Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Regina'nın günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Regina'nın günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün suçluluk ve ego telkinlerini dinlediğim 3. günüm ve garip şeyler oluyor. Eğer bu günlüğü tutmazsam içinden çıkamam diye yazıyorum. Aslında kötü bir hafta geçiriyorum. Dün gece yatakta ağladım mesela. Uzun zamandır ilk kez ağladım. Sanırım çekim yasasıyla tanışalı beri ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Regina'nın günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-10-2007, 05:27 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point
Standart Regina'nın günlüğü

Bugün suçluluk ve ego telkinlerini dinlediğim 3. günüm ve garip şeyler oluyor. Eğer bu günlüğü tutmazsam içinden çıkamam diye yazıyorum. Aslında kötü bir hafta geçiriyorum. Dün gece yatakta ağladım mesela. Uzun zamandır ilk kez ağladım. Sanırım çekim yasasıyla tanışalı beri ikinci kez. Telkinler pozitif sonuç vermeden önce biraz kötü hissetme olasılığı olduğu yazıyordu bu sitede bi yerlerde. Keşke hic karıştırmasa mıydım diye düşünmeye başladım, herşey iyi gidiyordu çünkü. Tabiiki bu bi yalan. Herşey istediğim kadar iyi gitmiyordu. Özellikle birşey istediğim seviyeye yaklaşmıyordu bile. Biliyorum bu konuda bazı bloklarım var. Üstesinden tam anlamıyla gelemiyorum. İlk gece çarpıntı oldu kalbimde. İkinci gece ağladığımı söylemiştim bir de çok ama çok ilginç rüyalar gördüm. Normal rüyalarım gibi değillerdi. Ve suçluluk telkininin bir sonucu olduğu belliydi. Bu sabah duru ve mutlu uyandım ama akşam saatleri böyle oluyorum. Zaten huzursuz ve mutsuz olmak için bir nedenim oldu az önce. Sabretmedim. Yapacağım şey %90 böyle hissettirecekti bile bile yaptım. Saçmalıyorum söylediklerimden bişey anlaşılmıyo. Geçelim...

Bugün bir iş gezisindeydim. Londra'daydım. Bütün gün metrolarda ordan oraya gittim. Acıkınca bir puba girip yemek yedim. Kılım kıpırdamadı. Yani öyle kolay değil benim için tek başıma bi puba girip yemek yemek. Sanırım ilk kez yaptım. Burger King'de bile tek başıma huzursuz olurdum. Sanırım bundan sonraki hedefim tek başıma tiyatroya ya da sinemaya gitmek.

Bundan 3 ay önce bambaşka biriydim. Hayatta güzel şeyler olabileceğine inancı kalmamış, sürekli ağlayan, krizler geçiren, ölmek isteyen hatta kendimi öldüremeyi bile düşünmeye başlardım yakında böyle gitseydi. Ama 7/7/2007 de inanılmaz bi deneyim yaşadım ve hayatım değişti. Bir saat bile çalışmaya katlanamadığım bir konuda doktoraya başlamak üzereydim. Bir gece kendimi şartladıktan sonra sabah psikolog olmam gerektiğini bilerek uyandım. Şimdi 1 yıllık bir kurs sonucu klinik psikoloji doktorası yapmama olanak tanıyacak bir diploma alıcam. Çok mutluyum. Ders çalışmaktan ömrümde ilk kez zevk alıyorum.

Part-time çalışıyordum iş o kadar sıkıcıydı, para azdı... Çok istediğim bir yerde full time çalışmaya başladım. Üstelik 4 kişi almak istedikleri halde görüşmeye çağırdıkları insanlar arasından yabancı olmama rağmen bitek beni kabul ettiler işe. Standartlarını çok yüksek tuttuklarını benim takımlarına çok uyduğumu diğer insanları aradıkları gibi bulurlarsa alacaklarını yavaş yavaş arayacaklarını söylediler. Hepsi bana harika davranıyo, sürekli yardımcı oluyo. İkinci günğmde beni iş yemeklerine davet ettiler. Herşey çok güzel gidiyor. İşte şimdiye kadar çok başarılıyım. Hala wğitim dönemi umarım böyle gider, gidecektir...

Herşeyden öte psikolojim çok fazla düzeldi, gülmeye eğlenmeye pozitif düşünmeye başladım. Gitmek istediğim ülkelere tatillere gittim. Yazılarımı yazmaya başladım hatta kitap projem var ve synopsisi, taslağıyla ilk iki bölümü bitti. Bence mükemmel oldu, oluyor... Babamla görüşmüyorduk görüşmeye başladık. Ömründe bana beni sevdiğini hiç söylememiş babam artık her telefon konuşmasının sonunda söylüyor. 2 yıl sonra onu ilk kez gördüm ve çok büyük kavgalar etmiş dargınlıklar yaşamış olamamıza rağmen ayrılırken bana sarılıp ağlayarak beni çok sevdiğini, benim için herşeyi yapacağını söyledi. İnanılmaz sorunlu bir ilişkim vardı ve atmam gereken çok büyük bir ilk adım vardı. O adımı attım. İlişkim hala çok sorunlu ama benim her gün içimi yiyen kendimi kötü hissettiren şey ortadan kalktı. Yine de sanırım benim ilişkiler konusunda bir bloğum var. Diğer herşeyi halledebiliyorum ama bu konuda ömür billah şanssız oldum da demiyeyim, kendim ettim kendim buldum. Klasik yanlış insanın ötesinde bişeylerdi, sanki bu güne kadar kendime acı çektirebilmek için ilişki yaşadım. Hayatımın bu noktasında beklediğim gelişme işte bu. Bana sözde aşık olan ölüp biten etrafımda pervane olan erkekler hiç eksik olmadı. Ama hiç mutlu bir ilişkim de olmadı. Sorun ne ise çözmek ve ilerlemek istiyorum artık. Evet istediğimi de belirttikten sonra kapatayım bu günlüğü. Ağlamaklı hissediyorum kendimi. Başağrısı vs tarzı şeyler yaşamadım ama baş dönmesi var hafif hafif. Dinlediklerimin etkisi var mı bilemem. Belki de dozu arttırmalıyım. Şimdilik bu kadar. İyi haberlerle görüşmek üzere...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2007, 06:14 PM   #2 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

Standart Ynt: Regina'nın günlüğü

öncelikle aramıza hoş geldin regina....
evet telkinler gerçekten etkili, sende bunu fark etmeye başlamışsın,
umarım sıkılmayıp devam ettirirsin,çünkü bilinç altını yeniden onarmak kolay
olmuyor,biliyorsun sende.
umarım her şry gönlünce olur.
mutluluklar.....
Alt 25-10-2007, 06:32 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Teşekkür ederim. Devam ettiricem bu kötü hisler geçecek ve buraya geip ÇOK MUTLUYUMMMMMMMM! :) diue yazıcam :)
Alt 25-10-2007, 06:34 PM   #4 (permalink)
Teğmen

yildizlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
23 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yildizlar is an unknown quantity at this point

her şey zamanla yoluna giriyor. şu ara çok keyifli olduğum için bu cümleyi çok rahat söylüyorum belki ama bundan sonra bu ve buna benzer şeyleri unutmak istemiyorum, unutmama izin vermeyeceğim. sen de sakın unutma olur mu

"bilinçaltının gücü" kitabını geçen hafta bitirdim ve tekrar baştan başladım. ara ara açıp okumak, vay be aslında ben neymişim demek için baş ucu kitabım ilan ettim.

umarım her şey gönlünce olur, olacaktır...
Burada ne dilersen olur, Bak hep yıldızlar kaymakta, Onları saymayı bırak, Onlar bizi saymakta, Kaç kişi kaldı inanan, Güzele ait olan, Karanlığından korkmadan, Işığını arayan... (Feridun Düzağaç-Yıldızlar)
yildizlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2007, 06:38 PM   #5 (permalink)
Teğmen

O kitabın yazarı kim yıldızlar? Ben sürekli secret okyorum, secret seyrediyorum, secret web sitesinde dolaşıyorum, kendime vision board tarzı videolar hazırladım onları seyrediyorum, yeni bişeyler arıyorm aslında... Bu arada burçdaşmışız :)
Alt 25-10-2007, 07:05 PM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

regina öncelikle hoş geldin safalar getirdin..
günlük açmakla iyi yapmışsın..zaman zaman dönüp yazdıklarını oku..ilerlediğini göreceksin..telkinleri dinlediğimizde önceleri fark etmiyoruz ama yazdıklarımızı okudukça aslında ilerlediğimize şahit oluyoruz..ve gerekli motivasyonu yine kendimizde buluyoruz..aslında ne kadar güçlü olduğumuzu keşfediyoruz..gerçi yazdıklarını okudukça senin kendi kendini analiz etme yeteneğinin mesleki olduğu kadar içsel olduğunuda anlıyor insan..yalnız senden ricam..zaman zaman özeleştiri yaptığında kendine insaflı davranman..çünkü kendimizi lime lime etmek bir işe yaramıyor..bilinç altının gücü nü josef murphy yazmış yıllardır döner döner okurum ve çok faydalanırım..birde ışığı arayanların karanlık yüzünü okumanı tavsiye ederimyazarını hatırlamıyorum ama shamanic biliyor şimdi imdadıma yetişir..tekrar hoşgeldin arkadaşım..başarılarının katlanarak artmasını diliyorum..saygılı sevgiler..
Alt 25-10-2007, 07:05 PM   #7 (permalink)
Teğmen

yildizlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
23 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yildizlar is an unknown quantity at this point

Bilinçaltının Gücü, Joseph Murphy, Ötesi Yayıncılık.

gerçekten benim çok hoşuma gitti. secret den o kadar keyif almamıştım.

evet burçdaşız. aman bu koç burcunun yanar dönerliğine kulak asmamak lazım. delidir ne yapsa yeridir ama çok iyidir di mi seviyorum kendisini...
Burada ne dilersen olur, Bak hep yıldızlar kaymakta, Onları saymayı bırak, Onlar bizi saymakta, Kaç kişi kaldı inanan, Güzele ait olan, Karanlığından korkmadan, Işığını arayan... (Feridun Düzağaç-Yıldızlar)
yildizlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2007, 07:33 PM   #8 (permalink)
Teğmen

hayalayaz o kadar haklısınki söylediğin herşeyde, sanırım sende de analiz kabiliyeti var... yıllar önce bi psikoloğa gitmiştim kötüydüm çünkü. bişeyin yok deyip göndermişti. sonra benim hakkımda yazdığı raporu okumuştum, ortalamanın üzerinde zekası ve içgörüsü var demişti bana da öyle söylemişti sen çok güçlü bi insansın ve bu mükemmel bi hayata sahip olmaktan daha değerli bişey demişti. son zamanda kendimi analiz ettikçe söylediğin şeyi gördüm yani kendini suçlama ve cezalandırma eğilimi. bilinçli atılan bazı adımlar ve telkinlerle çok yol katettim ama tamamen ortadan kaldıramadın yıllarım alışkanlığını heralde. belki bilirsin carl jung'ın kişilik tesi var, orda healer idealist diye bişey çıkıyorum ve orda da bunu anlatıyor yani kendini suçlama cezalandırma eğilimini. eğer gerçekten mutlu olmamın önündeki engel buysa bunu ortadan kaldırmak istiyorum. çok teşekkür ederim yazdıkların için.

yıldızlar çok sağol okuycam kitapları... herkese sevgiler.
Alt 25-10-2007, 08:53 PM   #9 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Regina hoşgeldin...

ne kadar samimi ve içtenlikle paylaşmışsın.. doğru adreste ve doğru insanlarla birliktesin... birlikten kuvvet doğar derler ya işte o misal..
niyet ettin ya bir kere hepberaber yanındayız... geriye kalan ufak engellerini aşman için..
ufak diyorum çünki zor olanları atlatmışsın.. şöyle bir geriye dönüp bakınca..
şimdi ufak şeyler kalmış ama gücün azaldığını hissediyor gibi olmuşsun..
Allah'tan içindeki bitmeyen enerjini alevlendirmeyi başarmışsın tekrar.. wave
bizlerde elimizden geldiğince gücüne güç katarız burada el ele.. için rahat olsun..

bu sitede tanıştığım geçmiş hikayelerini okuyupta.. verdikleri mücadeleyi.. dirilişlerini.. hayata meydan okuyuşlarını ..
azimlerini görüpte gidip gerçekten alnından öpülesi insanlar var.. ( bitanesi hayal abladır hem ellerinden hem alnından öperim )
sende onların zincirine katıldın benim gözümde ve çok şanslı olduğun bir nokta var yaşın çok genç ..
hayatının en güzel yılları... yeni ve mutlu hatıralar yaratman için güzel değerlendirelesi vakitler..

sen kendinin farkında olduğun için söyleyecek fazla bir şey yok gibi.. yolların daima düz ve pürüzsüz olsun..
başın sıkışırsa bizler buradayız.. yada biz sıkışırsak seni buluruz.. o yüzden burada ol lütfen..

bu arada debbie ford ışığı arayanların karanlık yanı ( hayal ablanın önerdiği kitap ... dene iyiki okumuşum diyeceksin .. ben dedim ) super

sevgiler..

Alt 25-10-2007, 09:15 PM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili regina
insanları hissetmeye ve hayata onların gözüyle ve onların penceresinden bakmaya çalışıyorum...bu sitede olanları hissetmek ve hayata onların gözüyle ve onların penceresinden bakmak daha kolay...çünkü hepimiz bir diğerimizin başka versiyonu gibiyiz..birimizin şu anda deneyimlediklerini, diğerimiz daha önce deneyimlemiş oluyor..değişik deneyimlerimiz olduğu zamanda ,birbirimizin iyiliğini o kadar çok istiyoruzki, içgüdüsel olarak doğru şeyler söyleyip doğru eylemlerde bulunuyoruz..ben günlüklerde dolaşırken,aralarında yaşam, deneyim,ve yaş olarak muazzam fark olan insanların birbirlerini çok naif bir şekilde..içinden geldiği gibi bir kaç söz yazarak motive ettiğini görürürüm sevinirim..aslında birbirimizi hiç görmemiş ve hiç bir zaman görüşmeyecek olsakta..birbirimizi tanıyoruz...çünkü büyük çoğunluğumuz değişik versiyonlarda aynı sonuçları getirmiş deneyimler yaşamışız veya halen yaşıyoruz..
kendini cezalandırmak istediğin, keşke yapmasaydım dediğin deneyimlerine bir bak, mutlaka o deneyimi yaratmaya karar verdiğinde onun en iyi veya o, anda yapılabilir şeylerin en iyisi olduğunu göreceksin..bizler hepimiz çok zeki ve çareler üreten insanlarız..çaresizlik bizim lugatımızda yazmıyor..geçmişte bir karar verdiysek.. mutlaka o, o an için en iyi çaredir..kendini cezalandırırken hep bunu düşün..telkinleri dinledikten sonra ,ben öyle yapıyorum..keşke dediim anda ..o anki durumdan başlayarak..ürettiğim çareleri bir bir gözden geçiririm,bakarımki lapacı kadınlar gibi kaderime razı gelip her şeyi hemen kabullenmemişim..bir yığın çareler üretip içlerinden en iyi olanı seçmişim, ama o da beni istediğim sonuca götürmemiş..o zaman kendime şunu söylemeyi adet edindim ben hayal ayaz şu...konuda ben elimden gelenin en iyisini yaptım, şimdi eskiye göre daha tecrübeliyim ve bu tecrübenin ışığında hayatımı daha güzel düzenleyip huzurla yaşamaya muktedirim...sevgili regina yeni tanışıyoruz..beni yanlış anlamanı arzu etmiyorum..amacım sana akıl öğretmek değil..belki benim yaptıklarım sana örnek olurda tekamül yolun kısalır, ve daha az üzülürsün diye yazdım..saygılı sevgiler..

Bookmarks