Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Terleme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=380)
-   -   Avuç içi ve ayak tabanı terlemeleri nasıl tedavi edilir? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=4249)

hayatimdegisti 03-02-2008 05:07 PM

Avuç içi ve ayak tabanı terlemeleri nasıl tedavi edilir?

HTML-Kodu:

<body><object width="450" height="404"><param name="movie" value="http://www.uzmantv.com/getswf/qdPPQrPo84u" /><param name="WMode" value="Transparent"><param name="allowNetworking" value="all"/><param name="allowScriptAccess" value="always"/><embed src="http://www.uzmantv.com/getswf/qdPPQrPo84u" wmode="transparent" width="450" height="404" name="player" type="application/x-shockwave-flash" allowScriptAccess="always" allowNetworking="all" /></object></body>
.

korkakkedi 19-07-2008 12:19 AM

Ynt: Avuç içi ve ayak tabanı terlemeleri nasıl tedavi edilir?

avuç içi ve ayak terlemesi çok iğreç bir durum ben bu konuyla ilgili tedavi gördüm gerçi ismini bilmiyorum HİPERHİDROSİS diye geçiyor bu yoğun bakımda boyun kısmından haftada bir iğne (toplam üç iğne )yaptılar nörolojik bir ilaç olan ***** ve birde**** diye bir deprosyon ilacı verdiler...epey faydasını gördün şu anda ellerim sadece heyecanlandığım zaman terliyor...

Pamukk 19-07-2008 01:01 AM

Ynt: Avuç içi ve ayak tabanı terlemeleri nasıl tedavi edilir?

benim de buradaki beyaz kedimin adı pamuk aa34 aa34 cat56 cat3500

janeozlem 11-04-2009 02:43 PM

Cevap: Avuç içi ve ayak tabanı terlemeleri nasıl tedavi edilir?

benim de ellerim çok terliyor. :(

zeliş12345 15-09-2009 07:05 PM

arkadaşlar terleme için terlemeyle ilgili telkin cd dinleyip fayda gören var mı çok merak ediyorum yoksa bende ameliyat olmayı düşünüyorum son çare

Elektra 06-10-2009 08:57 PM

evet arkadaşlar benim de ellerim terler öncelikle psikolojik olabilir çünkü kuru hissettiğiniz zaman da aa ellerim terlememiş hayret dediğinizde o an horrmonlar devreye girer ve hemen eliniz terler ya da birisiyle tokalaşçağınız zaman üff elim terli umarım tiksinmez benden der ve çekinerek elinizi uzatırsınız o an daha da terler. Doğal ve fazla kalıcı olmayan bi çözüm önerisi yazıyorum ( 1 gün bile süremeyebilir bazılarında 4 -5 saattir) bir kaba sıcak suyu koyun arkadaşlar sıcaklığı elinizi yakma noktasına gelsin (tabiki elinizin zar zor dayanabileceği bir sıcaklık olmalı haşlar suya da koymayın :D) elinizi suya koyun ve 5 dk boyunca tutun! elini kaldırmayın sürekli dursun! 5 dk sonra elinizi çok soğuk bir suyla doldurulmuş bir kaba koyun ama 5 dk sakın kaldırmayın! sıcağın ardından soğuk su sizi titretebilir ve zor gelebilir ama terlemenin kesilmesi için şoklama şart arkadaşlar. Terlemenizin kesildiğini göreceksiniz 10 dk zamanınızı almaz ama iyi sonuç verir. elde ki ter damarlarının kesilmesi veya elektrik verilmesinden iyidir!

yeni bir hayat 07-10-2009 01:08 AM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 505522)
evet arkadaşlar benim de ellerim terler öncelikle psikolojik olabilir çünkü kuru hissettiğiniz zaman da aa ellerim terlememiş hayret dediğinizde o an horrmonlar devreye girer ve hemen eliniz terler ya da birisiyle tokalaşçağınız zaman üff elim terli umarım tiksinmez benden der ve çekinerek elinizi uzatırsınız o an daha da terler. Doğal ve fazla kalıcı olmayan bi çözüm önerisi yazıyorum ( 1 gün bile süremeyebilir bazılarında 4 -5 saattir) bir kaba sıcak suyu koyun arkadaşlar sıcaklığı elinizi yakma noktasına gelsin (tabiki elinizin zar zor dayanabileceği bir sıcaklık olmalı haşlar suya da koymayın :D) elinizi suya koyun ve 5 dk boyunca tutun! elini kaldırmayın sürekli dursun! 5 dk sonra elinizi çok soğuk bir suyla doldurulmuş bir kaba koyun ama 5 dk sakın kaldırmayın! sıcağın ardından soğuk su sizi titretebilir ve zor gelebilir ama terlemenin kesilmesi için şoklama şart arkadaşlar. Terlemenizin kesildiğini göreceksiniz 10 dk zamanınızı almaz ama iyi sonuç verir. elde ki ter damarlarının kesilmesi veya elektrik verilmesinden iyidir!

ilginç bir yöntemmiş,çok da basit..
bu denediğin bir yöntem mi maviş.cadı?..

Elektra 07-10-2009 02:53 PM

evet denediğim bir yöntem sağlık kitabında okumuştum üstelik doğal. tavsiye ederim

zeliş12345 11-10-2009 06:40 PM

terleme için cd dinledin mi peki ?diğer cdler gibi faydası olur mu acaba

Elektra 14-10-2009 06:33 PM

terlemeyle ilgili cd dinlemedim zaten psikolojik olup olmadığının anlaşılması için kişiyi hormon testi yaptırmadan önce psikoloğa yollarlar o zaman anlaşılır.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:58 AM.