Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2440)

keops 10-11-2007 09:29 PM

KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ

Sevgili arkadaşlar bende kendime bir günlük açtım...
Artık zamanım olduğunca burada acı ve zevklerimi sizlerle paylaşacağım
Aslında dışardan çok duygusal gözükmesemde içerde duygusal bir insanım
kişisel gelişim hobilerimden biri benim hem kurslarını almaya devam ediyorum hem uyguluyorum hemde zaman zaman isteyen olursa anlatıyorum...neyse işte bismillah dedik
paylaşan ve paylaşmayı seven
herkeze sevgilerimle kiss3

25emel 10-11-2007 09:39 PM

Ynt: KEOPSUN SIRADIŞI GÜNLÜĞÜ

ee zamanı gelmişde geçiyor bea bir günlüğün haydın hayırlısı kardeşşş ark5

YAZGÜLÜ_81 10-11-2007 09:41 PM

Sevgili keops, günlüğün hayırlı olsun, o güzel paylaşımlarını merakla bekliyoruz pc05
sevgiler

hayalayaz 10-11-2007 09:46 PM

oh be kurtuldum seni fellik fellik aramaktan nihayet adresin belli oldu..hayırlı olsun keops cuğum..değerli paylaşımlarını bekliyorum..saygılı sevgiler..

hülyaa 10-11-2007 09:56 PM

keops günlüğün hayırlı uğurlu olsun...inş.içeriği hep hayatının güzellikleriyle dolar.. s456

shamanic 11-11-2007 01:54 AM

şartı sana bir köşe ark5 ...
keops cum daima yazacak güzelliklerin olsun bu sayfalara inşallah...
kişisel gelişim konusunda bu kadar araştırmacı ve uygulayıcı olman hepimiz için bir şans...
hem güzel haberlerini hem değerli bilgilerini bizlere ulaştıracak tecrübelerin olsun inşallah bol bol

sevgilerle ..

hayatimdegisti 11-11-2007 01:58 AM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
şartı sana bir köşe ark5 ...
keops cum daima yazacak güzelliklerin olsun bu sayfalara inşallah...
kişisel gelişim konusunda bu kadar araştırmacı ve uygulayıcı olman hepimiz için bir şans...
hem güzel haberlerini hem değerli bilgilerini bizlere ulaştıracak tecrübelerin olsun inşallah bol bol

sevgilerle ..

Hayırlı olsun Keops...Yanliz bizim günlüklerimiz sıradan mı sad456 senin ki sıradışı... dl78
aa34

Şaka bir yana güzel paylaşimlar yapacağina eminiz hayirli olsun.. pc05

eylo 11-11-2007 09:44 AM

sıradışı günlüğün hayırlı olsun keops içinin hep güzelliklerle dolması dileğiyle

üç_gömlek 11-11-2007 11:50 AM

keops günlüğün hayırlı olsun.

keops 11-11-2007 04:59 PM

sevgili arkadaşlar teşekkürleriniz için mineettarım
atakan bey bizim günlüklerimiz sıradan mı demiş??
ben bu sıradışı olayını anlatayım isterseniz.... sıradışı düşünme teknikleri diye bir seminer almıştım sevgili melih arattan
dedim günlüğün ismide sıradışı olsun ne olabilir derken bu aklıma geldi
bu haftada zaman yönetimi semineri aldım celalettin kandemirden
bizim okulun işletme ve ekonomi klubü düzenliyor birer günlük seminerler oluyor ama faydalı deneyimler kazandırıyor
eh öğrendiğimiz bilgileri paylaşmaya devam
bu erkek arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum şu günlerde karşı cinsle uyum problemleri konusunda
ben önceden tipik bir beta erkeğiydim sonra zamanla alfa erkeği modelinin insanlarla iletişimde en iyi duruş biçimi olduğunu öğrendim ve iletişimim 180 derece değişti
amerikada karşı cinsle nasıl etkin iletişim kurulacağını öğreten çok sayıda kitap ve seminer var
özellikle speed seduction ismiyle geçiyor
her zaman söylerim ...yaptıklarınız bir işe yaramıyorsa başka bişey yapın diye
şimdi alfa erkeğinin özellikleri ile ilgili makale ve yazılar koymayı düşünüyorum
bu yazıların iki yararı olacak ilki erkek arkadaşlarım iletişimde etkili olmayı öğrenecek
ikincisi bayan arkadaşlar bu benim tipim değil ama ondan hoşlanıyorum dediği erkekleri daha iyi tanıyabilecekler
bu arada zayıflama programına son hız devam
şimdi 3,5 kiloda sabitlendi bakalım
kilo verme telkini fiks dinliyorum bunun yanında hayal gücüm sağolsun hiç yanımdan ayrılmaz
ve günde 40-50 kez hiç iştahım yok diyorum
zayıflamak isteyen arkadaşlar 1 hafta boyunca hiç iştahım yok telkinini 40-50 kez tekrar ederlerse 1 haftadan sonra iştahlarında azalma olduğunu fark edecekler
bu telkinin daha hızlı etki etmesini isteyenler gevşeme tekniklerinden sonra ya da otohipnoz seanslarında tekrar ederlerse daha hızlı etksini gösterir
şu vizeleri bir atlatayım daha uzun yazacağım...
hepinize sevgiler burada olduğum için mutluyum aa34

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:50 AM.