Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   ELİF'İN GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1532)

YAZGÜLÜ_81 02-07-2007 06:09 PM

ELİF'İN GÜNLÜĞÜ

Bu siteyle tanışalı ve telkinleri dinlemeye başlayalı ikinci haftam ilk başlangıçta baş ağrısı, mide bulantısı ve dalgalanma olaylarını ben de yaşadım diğer arkadaşlar gibi dalgalanmalar hala devam ediyor telkinlerin şu an için kendimde olumlu göze çarpan bir etkisini göremedim dalgalanmalar çok, hem daha çok yeniyim sabırla etki ediceği günleri bekliyor ve dinliyorum. İnsan tamam yalnız yaşasa huzur içinde olucak ta ya dışarıdan gelen huzursuzluklar bunları nasıl engelliycek onu bilmiyorum bir yığın problemle mücadele içindeyim umarım her gecenin bir sabahı olduğu gibi bu sorunların da bir sonu vardır ve aydınlık günler yakındadır mutluluk her insanın hakkı . music45 sabırla dinlemeye devam hismiley

25emel 02-07-2007 09:03 PM

Ynt: ELİF'İN GÜNLÜĞÜ

elifim en sevdiğim sözlerden dir ''her gecenin bir sabahı vardır...'' en zor anlarım da hep yanımda olmuştur bir ışık gibi yol göstermiştir umuduma... pek hoşuma gitti ne bileyim utananadam devam dinlemeye gececek o dalgalanmaların hepicigi 44

YAZGÜLÜ_81 02-07-2007 09:06 PM

sağol emelcim böyle bir siteyle tanışmak ve sizler gibi iyi kalpli insanların varlığı güç veriyor insana iyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum wave

YAZGÜLÜ_81 03-07-2007 01:14 AM

k8908
sabahtan akşama kadar olan sürede bile insan hayatında neler değişiyor 2-3 gündür annemle aramız biraz limoniydi
kırgınlığa küslüğe tahammülüm yok benim daha fazla dayanamadım anneciğmin küslüğüne gittim gönlünü aldım barıştık
oh be üzerimden bir yük kalktı sanki dünya varmış
ne dalgalanmaymış ama bir esiyor küsüyorum bir esiyor barışıyorum ben de şaşıyorum bu duruma hpm2 4897

BURCU GELEGEN 03-07-2007 09:26 AM

Alıntı:

elif malkoç Nickli Üyeden Alıntı
İnsan tamam yalnız yaşasa huzur içinde olucak ta ya dışarıdan gelen huzursuzluklar bunları nasıl engelliycek onu bilmiyorum bir yığın problemle mücadele içindeyim umarım her gecenin bir sabahı olduğu gibi bu sorunların da bir sonu vardır ve aydınlık günler yakındadır mutluluk her insanın hakkı . music45 sabırla dinlemeye devam hismiley

Elif bu yazıda yazdığın cümle işte bu olumsuz kelimelerinden yakınman bittiği an dış etken bile seni yıkamaz. 44

sessiz 03-07-2007 02:09 PM

dalgalanmalar bende de olmaya basladı benım 7.gnum
dun resmen olmadık yerde aglamamak ıcın kendımı zor tutuyordum cok moralım bozuktu herkese kızdım falan..
depresyona gırsem bu kadar olurdu yanı ama bugun dunku halımden eser kalmadı neselıyım
senın de gecıcıdır
.......... onayi

YAZGÜLÜ_81 03-07-2007 05:08 PM

Bu gün biraz daha iyiyim, uyandığımda kötü düşüncelerin aklıma girmesine izin vermedim , düşünemedim bile, huzurluyum içimde bir neşe ve coşku var sanki sabah erkenden kalkıp alışverişe çıkıcaktım ,uyumuşum başaramadım olsun yarın çıkarım, bakalım kendimde ne gibi değişiklikler görücem
telkinleri dinlemeye başladığımdan beri farkettiğim birşey daha var rüyalarım çok anlamlı ve çok belirgin onlar da değiştiler ben de değişeceğime inanıyorum hatta değiştim bile arada bir dalgalansamda çabuk duruluyorum.
Siteye girip sizlerin yazılarını okudukça daha bir rahatlıyorum blissy blissy blissy

YAZGÜLÜ_81 03-07-2007 06:19 PM

Telkin listemi biraz daha kabarttım yeni telkinler ekledim günde 15-20 saat dinliyorum yeni telkinler eklememde bir sakınca yoktur umarım bu ikinci haftam yoksa daha sade bir liste mi olmalı bilemiyorum dusun

BURCU GELEGEN 04-07-2007 12:24 PM

İstediğini ekle ihtiyacın olanını dinle 44

sessiz 04-07-2007 12:48 PM

Alıntı:

elif malkoç Nickli Üyeden Alıntı
Bu gün biraz daha iyiyim, uyandığımda kötü düşüncelerin aklıma girmesine izin vermedim , düşünemedim bile, huzurluyum içimde bir neşe ve coşku var sanki sabah erkenden kalkıp alışverişe çıkıcaktım ,uyumuşum başaramadım olsun yarın çıkarım, bakalım kendimde ne gibi değişiklikler görücem
telkinleri dinlemeye başladığımdan beri farkettiğim birşey daha var rüyalarım çok anlamlı ve çok belirgin onlar da değiştiler ben de değişeceğime inanıyorum hatta değiştim bile arada bir dalgalansamda çabuk duruluyorum.
Siteye girip sizlerin yazılarını okudukça daha bir rahatlıyorum blissy blissy blissy

evet dalgalanmalar benım de sadece 1 gun surdu dıger dun bırden normale dondum
gercekten cok yogun dınlıyorsun aslında ben de daha fazla dınlemek ıstıyorum
ama nasıl dınlıyorsun
ben elımde mp3 um ve pillerımle dolasıyorum resmen annem de bu durumdan rahatsız pek dınlememı ıstemıyor ama ben kararlıyım
hepimiz ıcın hayırlısı olsun
sevgılerımle..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:08 PM.