Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Topluluk Karşısında Konuşma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=249)
-   -   topluluk karşısında konuşma içeriğini nereden bulabiliriz ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=819)

01nisan 26-10-2008 06:45 PM

Ynt: topluluk karşısında konuşma içeriğini nereden bulabiliriz ?

süper bir telkin .. tamamen pozitif ve kapsamlı ..

tavruhh 14-01-2009 09:15 PM

ben siteyi yeni inceliyorum.suçluluk ve ego telkinine başladım.su sesi eşliğinde dinlemek çok harika.ama doğal seslerin çok çeşitli olmasını isterdim.imkanlarınız ölçüsünde güzel bir çalışma ortaya koymuşsunuz site üzerinde çalışan arkadaşlara başarılar dilerim.

hakikat1990 20-01-2009 09:59 PM

15 günden sonra kesinlikle başlayacağım

hakikat1990 24-01-2009 01:35 PM

music45 inşallah işe yarar

hakikat1990 24-01-2009 01:44 PM

bence çoğu insanda bu sorun var etrafımda bir konu üzerine tartışan kişiler oluyor benimde bu konu hakkında söylemek istediklerim oluyor ama bir türlü buna cesaret edemiyorum bad45 ama inşallah bu telkinlermusic45 sayesinde bu sorunum ortadan kalkacak sizlere çok teşekkür ediyorum iyiki varsınızf678h

boomparanoya 04-02-2009 09:35 PM

slm arkdşlar.Bn yeni üye oldumda,ya bz sadece bu telkini dinlesek işe yaramazmı yani önceden illa ego,kendine güven vs. dinlemek zorundamıyız,yoksa işe yaramazmı??

boomparanoya 04-02-2009 09:36 PM

bide bunu dinlemeye başladıkdan ne kadar zaman sonra işe yarar?

sanemce 05-02-2009 10:11 AM

Alıntı:

boomparanoya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308548)
slm arkdşlar.Bn yeni üye oldumda,ya bz sadece bu telkini dinlesek işe yaramazmı yani önceden illa ego,kendine güven vs. dinlemek zorundamıyız,yoksa işe yaramazmı??

topluluk karşısında konuşamama sebebin ne olabilir boomparanoya??
güvensizlik ? daha önce konuşmana izin verilmediği için bilinçaltına yerleşen öfke? ya da berbat ettiğin bir konuşma akabinde yine bilinçaltına kodlanan suçluluk hissi..

bir çok sebebi olabilir.. bu telkin bize seri birşekilde konuşmayı öğretmiyor.. o potansiyel zaten hepimizde var.

önce suçluluk ve ego dinlenecekki, bilinçaltında kodlanan engellerden kurtulabilelim..
daha sonra kendine güven ve topluluk karşısında konuşma ilave edilebilir. ama ilk 15 gün suçluluk ve ego..

Alıntı:

boomparanoya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308549)
bide bunu dinlemeye başladıkdan ne kadar zaman sonra işe yarar?

etkiler kişiye göre değişir. dinleme süresi günde 7 - 8 saat olmalı ve sürekli negatif üretmeyerek telkinlere destek olmalı..

keyifli dinlemeler actionsmile

boomparanoya 06-02-2009 06:38 PM

thank you sanemce:) Bn münazaralara falan katılıorum o kadar kişi önüne çıkıncada heycan basıo doğal olarak tabi ama daha rahat olmak istiyorum sanırım güvensizlik olabailir.o zaman suçluluk ve egoyu dinliiim önce

boomparanoya 06-02-2009 06:39 PM

bide bu telkinleri uyurken dinlersek extra bi faydası oluyomu?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:20 AM.