Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   ACİL YARDIM !!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=13966)

elenanet 04-10-2008 11:08 AM

ACİL YARDIM !!!

Merhaba ,

bu telkinlere ilk başladığımda herşey çok güzeldi.Daha önce başka bir konuda belirttiğim gibi sanki sinirlerimi aldırmış gibiydim.Yaklaşık 3-4 hafta Ego + Suçluluk tüm müzik türleri ve bir adet kendine güven bir adet koruma kalkanı dinledim bunların etkisini çok net gördüm.Geçen hafta ise kendime yeni bir playlist oluşturdum.Bu playlist erteleme+kendine güven+zinde uyanma+çeşitli müzik türlerinde ego+suçluluk+koruma kalkanından oluşuyor.Yalnız bu seferki sonuçlar korkunç bana ne ldu bilmiyorum.Acayip gergin,asabi,hayatı boşvermiş biri oldum herşeye kızıp sinirleniyorum karnımda acayip bir gaz var,ayrıca zinde uyanmayı koymama rağmen kafamı uykudan kaldıramıyorum,sabah daha geç kalkmaya başladım 88a yani herşeye kızan acayip bişey oldum çıktım 789569 daha önce nasılsa tam tersi . Neyi yanlış yapıyorum Lütfen acil yardııım bad45

çiçeğim 04-10-2008 11:56 AM

Ynt: ACİL YARDIM !!!

Sevgili elenanet endişelenecek birşey yok,telkinleri dinlemeye başlayan bir çok kişide hemen hemen aynı şeyler oluyo,belirli bir süreyi atlatana kadar sabırlı ol canım ama sana şunu önerebilirim istersen azalta bilirsin mesela;ego g.g,kendine güven,suçluluk bir süre böyle dinlersin,daha sonra ego g.g,sosyallik arttıcı,topluluk k.k. sonrada ego.g.g,erteleme,zinde uyanma yapabilirsin ayrıca sitede telkinler sonrası etkiler kısmını okursan daha rahat olacaksın.Sevgiler actionsmile

elenanet 04-10-2008 12:37 PM

evet haklısınız sizin ilk yazdığınız gibi dinlediğimde çok güzeldi gayet pozitiftim...erteleme+zinde uyanma ekleyince ve kendine güven ile koruma kalkanını biraz çoğaltıp ego ve suclulugu azaltınca hiçte iyi olmadı nasıl bir durum anlam veremedim peki ne zaman değiştireceğim?? Birde topluluk ve sosyallik arttırıcı daha mı önemli erteleme -zinde uyanmadan önce mi bunları dinlemeliyim?? bunların sıralaması önemli mi? dusun
Teşekkür ederim...

çiçeğim 04-10-2008 01:02 PM

Telkinlerin hepsi önemli canım senin istediğin neyse kendinde neyi eksik hissediyorsan önce ondan başla, sen en iyisi ego g.g.,kendine güven, suçluluk telkinlerini dinle ilk önce,,, daha sonra ego g.g. nin yanından kendine güven ve suçluluk telkinlerini çıkarıp sosyallik artırıcı ve zinde uyanma koyabilirsin bir sürede böyle dinle yani telkinleri üçle, fazlası sana ağır gelmiş çünkü ama bir süre böyle dene iyi etkilerini göreceğine eminim bu telkinleri içine sindirdiğini hissettiğin anda topluluk karşısında konuşma,koruma kalkanı,erteleme telkinlerini dinle ama unutma ego g.g çıkarma yapacağın ilk zamanlar telkinleri üçlü dinle sonra etkilerini hissettiğin anda telkin sayısını arttır umarım açık olmuştur fazlamı konuştum ne sevincli sevgiler s456

gül sultan 04-10-2008 01:16 PM

daha çok uyuyorummmmm,gece kalkamıyorummmmmmmm ,sabah kalkıncaa zorla ve yorgun kalkoyorummmmmmmmmm sadanim 789569

elenanet 06-10-2008 08:35 PM

Sevgili çiçeğim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ... Seninle mesajlaştığım günden itibaren playlistimi değiştirdim...ego+sucluluk+kendine güvenden oluşan yeni listemi dinliyorum...Ama zaten bunları dinliyordum uzun zamandır...Ben ne zaman değişiklik yapabileceğim...Anladığım kadarıyla listeyi bir anda değilde yavaş yavaş değiştirmem gerekiyor ve çok karışık yapmamalıyım...Doğru mu anlamışım? Birde durmadan acıkıp,susuyorum ve doğal olarak çokta tuvalet ihtiyacım oluyor...Bu sucluluk duygularının bir etkisi sanırım...yani bu listeyi ne kadar daha kullanmalıyım...Forumu okuyorum ama değişik yazılar yazıyor...yani mesela kilolu değilim ama kilo verme telkini çok tavsiye ediliyor...Bende mi dinlemeliyim ? Birde zayıflıktan iyice buharlaşmıyım... smil56

çiçeğim 16-10-2008 05:22 PM

Sevgili elenanet uzun zamandır yazamıyorum siteye şimdi okudum mesajını,listeni şimdilik doğru hazırlamışsın hazırladığın bu telkinlerin sana etki ettiğini hissettiğin anda ve sendeki değişimleri gördüğün anda kendine güven ve suçluluk telkinlerini kaldırıp yerine başkalarını koyabilirsin mesela ben ;ego g.g.,sosyallik artırıcı ve topluluk karşısında konuşma yapmıştım daha sonra sonra bunların sayılarını artırıp dinledim yanlarına koruma kalkanı, zinde uyanma koyarak mesela,,, sendeki değişimler normal herkesde olan yani kendini rahat bırak ve telkinlerin bilinçaltına geçmesine izin ver herşey daha düzenli olacaktır emin ol ayrıca ben bu siteyi hiiiiiiiçççççççç bırakmayı düşünmüyorum bu telkinlere belirli zamanlarda değil bence herzaman ihtiyacımız var gerisi sana kalmış.Sevgilerrrr actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:07 PM.