Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Testler ve Anketler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=464)
-   -   NEYİ YİTİRMEKTEN KORKARIZ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621208)

cansuyu 08-07-2012 11:54 AM

Cevap: NEYİ YİTİRMEKTEN KORKARIZ?

oysa yalnızlığımı yitirmek en büyük korkularımdan.. kendime aitliği.. kendime ait kurduğum düzeni.. ve kendime ait aldığım nefesleri..

başkalarının ritmine ayak uydurmaktansa hiçbişeye değişmeyeceğim yalnızlığpım..

yalnızlığımı tehdit eden herşey bende müthiş bir gerginliğe yolaçıyor.. dişlerim sıkılı yaşıyorum sanki..

yalnızlık tek başına varolmaktan da fazlası sanki. kendini arama. keşfetme ve ruhunu yansıtma zamanı.
kendimden ayrı geçirdiğim zaman dilimlerinde netleştiremiyorum bile düşünce ve duygularımı..yaşamda bizden hiç ayrılmayan tek arkadaşımız kendimiziz. ve çok kötü geliyor bana bir tek onu tanımak ya da birlikte yaşamak için bu kadar emek vermeden sürüklenmek.

yalnızlık kendime verebildiğim en büyük armağan ve ancak kendi içsesimi dinleyerek olumlu değişebiliyorum. oysa kendimle başbaşa kaldığımda bile fısıltıyla konuşuyor başka ritmlerde kaybolan içsesim..
yapmam gereken değil.. yapmak istediğim şeyleri yapmak için tek yol..gerçekte kim olduğumu keşfetmeye çalışmak ve olmaya çalıştığım biri olmak yerine kendimi sevmeyi öğrenmek..

cansuyu 13-07-2012 05:39 PM

:( gel de deme şimdi.. yazdıklarımı yitirmekten korkarım..

arada nelerden sözettiğimi hiç hatırlamıyorum ve ulaşamıyorum ama en son neyden sözettiğimi hatırlıyorum.. ama nasıl yazdığımı değil :(

kırkıncı odamın anahtarını yitirmekten korkarım demiştim.. teslim etmekten..

dramalardan sözetmiştim.. partnerinize doğru düşersiniz ya hani.. ben hiç düşemedim.. ya da onun gözleriyle yürüyemedim ve dehşetle açmış buldum hep gözlerimi.. oysa çocuklar bunu genelde başarıyorlar..büyümenin bedeli mi bu diye sormuştum? çocukluğumu mu güzeni mi yitirdiğimi bilmeden..

son cümlemi hatırlıyorum (yaşasın hala hafızamı yitirmemişim :) )

güçsüzlüğümü gizleyen gücümü yitirmekten korkarım

cansuyu 17-07-2012 02:04 PM

korktum son iki gün.. yaşam enerjimi.. coşkumu yitirmekten.. ve kaskatı kaldığım o süreçte mücadele azmimi elbet..

cansuyu 17-07-2012 08:49 PM

sanırım başkalarına güvenimi yitirmekten çok.. başkalarının bana duyduğu güveni yitirmekten korkuyormuşum bugün farkettim.. hayal kırıklığına uğratmaktan.. üzgünüm :(

cansuyu 18-07-2012 01:47 PM

insiyatifi yitirmekten korkuyorum.. eli kolu bağlı hamlesiz kalmaktan ya da hakkımda verilecek hükmü beklemekten...

cansuyu 18-07-2012 01:47 PM

öfkemi yitirmekten korkuyorum.. altındaki acıyla başedememekten

cansuyu 18-07-2012 01:48 PM

unutmak ve affetmekten korkuyorum.. duvarlarımın yıkılmasından..

cansuyu 18-07-2012 01:48 PM

bilinçaltımı süpürmekten korkuyorum.. tırnaklarımın yeterince sivri kalmamasından..

cansuyu 21-07-2012 07:21 PM

anılarımı yitirmekten korkarım.. yaşanmışlıklarımı.. beni ben yapanları..

cansuyu 28-07-2012 03:13 PM

kendime inancımı yitirmekten ve başaramamaktan korkuyorum.
sahi ben neden başaramamaktan korkuyorum. oysa genelde elimi neye atsam başardım ve herkes her zaman benden daha çok başaracağıma inandı..
sanırım bunun cevabını bulmak zorundayım..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:05 PM.