Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ben eski ben değilim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ben eski ben değilim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam benim gibi arayış içinde olanlar ve selam aradığını bulanlar, bugüne kadar mesleğimden hiç bukadar bıkmamıştım. 8 yıldır öğretmenlik yapıyorum uzaktan bakıldığında tatili bol ,okul evin karşısı,ders saatim az ,lisedeyim gibi görünsede gürültüsüne, ortamına tahammül edemiyorum bu seneye kadar hiç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ben eski ben değilim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-10-2008, 01:43 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point
Standart ben eski ben değilim

Selam benim gibi arayış içinde olanlar ve selam aradığını bulanlar,
bugüne kadar mesleğimden hiç bukadar bıkmamıştım. 8 yıldır öğretmenlik yapıyorum uzaktan bakıldığında tatili bol ,okul evin karşısı,ders saatim az ,lisedeyim gibi görünsede gürültüsüne, ortamına tahammül edemiyorum bu seneye kadar hiç böyle olmamıştım.Koridorlarda kulaklarımı kapatıyorum ses beni aşırı rahatsız ediyor doktorada gittim .Normalde sakin gibi görünüyorum ama doktorum bana bilinçaltınız çok stresli dedi, bazı şeyleri dışa vuramayıp içine atan insanlarda olurmuş bilinçaltını strese sokan faktörleri temizlemek gerekiyormuş
kendimi geliştirebileceğim bir ofis işi istiyorum. bana ait masam olsun ,o sınıftan o sınıfa dolaşmayayım.evet evet kesinlikle ofis işi istiyorum javascript:void(0); daha verimli, mutlu olabileceğime inanıyorum
önce bir yığın gereksiz kaygı yüklü bilinçaltımı temizlemekle başlamalıyım.Nasıl?
çok enteresan şuraya yazı yazarken bile kırk saat düşünüyorum zihnim çok yorgun
bu yazıyı okuyup bana zaman ayırdığınız için teşekkürler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2008, 02:43 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
31 Mesajinıza toplam 120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
engilizce is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ben eski ben değilim

Selam yeşillim... Bir meslekdaşın olarak yaşadığın kaygıları anlayabiliyorum. Öğretmenlik avantajları çok olmakla birlikte zor bir meslek gerçekten. Ben de bir yıl öncesine kadar yeterince mesleki tatmin yaşayamamak, ortamı sevmemek, öğrencilerimin istediğim düzeyde olmaması gibi sebepler dolayısıyla işimden memnun değildim. Şimdi başka bir okulda çalışıyorum ve öğrencilerimden, arkadaşlarımdan memnunum. Öğrencilerime birşeyler kazandırdığım oranda da mesleki tatmin yaşıyorum. Ama bütün bunlar bir yana aslında mutluluk ve huzur dış dünyadan değil bizim içimizden kaynaklanır. Mutluluğumuz dış etkenlere bağlı olduğu sürece yanlış ve eksik giden birşeyler olacaktır. Senin düşünüş ve algılayış biçimin olayların biçimlenmesinde önemli rol oynar. Ben başımıza gelenlerin kendi seçimlerimizden kaynaklandığını düşünüyorum. Eş ve iş seçimi de bunların en önemlilerinden. Bİlmiyorum belki gerçekten de sana uygun değildir öğretmenlik ve bu seçimini değiştirmek yolunda adımlar atmalısın.( belki ) Seni gerçekten neyin mutlu edeceğini bulmak için de objektif bir gözle içsel yolculuklar yapman gerekecek. Ben de mp3leri yeni dinlemeye başladım ve fazla bilgim yok ama okuduğum kadarıyla suçluluk ve ego güçlendiricileri dinleyerek başlangıç yapabilirsin. Sevgiyle 96
engilizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2008, 06:50 PM   #3 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ilgilendiğin için teşekkür ederim engilizce
2 gündür ego ve sucluluk dinliyorum birde birkaçdefa hayal abla meditasyonu yaptım kendimi arınmış hissediyorum
ruhumu dinlediğimde psikolog , şifa ve güzellik dağıtan bir aktar , ofiste statülü bir iş belkide diplomat .....
ama öğretmen javascript:void(0);
nedenmi yavaş yavaş keşfediyorum ben özgürlüğüme düşkünüm ve 45 dk bir sınıfa hapis olmak belki bunu kaldıramıyorumdur aynı öğrencilikte olduğu gibi
ayrıca meslektaşlarıma bu zorlu görevin üstesinden geldikleri için çok saygı duyuyorum
bu sitedeki insanların bambaşka bir aurası var bunu itiraf etmeliyim
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2008, 07:04 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
31 Mesajinıza toplam 120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
engilizce is an unknown quantity at this point

Canım benim "45 dk bir sınıfta hapis olmak" şeklinde düşünürsen tabii ki zor geçer dersler. Kendini o gençlere hayata dair yol gösteren bir ışık gibi düşün ve o süreler içinde onların yaşamına dokunabilme şansın olduğunu hiç unutma. Sen bir aynasın ve neyi yansıtacağına karar verirsen yaşadığın olaylar ve ilişkilerin o yöne gelişir. Önyargısız, sabırlı, sevgi dolu ve samimi olduğun sürece hayatın sana sunacağı güzellikler artacaktır. Gerçekten bu sitede sevgi dolu, samimi, kendini bilen ve bu daha fazlasını bilmek için çabalayan insanlar var. Hepimiz bir şekilde birbirimizin hayatlarına dokunuyoruz. ( biraz ders verir gibi olduysa affola, mesleki defekt) 44 Sevgiyle
engilizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2008, 01:18 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Okulumuzun yeni binasına geçene kadar başka bir okulun bünyesindeyiz ve müdür yard.ları bile aynı odada ortamda negatif elektrik hissediyorum gruplaşmalar var ayaklarım inan zorla gidiyor. bense böyle olaylardan uzak kalmak istiyorum branş fizik öğrencilerin seviyesine inip anlatmak için baya çabalıyorum konsantre olamıyorlar, onlarda haklı temelleri eksik ...vb. eşimde bana meditasyon konusunda olumlu destek verdi oda yapacak inşaallah zengin oluruz kısa zamanda javascript:void(0);
Alt 24-10-2008, 02:00 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

merhaba..
meslektaşınız değilim ama bu memnun olmama halini başka bişie yorucam ben .
ağır stres , baskı vb olumsuz düşünceyi genelde sosyal çevrede arıyoruz.hiç trioyd yani
guatr hormonlarınıza baktırdınızmı?
alakasız oldunu düşünmeyin..bence hormon testi yaptırın. belkide mesleğinize yorduğunuz mutsuzluk yaşamınızın tümünde var ama siz bu konuyu seçtiniz.
sevgiler.
Alt 24-10-2008, 02:21 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

istersen yer değişebiliriz. kendine ait bir odan olur. sabahtan akşama kadar masa başında oturur ve sessizce çalışırsın
doktorla görüşmeye devam et. uzman bir kişi ne de olsa seni yönlendirecektir.
belki hipnoz-terapi iyi gelebilir veya meditasyon yap

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2008, 03:29 AM   #8 (permalink)
Teğmen

evet arkadaşlar 3 aydır kendimle çok ilgileniyorum beslenme tarzımı değiştirdim sağlığıma aşırı önem verir oldum
Asevgican arkadaşım 2 hafta önce kan ve hormon testide yaptırdım ft3,ft4 ve tsh tiroidle ilgili imiş doktor normal dedi
bugün atama müdürünün yanına bile gittim bana masa başı iş verin diye...ama bu öğretmenler için geri hizmet anlamına geliyomuş. bendede var birşeyler. biri bir laf attı diyelim hemen cevap veremez oldum gitgide antisosyalleşiyorum evimde mutluyum eşimle mutluyum ama işhayatım giderek .........
teoman arkadaşım hemen değişelim
ve şunuda belirtmeliyim ortamın negatifliği kesinlikle var. bundan eminim.

Alt 25-10-2008, 10:51 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Standart dinlediğimiz telkinlerle ilgili

kısa araştırmam sonucunda telkinlerin müziğin arkasında neden duyulmadığını araştırdım:
Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar,göremediklerini görür.Biliçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini,engelini aşmak,eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır.Böylece önerme ya da telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak,bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir.

Bilinçaltı telkinlerinde bilinci aşmak üzere 4 teknik kullanılmıştır.Telkinler arka planda çalınan bir sesin üstüne kaydedilmiştir.Bilinç arka plan sesini duyabilir ama telkinlerin sesini duyamaz.Arka plan sesi binoral bir sestir.Binoral sesin ne olduğunu ileride daha detaylı açıklayacağız.

1.teknikte sadece bilinçaltının duyabileceği telkinler binoral sesin altına kaydedilmiştir.

sariok2. teknikte aynı telkinler tersten okunmuştur.Bilinçaltı dünyanın en mükemmel bilgisayarlarından daha kuvvetli bir bilgisayardır.Tersten okunan kelimeleri anında anlar ama bilinç bunu anlayamaz bu teknikle bilinç 2. kez aşılmış olur.

sariok3. teknikte aynı anda farklı telkinler farklı kulaklara gönderilir böylece bilinç ne söylendiğini anlayamaz buna karıştırma tekniği denir.

sariok4. teknikte ise telkinler hızlandırılmıştır.Normal konuşma hızından çok hızlı bir şekilde kaydedilen telkinler bilinç tarafından yine anlaşılamaz ve bilinçaltına ulaşır.

Alt 26-10-2008, 07:39 AM   #10 (permalink)
Teğmen

telkinleri dinlemeye başlayalı 3 gün oldu ve ben kendimi acayip derece de pozitif hissediyorum içimden bir yerlerden aşırı bir mutluluk hissi geliyor belkide ben duymasam bile bilinçaltımın telkinleri duyması ve işe yaraması yüzünden bu kadar mutluyum

Bookmarks