Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   LİSTEYİ DEĞİŞTİRMEK (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14067)

elenanet 09-10-2008 03:22 PM

LİSTEYİ DEĞİŞTİRMEK

Sevgili Hayatım Değişti dostlarım ;
Geçen haftalarda yaptığım ego+sucluluk+kendine güven+erken uyanma+ertelemeyi bırakma+koruma kalkanından oluşan karma listem bana oldukça olumsuz etkiler yapmıştı bunu ACİL YARDIM başlıklı konumda da paylaştım saolsun Çiçeğim nickli arkadaşımız çok yardımcı oldu ve ben yine listemi ego+sucluluk+kendine güvenden oluşan yeni listeolarak değiştirdim...Ama zaten bunları dinliyordum uzun zamandır...Ben ne zaman değişiklik yapabileceğim...Anladığım kadarıyla listeyi bir anda değilde yavaş yavaş değiştirmem gerekiyor ve çok karışık yapmamalıyım...Doğru mu anlamışım? Birde durmadan acıkıp,susuyorum ve doğal olarak çokta tuvalet ihtiyacım oluyor...Bu sucluluk duygularının bir etkisi sanırım...yani bu listeyi ne kadar daha kullanmalıyım...Forumu okuyorum ama değişik yazılar yazıyor...yani mesela kilolu değilim ama kilo verme telkini çok tavsiye ediliyor...Bende mi dinlemeliyim ? Birde zayıflıktan iyice buharlaşmayayım... smil56

shamanic 30-10-2008 01:42 PM

Ynt: LİSTEYİ DEĞİŞTİRMEK

merhabalar elenanet ..

kilolu değilsen elbette kilo verme telkini dinleme..

burada yaptığımız öneriler kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda olmaktadır..
dolayısıyla senin içinde aynı şey söz konusu olacak.. ttli3

olumsuz etkiler olarak bahsettiğimiz şeyler bilinçaltının senin sunmuş olduğun yeni oluşuma vermiş olduğu dirençtir..
bunu her değiştirmek istediğinde benzer etkiler ile karşılacaksın..
bu dönmelerinde mümkün olduğunca hedefine sadık kalarak azimli olman gerekmekte..

örneğin yaşamındaki değişimleri gerçekleştirmek için erteleme sorunun varsa;
farklı telkin içeriklerinde ertelemeyi bırakman ile ilgili talimatlar aldıkça içsel bir direnci sıkıntı olarak hissedeceksin..

bunu hafif ya da şiddetli hissettiğin dönemler olsada bu değişim gerçekleştiğinde yerini içinde huzura bırakacaktır..

telkinlerin bilinçaltında sağlam bir temel oluşturabilmesi için tekrarlanması önemlidir..
bu sebeple birden çok fazla telkin eklemeyin diyoruz..

erteleme ve zinde uyanma tamamlayıcı etkileri olan kısa telkinlerdir.. bunun için listende daima yer alabilirler..
zinde uyanma sabahları kalkıyorsan akşamları listende yer vermen gereken bir telkin..

diğer telkinleri ise hedefine yönelik 10-15 gün ya da bir ay gibi kendi belirleyeceğin zaman aralıklarıyla listene alabilirsin..

burada önemli olanlar suçluluk .. ego.. kendine güven ve topluluk karşısında konuşma telkinleridir..
çünkü.. diğer telkinler içinde temel oluşturma niteliği taşırlar..

sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:14 AM.