Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkin Harici Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=466)
-   -   MP3 PLAYER almak yada almamak:) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227357)

sabırlı 10-03-2009 07:56 PM

MP3 PLAYER almak yada almamak:)

arkadaşlar mp3 player almak istiyorumm fikir ve önerilerinizi bekliyorum...başlığa tıklayıp kaçmak yok ona göre:)) netten baktım ama karar veremedim kullananların önerilerinin daha sağlıklı olacağını düşündüm önerilerinizi bekliyorum...acillllllllll...önerileriniz itina ile dikkate alınır:))

yasal06 10-03-2009 08:55 PM

ben uzun süre kullanmak için sony aldım, memnunun

alakas 10-03-2009 10:58 PM

ben şu an samsung yp-u3qb kullanıyorum. 2 gb ve bana yetiyor. ben de memnunum. hatta fiyatları şimdi biraz düşmüş galiba.

MuminOKAN 10-03-2009 11:14 PM

ben telefonu kullanıyorum.

Vodoo 11-03-2009 10:59 AM

:))) Dun aldım:))) Sony 89 tl bırde cok guzel hoperlor hediye ettiler memnunum:)))

sabırlı 11-03-2009 12:19 PM

arkadaşlar çoooook teşekkür ederim ilginiz için.....yanlız markanın yanında ürünün tam adınıda yazarsanız (kodu ile beraber) daha açıklayıcı olacak..birde mp3 çalarlarda malum sıkıştırma işlemi uygulanıyor.ve parçalardaki duyamadığımız sesler silinerek yapılan bir işlem bu..acaba diyorum telkinlere olumsuz bir etkisi olurmu???bomboş müzikleri dinlemeyelim sonradusun2telkinleri dinlemek için alacağım çünkü:)yorumları beklemeye devam ediyorum

sanemce 11-03-2009 01:18 PM

sevgili sabırlı mp3 seçerken marka modelden ziyade özelliklerine dikkat etmende fayda var..

benim kullandığım bitane vardı, pilliydi.. şarj edilebilir pil kullanıyordum, yanımda da yedek pil taşıdığım için şarjsız kalmıyordum..

şu an kullandığım bilgisayarda şarj edilenlerden.. şarjını takip ettiğim sürece yarı yolda kalmıyorum..

kullanılmayan birsürü özelliklere fazla para vermenin bir anlamı yok..

video oynatıcı ve radyo özelliği ücretini arttırıyor.. bunlara ihtiyaç duyup duymayacağını belirle..
şu an kullandığımda radyo var ama hiç kullanmadım..

tüm bunlara dikkat ettiğinde en doğru seçimi yapacaksın..

sevgiler

sabırlı 11-03-2009 01:59 PM

sanemce teşekkür ederim.. aslında çok haklsınız..marka fiyat model bunlardan en önemlisi ihtiyacımızı karşılamaya yeterli bir ürün olması..fazlası ise gereksiz harcamadan başka birşey değil.. ama inanıyorumki hepimizde şöyle bir düşünce var tüketici olarak.pahalı olan ürün mutlaka en iyi üründür-- şimdi kullanmasam bile ilerde diğer özelliklerine ihtiyaç duyabilirim--almışken iyisi olsun--bi kere alacağım nede olsa vb. vb.. bende de buna benzer düşünceler var.. işin komik tarafı birde ufak veya büyük birşey almak istediğimde sanki ömür boyu üzerimde taşıyacakmışım gibi bi kararsızlığa bürünmem:)) herkesde varmı acaba bu merak ediyorum:)

SinanATASOY 11-03-2009 04:24 PM

Mp3 MP4 player al geniş ekranlı mümkün olduğunca.. e-kitab okursun resim saklarsın müzik dinler hatta film izlersin..

alakas 11-03-2009 04:24 PM

Alıntı:

alakas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311797)
ben şu an samsung yp-u3qb kullanıyorum. 2 gb ve bana yetiyor. ben de memnunum. hatta fiyatları şimdi biraz düşmüş galiba.

eklemeyi unutmuşum. kılavuzunda şarjı 16 saat gidiyor yazıyor. tam 16 mi bilmiyorum hiç dikkat etmedim saymadım, ama 12 saatin üzerinde kullandığıma eminim, yani şarjının uzun süre gitmesi iyi bir şey. ama yalnızca bilgisayardan şarj ediliyor.
seçerken şarjına dikkat et bence.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:47 PM.