada gir mutfağa pasta börek yap ev temizle seni çok seveyim demişti.Bu olay yaşanırken bende yanlarında idim müdahale bile edemedim .Tabiki çocuk korkusundan annemin birdaha onu sevmeyeceğinden ikinciyi tercih etti.Bizlerin arkadaşlarını hep tanımak istedi tanıyıncada insanlara bir sürü kusur buldu ve bizleri yalnız ve kendine bağlı olalım diye yattığı yerden hala uğraşıyor.Şimdide benim yaşadığım hayat hayatmı ben ne olacağım diye duygu sömürüsüne başlamış bana yapamıyor .Bana bir şey söylediği zaman üç hamle sonra ne söyleyeceğini biliyorum ve ona göre cevaplar veriyorum.Bu yüzden işine gelmiyorum.Ben artık anneme kendi hayatını bu kadar hiçe saydığı için sadece kızıyorum ve hayatı boyunca bizler için yanlış çekimler yaptığı içinde kızıyorum .Bizlerin eşlerinin hiç zengin olmasını ve kendinden üstün olmasını istemedi ki kendi yetersizliği ortaya çıkmasın .Bizler ona muhtaç yaşayalım istedi ve kimi zaman biz ona muhtaç olduk.Babam bize yardım ettikçe babamada saldırıyordu ama çaktırmadan.Hayatındaki bütün çekimleri yanlış olan bir annenin çocuğu olmak gerçekten zorluyor.Hep birşeylerin karşılığı olarak birşey verdi şimdide verecek birşeyi kalmadı bu seferde hasta edebiyatı yapıp vicdanlarımızı sömürmeye çalışıyor.Bizler evlet olarak elimizden geleni yapıyoruz bakıcısı var ve şimdiki yaşam koşullarına göre çok da iyi yaşıyorlar.Bu hayat onun hayatıydı ve o iyi olmamayı seçti sonuçlarınada bizlerden fazla o katlanacak .

Kaafinur işte annemden bölümler dilerim sen daha farklı yaşarsın ve mutlu olursun .Canım benim en büyük şansın eşin hadi hayatında oda anlayışsız olsa idi.Bizimki evliliklerimizede müdahale etti ama bizler dirençli çıktık.Ben annemde yaşamadığım duyguları çocuklarıma fazlası ile verdim benim bir kızım ve bir oğluşum var ve iyiki bir kızım var onu çok seviyorum ve onun için herşeyin en iyisini diliyorum.Neleri kaybetiğime değil neleri kazandığıma bakmayı tercih ediyorum.Kaybetiğim şeyleri hayatımdaki tecrübeler olarak görüyorum ve kaznçlarıma da dört elle sarılıyorum .Değiştirmeyeceğiniz insanları değiştirmekten vazgeçin ve onları öyle kabul edin birini değiştirmek istiyorsanız kendinizi değiştirin bu dah zevkli ve daha kolay .Yolumuz açık ve aydınlık olsun.

Alt 07-08-2008, 08:39 AM   #416 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydın herkese,
Bu gün benim oğluşumun doğum günüşimdi karşımda kocaman yatıyor .Ogünü düşündükçe çok mutlu olmuştum onu hatırlıyorum . Onu ilk kez kucağıma verdiklerinde inanamamıştım Allahım bu güzel şeyi bana mı verdin diye?Gamze'den sonra kocaman bir bebek kucağımda duruyordu 4,100gr.

Kuzucuğum biz senle neçok şey paylaştık ve senle ne çok şey öğrendik .Sevinçlerimizi doyasıya yaşadık kocaman kahkahalar attık ikimizde çok şımarıklıklar yaptık .Sanki anne çocuk değilde aynı yaşta olduk oyunlar oynadık.İçindeki kendine olan güven seni hep başarılı yaptı .İnsanların acılarıyla üzülüp sevinçleri ile sevindin .Kimsenin ilgilenmediği insanlara bile yakın oldun ve senin yanında kendilerini herkes güvende hissetti.Seni tanıyan küçük büyük herkes seni çok sevdi.Banada bir anne olarak hep seninle gurur duymak kaldı.Seni çok seviyorum iyiki varsın ve benim çocuğumsun.Sizleri birbirinizi bukadar çok seven iki kardeş olmanız beni herzaman mutlu etti.

Seni uzaktan ve yakından takip ediyorum ve gördüğüm bizim seçiciliğimiz sanada geçmiş .Sende yaptığın seçimlerde seçicisin .Hayatınız hakkındaki bütün kararlarınızda yanınızdayım .Hayat sizin hayatınız ve nasıl istiyorsanız öyle yaşarsınız .Kendi öz saygınızı yitirmeden ne istiyorsanız öyle yaşayın.Önce kendinizi sonara çevrenizi mutlu edin.Hayatınız boyunca kendi işinize bakın .Senin için başkalarının ne düşündüğünden çok senin ne yapmak istediğin önemli oldu ve yaptın .Hatalarında oldu ama sonuç hep iyi oldu bildiğinden şaşma .

Ben senin ileride çok iyi bir babaolacağına inanıyorum içindeki sevgiyi sınırsız vereceğini biliyorum umarı senin gibi gurur duyacağın evletların olur.Ben şu anın tadını çıkarıyorum ve sizler henüz yanımdayken silerle doya doya yaşıyorum .Birazdan kahvaltısını hazırlayıp yatağına götüreceğim .Buda bizi doğum günü çocuğunu şımartma şeklimiz .Sabahtan akşama kadar süren bir kutlama yapıyoruz .Birilerine abartı olarak gelebilir ama henüz yanımdalarken yapıyorum.Bilimik oğlum seni çok seviyorum yeni yaşın sana hayırlar getirsin iyi günlerde iyi insanlarla iyi anlar yaşa hoş ve huzur dolu bir yaşam sür ve bütün dileklerin geçek olsun. yolun açık ve aydınlık olsun.

Alt 07-08-2008, 09:10 AM   #417 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

ne güzel ifade etmişsin sevgini ablam bence asıl gurur duyması gereken o kocaman oğlun... kıymet bilmesi gereken...! biliyorsun çoğumuz seni seviyorum çocuğum demenin kötü birşey olduğunu düşünen anne babalarla büyüdük....artık bu durum aşılıyor ne güzel...

oğluna sağlık ve huzur dolu uzun yıllar diliyorum....

mutlu yıllar....(ismi neydi dusun 44)

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-08-2008, 09:24 AM   #418 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

oğluşunun doğum günü kutlu olsun umarım yeni yaşında ve tüm yıllarında bütün güzellikler onunla olur.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-08-2008, 09:48 AM   #419 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point

oğlunun doğumgününü kutlarım anlacım nice mutlu huzurlu senelere inşallah
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-08-2008, 10:00 AM   #420 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Bilimik'cim doğum günü kutlu olsun.Sen belki okuyamazsın ama annen söyler sana nasıl olsa.Hayatın hep güzel olsun.Şans hep yanıbaşında dursun.
Mutlulukla,sağlıkla,huzurla dolu sevdiklerinle beraber uzun bir ömür senin,sizlerin olsun.

Buda benım hediyem naçizane.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks