Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Silvia nın günlük defteri :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Silvia nın günlük defteri :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: caribbean Nickli Üyeden Alıntı merhaba silvia istemek, inanmak her şey bir insan için. ferhat dağları delmişti değil mi, deminde bir abimiz 33 yaşında ailesinden uzak bir şekilde ingiltereye dil öğrenmek için gitmiş, baştada o yaşta ingilizce filmler izleyerek kendini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Silvia nın günlük defteri :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-07-2008, 06:43 PM   #41 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Ynt: Silvia nın günlük defteri :)

Alıntı:
caribbean Nickli Üyeden Alıntı
merhaba silvia istemek, inanmak her şey bir insan için. ferhat dağları delmişti değil mi, deminde bir abimiz 33 yaşında ailesinden uzak bir şekilde ingiltereye
dil öğrenmek için gitmiş, baştada o yaşta ingilizce filmler izleyerek kendini geliştirmiş ing. konusunda. diyeceğim o ki bir şeye inanıyorsan eninde sonunda
ulaşırsın, arada buz tutmayacak mı yollar evet tutacak yolda kapanacak ama önemli olan senin motoru durdurmadan arabayı sürmemeye devam etmen.
sen başaracağım dedikten sonra her şey yapılır, yeter ki beyinde bitsin iş.
ilginç örnekler vermişsin :) ama konuya da tam oturmuş yani...haklısın söylediklerinde

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2008, 06:47 PM   #42 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

[/quote]

acele ettiğim çok mu belli oluyor napıyım eylül başı sınav var ve daha kitap yüzü açmadım..
güzel önerilerde bulunmuşsun teşekkür ederim :)
[/quote]
Rica ederim,ben kendimden biliyorum super

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2008, 10:33 AM   #43 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

tekrar merhaba arkadaşlar
birazcık dalgalı bir dönem geçirdikten sonra bu sabah 5.30 gibi erken bir saatte gözümü açtım..
uyur ve uyanıklık arasında kafamdan konuşma sesleri gibi düşünceler gelip geçti..tutup yakalayıp ne olduklarını anlamak istesem de anlayamadım..düzensiz ve anlamsız kelimeler kafamdan sabun köpüğü gibi uçup gittiler ben tamamen uyanana kadar :)

neyse sabah etrafta fazla ses yokken etrafta kuş sesi hakimken o sesleri dinledim...dün zaten erken uyanıp o sesleri dinlesen diye düşünmedim değil..ve istediğim oldu...demekki daha büyük şeyler de istesem olacakmış kimbilir..

ilerleyen saatlerde de onca yıl aradan sonra keçeli kalemlerimi suluboyamı ve pastel boyalarımı çıkarıp resim yaptım...çok sanatsal bir çalışma olmadı tabi..ilkokul çocukları resimleri gibi oldu ama önemli olan benim onu yaparken çok eğlenmiş olmamdı :)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2008, 11:42 AM   #44 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McDaniel is an unknown quantity at this point

Sevgili silvia ufak şeylerden büyük mutluluklar çıkartmak ne kadar güzel bir şey.. İnanıyorum ki ilerleyen günlerde hayata dair kazanımların sana daha büyük mutluluklar, çok daha büyük güzellikler getirecektir. Arada dalgalanmalar yaşasanda bunu kesinlikle kafana takma hiç bir insan 24 saat kendini mükemmel hissetmiyor çünkü el bet sinirlendiğimiz, sıkıldığımız, üzüldüğümüz ya da birşeyleri dert edeceğimiz anlar olcak bunlar çok normal. Lütfen bizi mutlu haberlerinden mahrum bırakma.. kendine cici bak
Alt 07-07-2008, 02:31 PM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

21 hazirandan beri ego suçluluk ve erteleme dinliyorum...artık yeni telkinler de katmanın vakti geldi bence :)
gerçi hepsine ihtiyacım var gibi gözüküyor ama ben yarından itibaren listeme kendine güven ve kilo vermeyi ekleyeceğim...bakalım neler olacak :)

Alt 07-07-2008, 09:38 PM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

merhaba silvia ne güzel böyle dinlendirici, kafanı dağıtacak şeyler yapman. belki de çocukluğunu özlemişsindir, bilinçaltının etkisiyle yapmışsındır.
sana bir müjde vereyim, sanırım o uyur ve uyanıklık arasında konuşmalar dediğin şey bilinçaltının kötü düşüncelerden temizlendiğine işaret. eminim o an değişik bir mutluluk ta hissetmişsindir.
yani bugünden sonra hayatın önemli bir dönemeci atlattı bence, bundan sonra hayatını daha bir değişmiş hissedeceksin bence, kafan daha da rahat olacak, nereden mi biliyorum? kendimden tabi ki, aynısı bende de oldu ve o andan itibaren hayatımda herşey değişmeye başladı. sihirli bir değnek değmişçesine.
Alt 08-07-2008, 03:53 AM   #47 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
caribbean Nickli Üyeden Alıntı
merhaba silvia ne güzel böyle dinlendirici, kafanı dağıtacak şeyler yapman. belki de çocukluğunu özlemişsindir, bilinçaltının etkisiyle yapmışsındır.
sana bir müjde vereyim, sanırım o uyur ve uyanıklık arasında konuşmalar dediğin şey bilinçaltının kötü düşüncelerden temizlendiğine işaret. eminim o an değişik bir mutluluk ta hissetmişsindir.
yani bugünden sonra hayatın önemli bir dönemeci atlattı bence, bundan sonra hayatını daha bir değişmiş hissedeceksin bence, kafan daha da rahat olacak, nereden mi biliyorum? kendimden tabi ki, aynısı bende de oldu ve o andan itibaren hayatımda herşey değişmeye başladı. sihirli bir değnek değmişçesine.
yorumun için sağol caribbean :)
haklısın...telkinlerden önce de nadiren o konuşmalar beynimden geçip giderdi ve şimdi olduğu gibi o zamanlarda da çok rahatlatırdı..bir de o seslerin genelinin kendi düşünme sesim veya konuşma sesim olduğunu farkettim....sanki birilerine birşeyler anlatıyorum veya kendi kendime birşeyler düşünüyorum gibi..
ben de bu olayı şuna yorumladım...sanırım gün içinde düşündüğümüz şeyleri beyin biz uyurken biz farkında olmadan düzenliyor ama bazen o kadar ihtiyacı oluyor ve acele ediyor ki bizim tam uykuya dalmamızı beklemeden...tıpkı gardop düzeltir gibi dolaptaki bütün elbiseleri düzensizce döküp saçıyor bazen kelimeler cümle olamıyor veya cümleler birbirinden bağımsız oluyor yada cümle arasında konuyla ilgisi olmayan kelimeler... (ondan neler geçtiğini yakalayıp anlayamıyorum) ve biz o aşamayı uykuya tam dalmamış olduğumuz için yakalıyoruz sonra ait olduğu raflara koyuyor galiba ..eğer bu uyanırken oluyorsa da iş yarım kalıyor :)
bilgisayarımızda da diski birleştirme işlemi vardır ya hani...aynı programın dosyalarını yanyana getirip boşlukları birleştirir falan...daha hızlı çalışması için...aynı sistem galiba

Alt 08-07-2008, 12:00 PM   #48 (permalink)
Yüzbaşı

tekrar merhaba herkese :)
17 gün boyunca ego, suçluluk ve erteleme dinliyordum..bugün listeme kendine güven ve depresyonu da katmaya karar verdim..çünkü anladım ki kolaylıkla geçirebileceğim arızalarım yok..hepsi köklü şeyler...ve birbirine bağlılar tıpkı zincirin halkaları gibi...
şu an kendine güven i dinlemekteyim...bakalım değişimler çoğalacak mı ?

ertelemenin maksimum etkileri ortaya çıkmış olmalı ki en kısa zamanda ders çalışmayı bile düşünmeye başladım..fakat bi kaygılı olma ve sinirlilik durumu devam ediyor..zaman zaman basıyolar böyle

sürekli herşeyden şikayet eden..ve konuşmasa bile varlığından eksi elektik aldığım babamla sürekli aynı evde dipdibe oturmam olumlu etkilerin gücünü biraz düşürtüyor ne yazıkki...bu büyük eksi elektrik kaynağıyla sürekli muattabım yapabileceğim pek birşey yok korunmak zorundayım elimden geldiği kadar

Alt 10-07-2008, 09:12 AM   #49 (permalink)
Yüzbaşı

2 gündür depresyon ve kendine güveni de dinlemekteyim eski dinlediklerimin yanısıra...
bu arada eski dinlediklerimin süresini azalttım ve bu 2 si yeni olduğu için bunlara ağırlık verdim..gerçekten bu 2 si beni farkedilir derecede rahatlattı..
sanırım bana tek başına ego ve suçluluk yeterli gelmedi..çünkü durumumun ağır olduğunun farkındaydım ve depresyon telkininine ihtiyacım olduğunu biliyordum..
içimdeki sesi dinledim ve iyi bir seçim yapmışım bu 2 sini eklemekle...

son 2 gündür sinirlendiğim şeyleri içimde tutmak yerine tepki vermeye başladım..biraz kırıcı oluyorum belki ama ne yapayım...

Alt 10-07-2008, 11:52 PM   #50 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

merhaba silvia zamanla daha iyi hissedeceksin, daha huzurlu olacaksın. güzel günler yakındır, sevgiler

Bookmarks