Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

sosyal fobiyi ialçla yenmeye calışanlar..:)

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi sosyal fobiyi ialçla yenmeye calışanlar..:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız öncelikle merhabalr..ben bişi sormak istiyorum aranızda sosyal fobi tedavisi görenler oldumu yani ilaç tedavisi acaba etkili oluyormu....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

sosyal fobiyi ialçla yenmeye calışanlar..:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-07-2008, 12:43 PM   #1 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

Standart sosyal fobiyi ialçla yenmeye calışanlar..:)

öncelikle merhabalr..ben bişi sormak istiyorum aranızda sosyal fobi tedavisi görenler oldumu yani ilaç tedavisi acaba etkili oluyormu.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-07-2008, 02:51 PM   #2 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Standart Ynt: sosyal fobiyi ialçla yenmeye calışanlar..:)

sosyal fobiyi ilaçla yenmek bir süre sonra bağımlıllığa dönüşürmü bilemem... ama birazcık sabredersen telkinlerle yenebilirsin...mesela sosyal fobin olmadını kabul ederek başlayabilirsin
Alt 12-07-2008, 02:55 PM   #3 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

ya akın berk dogru sölüyosun ama.ben şimdi b müzikleri dinliyorum ama inanamıyorum etkili olabilecegine.acab aolurmu sence hangisini dinlemeliyim..
Alt 17-07-2008, 10:21 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
28 Mesajinıza toplam 151 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
medusa is an unknown quantity at this point

ben bir ara ilaç kullanmıştım ama tedaviyi 6 ay sonra bıraktım.
Aslında sıkı bir çalışmayla yendim ben sosyal fobiyi.
Aşırı derecede inat ettim bilinçli olarak.
Ben ne olursa olsun hayatta rahat olabilmeli ve her yönüyle mükemmel olmalıyım diye.
Bir zaman yogaya gittim. Bu biraz sakinleştirdi beni.
Sonra da biilinçli olarak kendime olumlu cümleler söyledim içimden her zaman.
Hayatla ilgili bakış açımı değiştirecek kitaplar okudum. En son okduğum kitap bombaydı. Tanrılar Okulu.
Hipnoterapiste gittim 3 seans hipnoz olamadım bıraktım peşini.
Olayın özü şu aslında ne kadar kendi içine yönelirsen dışarıdakilerle ilgili sorunun olmadığını düşünürsen herşeyin içinde senin yaptığına inanırsan ve inanmaya devam edersen zamanla çözülüyor. Ben mesela 1 sene önceki ben değilim. Herşeyi sorun eden insanlarla iletişim dahi kuramayan her zaman heyecanlanan kalbinin atışları artan ben şimdi çok sakinim ve herşeye bilinçli düzeyde tepki verebiliyorum. Şimdi harikayım demiyorum . Ama geçen seneye göre o kadar değişim var ki . Bunu görmek bile çok güven veriyor insana. Daha önceleri de uğraştım yani kitap okudum olumlu düşündüm filan. Ama baktım anlık gaza gelmeler devamını getirmedim. Sen de herşeye rağmen ne kadar kendini kötü hissedersen hisset eğer bunun peşini bırakmassan hayatın inanılmaz derecede değişir ve huzur dolar. En büyük amaçta budur zaten hayatta. İnsanın korkuları ve bağımlılıkları olmadan karşılıksız ve saf sevgi duyması.

Mesela sevgilimden ayrıldım geçen hafta. Ben onu seviyordum fakat sadece sevgi yetmiyordu. Ona göre dünya herşey zor bana göre büyütecek hiçbirşey yoktu şu kısacık ömürde. O çok büyük tepkiler verirken ben önemsemiyrdum bir çok olumsuz görünen olayı. O da benim ona değer vermediğimi düşünmüş. Ben onun gibi yaşayamıyordum o da benim gibi. Ben de ayrılalım dedim. Bu ayrılıkta ona karşı hiçbir olumsuz duygum düşüncem de yoktu. O kırılmıştı ama.
Bugün onun çalıştığı yerde işim vardı onu da aradım . Geldi ona karşı yine içimde sevgi vardı. Fakat onda sevgi yerine bir kin ve incitilmişlik duygusu vardı. İşte olay burda ben onu sevmediğimden dolayı ayrılmadım. İlişkimizde çok farklı beklentiler olduğundan ayrıldım. Hayat böyle birşey eğer insan karşılıksız severse yarın o sevgi kine dönüşmez.

Alt 17-07-2008, 10:31 PM   #5 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Alıntı:
sevgi gülpınar Nickli Üyeden Alıntı
ya akın berk dogru sölüyosun ama.ben şimdi b müzikleri dinliyorum ama inanamıyorum etkili olabilecegine.acab aolurmu sence hangisini dinlemeliyim..

peki neden inanmıyosun sevgi dusun
Alt 17-07-2008, 10:50 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McDaniel is an unknown quantity at this point

Merhaba..

telkinlere başlamadan önce malum sosyal fobi şikayetlerinden ötürü alanında oldukça uzman ve son derece bakış açısıyla gerçekten son derece pozitif davranan bir doktora gittim. İlk başta nispeten orta derecede sayılabilecek bir antidepresan verdi ve 20 gün süresince kullanıp tekrar kendisine görünmemi istedi. Ancak bu ilaç beni sersem sersem gezdirmekten ileri gitmeyince 20 gün sonra bu orta derecedeki ilaca nazaran çok daha ağır bir ilaç verdi. Açıkçası bu ilacın nette dolaşan kötü şöhreti beni kullanma konusunda bir adım geriye götürünce ilacı almaktan, dolayısıyla da psikolojik destekten vazgeçtim.. olan bizim 40 ytl'ye oldu malum ilacı aldım 1 tanesini bile kullanmadım şu an öylece bekliyo

ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki telkinler o ilk bir ay kullandığım ilacın etkisinden çok daha fazlasını kazandırdı bana ben de 2 ay önceki ben değilim. Ewt bazı sf sorunlar hala var ama ufak şeyleri başarmak 2 ay öncesine nazaran farklı olduğunu görmek insanı yüreklendiriyor.. Tabii ki ilaçlar vasıtasıyla da sağlığına kavuşan insanlar var bu tamamen kişilikle ilgili kimi insanda ilaç beklenenden çok daha iyi etki ederken kimisinde etkisini biraz daha zorlaştırıyor.. Ama ben şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu sosyal fobi denen illet tamamen kişide bitiyor.. Herşey bizde gizli.

Sevgi..

telkinlere inan ya da inanma demiyorum ama herşeyi akışına bırak sadece telkinleri dinle acaba telkinlerin etkisiyle yarın ne olacam gibi sorularda sorma kendine.. Emin ol bir şeyler değişecek.. ufak bir kıvılcım bile o sorunları kül edecek büyük yangınların başlatıcısı olacak..
Alt 17-07-2008, 10:59 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McDaniel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
McDaniel Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba..

telkinlere başlamadan önce malum sosyal fobi şikayetlerinden ötürü alanında oldukça uzman ve son derece bakış açısıyla gerçekten son derece pozitif davranan bir doktora gittim. İlk başta nispeten orta derecede sayılabilecek bir antidepresan verdi ve 20 gün süresince kullanıp tekrar kendisine görünmemi istedi. Ancak bu ilaç beni sersem sersem gezdirmekten ileri gitmeyince 20 gün sonra bu orta derecedeki ilaca nazaran çok daha ağır bir ilaç verdi. Açıkçası bu ilacın nette dolaşan kötü şöhreti beni kullanma konusunda bir adım geriye götürünce ilacı almaktan, dolayısıyla da psikolojik destekten vazgeçtim.. olan bizim 40 ytl'ye oldu malum ilacı aldım 1 tanesini bile kullanmadım şu an öylece bekliyo

ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki telkinler o ilk bir ay kullandığım ilacın etkisinden çok daha fazlasını kazandırdı bana ben de 2 ay önceki ben değilim. Ewt bazı sf sorunlar hala var ama ufak şeyleri başarmak 2 ay öncesine nazaran farklı olduğunu görmek insanı yüreklendiriyor.. Tabii ki ilaçlar vasıtasıyla da sağlığına kavuşan insanlar var bu tamamen kişilikle ilgili kimi insanda ilaç beklenenden çok daha iyi etki ederken kimisinde etkisini biraz daha zorlaştırıyor.. Ama ben şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu sosyal fobi denen illet tamamen kişide bitiyor.. Herşey bizde gizli.

Sevgi..

telkinlere inan ya da inanma demiyorum zaten inanmak için kendini zorlarsan bir kazanım elde edemezsin.. ama herşeyi akışına bırak sadece telkinleri dinle acaba telkinlerin etkisiyle yarın ne olacam gibi sorularda sorma kendine.. Emin ol bir şeyler değişecek.. ufak bir kıvılcım bile o sorunları kül edecek büyük yangınların başlatıcısı olacak.. günlüğünü aç ve gün geçtikçe içine dolacak olan pozitif duyguları herkesle paylaş.. Mutlu kal..
Alt 18-07-2008, 11:12 AM   #8 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

ya akın berk ben çok denedigim için bu yöntemleri artık iananasım gelmiyo.ama inş olur..belki ilaçla daha kökten olur diye düşünmüştümm... şaşkın
Alt 18-07-2008, 11:42 AM   #9 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

bu yöntemler demişsin. valla buna benzer pek yöntem yok... bende ilaç kullandım geçen sene... Ne yalan söyleyim faydasını gördüm. Ama yaptığım günü kurtarmaktı. Ne yaşadıklarımı unuttum. ne de daha güzellerini yaşadım. Sadece mutluluk hormonu istemsiz biraz daha salgılanıyodu okadar...

Ama bu siteyle tanışmadan önceydi...

Telkinlere gelince günde 4 saatten 20 - 30 gün arası dinlersen hayatındaki müthiş gelişmeleri görüceksin ve bende burda olucam sende bana tşk ediceksin
Su sesini dinlersen hiç sıkılmassın... Aynı anda başka müzikte dinlersin... kitapta okursun... müziğe konsantre olmana gerek yok

Bak ben bir mini e-kitap yazdım... Her ne kadar çekim yasasıyla ilgi olsada kendinden birşeyler bulacağından eminim... o kitaptakileri uygulamanı isterim... TElkinler ise olumlu düşünmene yardımcı olucaktır. Zaten yazdığım kitabı olumlu düşünceyle birleştirdiğin anda hayat senin için çok zevkli bir hal alıcak...

Eğer gerçekten demeke istersen shamanicten bir telkin programı al... kitapla ilgili uygulamalarıda bana sorabilirsin...
Alt 26-07-2008, 04:19 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point

depresyon tedavisi gordum cok uzun sure ve sureklı ılac kullanmak metabolızmamı yavaslatmıstı
kg almaya basladım, iyice sisince dr gercegı ıtıraf ettı
bu ılac kg aldırıyor, artık kesıyorum dedı
ıyı de gecen yıl boyle demıyordunuz dedım, o zaman kullanmam gerekıyormus bu yuzden saklamısmıs
ılacı hemen de bırakamıyorsunuz hormonları degıstırdıklerı ıcın bır anda bırakırsanız cekılme sendromu yasatıyor
ve atak gıbı bırsey yasıyorsunuz,o daha kotu
bu yuzden azaltarak bırakmak lazımdı ama ben bırden bıraktım ve atak gecırdım
internette bana alternatıf olacak bıtkısel ne bulabılırım dıye arastırdım
st john wort dıye bır bıtkının cayı- sarı kantaron dıye gecer aynı zamanda,önerılmıstı
aksamdı ve acık baharatcı bulabılme umudumda azdı dogrusu,hemen taksıye atladım bır baharatcı buldum
oylece acık alandan toplanıp kurutulmus bıtkının cıceklerını aldım
eve geldım ama bayılıcam nerdeyse, suyun kaynamasını beklemek bıle cok zordu
ancak yasayan bılır depresyon cok zor bırseydır bır suru bıtkıyı sapları vs suyun ıcıne koydum
sonra da ıctım 2 saat sonra sankı hasta olan ben degıldım
cayı hemen etkı edıyor yalnız ıslenmemıs olmalı, yanı paketlenmıs degıl oylece kurutulmus olanlardan almak lazım
bu bıtkı hısperisin ıcerıyor ve prozac adlı ılacla aynı etken maddeye sahıp

sonra tabletlerını aldım yurtdısından, 2 ay gunde 900 mg kullandım
gule gule depresyon 1.5 yıl gectı benım hıcbısıyım yok oysakı son 5-6 yıldır sureklı ılac kullanıyordum
bu bıtkının sf ye de ıyı geldıgını bılıyorum
bıraz nette arastırın bence mucızedır
yan etkısı olabılırmıs ama ılaclar kadar degıldır şaşkın en azından beynınızı sulandırmaz ılac gıbı

maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks