Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tv (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=581)
-   -   Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izlediniz mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=625646)

melikalmanya 16-03-2016 05:56 AM

Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izlediniz mi?

Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izlediniz mi? Merhaba arkadaşlar öncelikle bizlere bu denli güzel bir forum imkanını sunan ekibe teşekkür ederim buraya google üzerinden bir kanal arıyordum ve buraya girdim forum genel olarak hoşuma gittiği için üye oldum bir yazıda benden olsun istedim destekleme amaçlı.

Evet sonuç olarak sizlere anlatmak istediğim daha doğrusu sizlerinde fikirlerinizi almak istediğim kanal atv kanalı canlı canlı bu akşam Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinide izlemişken dizide gerilim ve aksiyon hiç bitmiyor izleyenler mutlaka vardır diye düşünüyorum tıpkı kurtlar vadisi pusunun ilk haline çok benziyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi şimdiden çok hayran kazandı bence dizide aradığınız herşey var hainler dostlar düşmanlar ve birde kadınlar :) kadınlar diyorum ki! Her şey onlarda başlar onlarda biter istedikleri herşeyi bu dizide de yapabiliyor, yaptırabiliyorlar.

Canlı tv kanalları içinde ise kanal d yi çok severim en çok öıkan filmlerine takılıyorum gerçekten eski ve ilk açılan kanallar büyüklüğünü her zaman her yayında belli ediyor. Kanal d izlemekte bence ayrıcalık arkadaşlar tabi her kes farklı metotlarda televizyon izliyor buna örnekler verecek olursak kimisi internet üzerinden kimisi telefon tablet ve gerçek tvlerden izlemektedir.

Evet konuyu fazla dağıtmadan atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranlarının yorumlarını bekliyoruz.

Hayatım değişti forumuna başalarılar dilerim..

mesa 16-03-2016 01:16 PM

Cevap: Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izlediniz mi?

Diziyi takip etmiyorum ama kısa bir bölüm izlemiştim başrol oyuncusunun eşini aldatması ve aile içi geçimsizliklerini ağırlıklı olarak islediği bir bölümdü bana pek etik bir dizi gibi gelmedi keşke azıcık korelilerden esinlenseler şu dizilerde

firdevsi ala 16-03-2016 03:20 PM

Olaya deniz seki girdi bnde dizi bitti.
Fazla takip etmiyordum fakat karadeniz siveli buyukanne sevimliydi.
Mesa bnde kore dizisi sevenlerdenim ve su aralar kore dizisi ariyorum tavdige ettigin dixi var mi
Yanliz tarih konusu olsun:)

hayatimdegisti 16-03-2016 06:50 PM

ben izlemedim ama iyi reyting aliyormuş.

mesa 18-03-2016 11:00 AM

Alıntı:

firdevsi ala Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857554)
Olaya deniz seki girdi bnde dizi bitti.
Fazla takip etmiyordum fakat karadeniz siveli buyukanne sevimliydi.
Mesa bnde kore dizisi sevenlerdenim ve su aralar kore dizisi ariyorum tavdige ettigin dixi var mi
Yanliz tarih konusu olsun:)

neleri izledin bilmiyorum ama son izlediğim remember i çok tavsiye ederim birde sensory couple

melikalmanya 14-04-2017 01:34 AM

iyi baya varmış izleyenler :) uzun bir süre sonra yeniden giriş yapabildim bazen hayat adamı hükümdar ediyor :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:16 PM.