Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Daha dikkkk duruyuorum.... :)))) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619189)

papatyagibiyaşamak 04-07-2011 03:42 PM

Daha dikkkk duruyuorum.... :))))

Arkadaşlar bunu sizlerle paylaşmak istedim, ben kambur durardım, bu telkinlerden sonra dik durduklarını söylemiş bazı arkadaşlar ama ben inanmamşıtım, telkin nasıl dik durdurur demiştim ama doğruymuş, artık daha dik duruyorum, çok mutlu oldum buna, bunu çok istiyordum.... :))

gülücan 04-07-2011 04:53 PM

Cevap: Daha dikkkk duruyuorum.... :))))

kendine öz güveninin artması duruşunuda etkilmiş demekki..ne güzell..

MarEspEraNZa 04-07-2011 07:00 PM

yeni yürümeye başlayan bebeği tutarsınız ya
sanki birisi tutuyor dikleştiriyor sizi :) bi komut geliyor :D

caglayanst 04-07-2011 07:41 PM

Alıntı:

gülücan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802094)
kendine öz güveninin artması duruşunuda etkilmiş demekki..ne güzell..

özgüvenin yanında ben enerjimizinde yükseldiğini düşünüyorum.. özellikle suçluluk telkinleri farkında olmadığımız bilinç altımızda oluşan negatif enerjiyi göndermemizi sağlıyor diye düşünüyorum.. ben siteyi incelemeden telkinleri dinlemeye başlamış ve dik yürüdüğümü farketmiştim tesadüf bunu farketmemden sonra sitede telkinlerin böyle bir etkisi olduğunu görüp çok mutlu olmuştum :)sevgiler...

Berilce 05-07-2011 11:26 AM

Evet kesinlikle hemfikirim, özgüvenin artmasıyla ilgili
bir şey...

ginka 05-07-2011 09:43 PM

suçluluk telkini mi bu etkiyi veriyor sadece ? tam olarak hangi telkin bu etkiyi verir =)

*kelebek* 05-07-2011 09:53 PM

ego güçlendirici ve kendine güven seni güçlendirir, suçluluk duyguları ise geçmişteki pişmanlıklarından arındırır ve gene güçlendirir :) bence her halukarda çoğunun etkisi var

caglayanst 05-07-2011 09:54 PM

Alıntı:

ginka Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802245)
suçluluk telkini mi bu etkiyi veriyor sadece ? tam olarak hangi telkin bu etkiyi verir =)

ben suçluluk ve ego güçlendirici telkini dinlediğimin 2. günü etkisini gördüm...şimdi bunlara ağırlık veriyorum.. süreci tamamlayana kadar...sevgiler..

ginka 05-07-2011 10:23 PM

caglayanst ve kelebek çok teşekkür ederim cevabınız için =) umarım bende başarabilirim sizin gibi etkisini görebilirim :)

gecedamla 15-08-2013 11:29 PM

Evet benimde duruşumda değişikler olmaya başladı bu kadar kısa sürede böyle güzel etkileri gözlemlemek çok hoş gerçekten :) Ben de daha dik yürüyorum ve insanların gözlerinin içine bakarark konuşuyorum :D Ahh birde ürkütücü yada unuttuğumu varsaydığım konularda rüyalar görmesem daha güzel olacak ama bir şekilde bunu da atlatacağım sanırım =) Dik durmak harika bir şey

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:49 PM.