Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mustangim,biyonik hatunum:) Yine bi geldin saçlar 220 wolt:) Akılma ne zaman öyle gelsen Lorelai ile Rorynin Emily'nin evinde çıkışları geliyor...Maşallah bizim Emily gene formundaymış:),amaaaan boşver...Bu yaptıklarını sana değil kendine yaptığını unutma...Önümüzde süper bir yaz var onu düşün...Ohhh mis gibi eğlenicez... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2008, 02:02 AM   #231 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Mustangim,biyonik hatunum:)
Yine bi geldin saçlar 220 wolt:)
Akılma ne zaman öyle gelsen Lorelai ile Rorynin Emily'nin evinde çıkışları geliyor...Maşallah bizim Emily gene formundaymış:),amaaaan boşver...Bu yaptıklarını sana değil kendine yaptığını unutma...Önümüzde süper bir yaz var onu düşün...Ohhh mis gibi eğlenicez...

*Burcucum seni merak ettim,günlüğünü okumaya geliyorum...Bende senin gibiydim,hep içimde bir yerlere birilerini koymaya çalışırdım,çok kazık yedim,üzüldüm...Ayrıca bende anneannemden çok soğudum...Oysaki eskiden nede çok severdim...Hep eskide gördüğümüz insanlar bazen öyle kalsalar...Ama kalmıyorlar,işte onlarda büyüyorlar değişiyorlar,olumlu olmuyor değişimleri bazen...Yada biz büyüyoruz ve onları daha net görüyoruz fln...
Not=Babam her an kapıyı açıp ödümü kopartarak,hadi yat kızım saat 2 olmuş diyebilir:),yatmak zorunda kalıyorum sonra:(

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-06-2008, 09:47 AM   #232 (permalink)
Mustang
Guest

Günaydınlar herkese, bu gün dünün Çıldırmışlığını üstümdenatıp kendimi toplamış olarak kalktım .Gözümü açtım yine karşınızdayım.Canlarım ne güzel beni ziyaret etmişsiniz.Sizleri çok seviyorum .Bende sevgimi isteyenlere veririm istemeyenle uğraşmak yoruyor insanı.Serkan'nın ki aşk acısı benim ki anne acısı Burcunun ki sevdiğinin hırpalanması... hepimizdeki sevgi yüzünden hırpalanmak ama değişik şekillerde .Ben aralarda bir yerde o sevmezse sevmesin benim sevgim ikimizede yeter demiştim ya dün şunu gördüm tek kişilik sevgi yetmiyor.Ben annemi anneme rağmen sevmeye çalışmam beni yoruyor ,hırpalıyor ,incitiyor.

Dün yolda gelirken az daha yere yığılıp kalacaktım .Ben sinirlenince diz ağrım yine nüks etti eve az bir yer varken dizim sanki isyan etti.Ben eve geldiğimde kuzum halimden anlar hemen beni mutlu edecek bir şeyler yapmaya başladı .Kuzucuklarımın ve sizlerin haberleri beni mutlu etti.Bir az skinleşip yattım.Telkinlerdeki su sesini dinlemek beni sakinleştiriyor.Bütün olumlamalarımı yaptım Alalha şükürlerimi yaptım ,Kitabımı okurken uyuya kalmışım.

Sabah daha sakin ve huzurlu kalktım.Sizleri okurken bizler içimizden geçenleri nekadar yalın bir şekilde anlatmışız.Her birimiz belki en yakınlarımızla bile paylaşmadığımız bir çok özelimizi burada sınırsız atmışız içimizden.Hayatımızda dibe vurmuş olabiliriz ama yukarı çıkıp yeniden hayatımızı kurmak bizim elimizde.Hatımızda son nefesimize kadar en iyi şekilde yaşamayı kendimize borçluyuz.

Bizim dönem çok kapalı bir dönemdi annemde annesinden pek bir sevgi görmemiş ama ben bunu mazeret olarak kabul etmiyorum.Bizim ailenin kadınları hepsi sanki birer amazonlar.Tabi bu babamın ailesinde böyle.Mesela babaannemi sevdiği kocasından bir çocukla ayırmışlar hastalanmış ölümden dönmüş .Daha sonra dedemle evlenmiş dedemin üçtane çocuğu varmış ama babaannemin çocuğunu iştememiş.Babaannemde onun çocuklarına nekadar iyi olursa okdar iyi olmuş .Babam altı aylıkken babasını kaybetmiş Babaannem henüz 30 yaşında imiş.Sonradan adamla dişişmenin hiç birşey kazndırmadığını anlamış ama işişten geçmiş .Kalmış 8 çocukla başbaşa hepsi bir birlerine çok bağlanmışlar .Büyükler çok çalışmş küçüklere bakmışlar.şimdi hepsi çok zengin oldular. Bir gün bütün aile hep bir arada otururken amca çocukları babalrı olanlar babamlara habire vurup duruyorlarmış babamın amcası dayanamamış babanneme kızmış sen niye çocuklar dayak yiyor ses çıkarmıyorsun diye .Babannemde neyapayım .Bir gün el küçülür biz büyürüz demiş bunun üzerin amca dayanamayıp babamları korumasına almış .Hakikaten babamlar hepsi iyi durumdalar o kişiler ya öldürüldü yada çok kötü durumlara düştüler.

Benim halamı okula gönderememişler ama o azmetmiş okumayı köyün diğer çocuklarından öğrenmiş.Halam evlendikten sonra eşine çok saygı duymuş ve birbirlerini çok sevdiler. Büyük şehre geldiklerinde hiç bir şey bilmeden bir çok şeyi yeniden öğrendi .Çocukları ile okumayı daha pekiştirdi.Hayatı boyunca çok geçim sıkıntısı çekti buna rağmen hayatı sıkıksıkı tutnarak yaşadı .Annem beni hep bu halama benzetirdi bende üzülürdüm .Çünki ona göre halam beceriksiz ve kötüydü ama ben halam artık kendi gözlerimle bakıyorum ve ona geçekten saygı duyuyorum.Demek ki benim savaşçı tarafım ondan gelmiş.

Hayata hep kendi kendine yeten insanlara hayranım.Ben geçmişlerinin arkasına sığınıp her yaptıkları hatayı başkalarına mal eden kişleri sevmiyorum.Ben kendi hatalarımı bile seviyorum çünki onları ben yaptım ve hatalarımı görüp başkalarını sorumlu tutmuyorum ve onlardan kendime dersler çıkarıyorum.

Alt 04-06-2008, 10:04 AM   #233 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 04-06-2008, 10:14 AM   #234 (permalink)
Mustang
Guest

Mümin kardeşim hepsi çok güzeller teşekür ederim.

Alt 04-06-2008, 10:24 AM   #235 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

ben teşekkür ederim. resimdekiler bana gücü, hırsı ve hırçınlığı anlatıyor. yazınızda bundan daha büyük bir güç vardı. üzgünüm ama elimdekiler bunlar.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 04-06-2008, 10:38 AM   #236 (permalink)
Mustang
Guest

Bende hayatım boyunca hep bana karşı yapılan şeylerde hıçın oldum kimseyi yanıma yaklaştırmadım .Başımdik ve gurula yürüdüm.Ama sevdiklerimi dibine kadar sevdim onlara sevgi ve uysallıkla yanaştım ve herkes bana güvendi Bazen çok zorlandım ama hiçkimseyi kırmamaya çalıştım.Kimini önemsemedim cevap vermedim ,kimini icitmemek adına sustum ama hep kedimi şöyle bir rüzgara karşı koşar buldum .Bu benim rüzgarımda oldu çok kişyide kendime benzetim.Hayatı seviyorum ve hep koca bir çınar olmak istiyorum gölgesinde ve üstünde bir çok insanın olduğu.

Alt 04-06-2008, 11:39 AM   #237 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

serpil ablacıgım hep boyle mutlu gorelim seni senden güç alalımki bizde mutlu olallım

şiii mumin su en üstdeki varya ankda 2 tane var o canavardan biri benim musterim ben topladım whay yawrum whyyyyy 68 model oburude 76 doch 68lik kasa va alttan üstten kızıl yatak :d v8

yazıcam imzama yaaa v8 i yolda zehrayı düşlerle sevdim lam nerden geldi aklıma ya :'(
Alt 04-06-2008, 11:46 AM   #238 (permalink)
Mustang
Guest

Serkan siz hangi sanayidesiniz benim baabmda atasanayide esnaftı .Şimdi hala oradalar.

Alt 04-06-2008, 09:54 PM   #239 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

serpil abla ben ivedik organize sanayi bölgesindeyim sanayi bölgesi esnafını tanırsa beni % 99 .9 tanır :D organizede cindoruk & son yolcu dedinmiydi alayı tanır:D niyeyse cindoruk derler bana babamada son yolcu =)
ilk biz büyük sanayide idik M.gökcek bize okkalı bi kazık attıordan şaşmaza geçdik ordada düzen tutmadı ordan buraya geldik ekmegimjizle oynadı :'( m.gokcek 2 -2.5 sene kuru sogan ekmek yedik :'(
yeni yeni iştee ben askerden felan geldim servbisi duzene felan sokduk işte
Alt 05-06-2008, 09:18 AM   #240 (permalink)
Mustang
Guest

günaydın ,bugün çok şükür iyi kalktım.Dünüm diz ağrısı ile geçti.Ben sinirlenince kendine gel diye beni zorluyor. Hayatında senin için daha önemli şeyler var böyle lüzumsuz bir şey için kendiniüzdüğüne deymez diyor.Benim bazen jetonum geç düşer olaylara geç tepki veririm .Olay anında sanki o söylenen bana değilde başkasına söyleniyormuş gibi tepkisiz kalıyorum .Ama acayip bir şekilde sinirli oluyorum.Aradan zaman geçiyor ben kendimi patlamaya hazır hissediyorum.Sonra gecenin bir vakti jeton düşüyor.Tabi bende volkan patlıyor.

Annemlerden çıldırmış gibi gelmiştim ya dün jeton düştü.Beni yataktan kalkmak için okadar zorlayan neredeyse onun adımlarını bile ben hareket ettiren annem ben mantı sıkarken yanıma gele bilmek için iki ker kendi başın yataktan kalkmış yanıma geldi.Evde ikimizden başka kimse yok çıtırtılara ihtimal bile vermedim ama bir anda karşımda görünce kanım dondu .Şimdi diye bilirsinizki ne güzel benim içinde çok güzel ama bizi bukadr zorlarken canı istediği zaman yürüye bildiğini görmek insana kendini kullanılmış gibi hissetiriyor.

Birde ogün yine bana babamı kötüleyerek onunla aramızı bozmaya çalıştı.Ben bir kitap okumuştum Kurt Seyit diye babamla ilişkimiz oradaki baba kız ilişkisine çok benzer gerçi annemle ilişkimizede benzer.Sonunda annesi ve kız kardeşi yüzünden babası ile küs müşlerdi ve babası öldüğündede küslerdi.Bu beni çok etkilemiştir.Annemin her faliyeti benim korkumu gömdüğüm yerden çıkarıyor ve tepemin tası atıyor.

Kendine yaptıkları ve bize yapmaya çalıştıkları bana muhteşem diz ağrısı olarak geldi çok şükür bu gün daha iyiyim.Dün eski komşularımıza gittik.akşam eğlenceli geçti.Sevdiklerimle bir arada olunca bana ilaç gibi geliyor.

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks