Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   sevdiğin kıza açılma telkini var mıdır? :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=626076)

socaboy 23-03-2017 09:16 PM

sevdiğin kıza açılma telkini var mıdır? :)

merhabalar ben forumda yeniyim telkinlerinizi 1 aydan fazla bir süredir diniyorum.Çok güzel etkileri oldu bende.ama aşk hayatımda pek etkili olduğu söylenemez :D .Uzun süredir hoşlandığım bi kızla henüz konuşamadım bile.Ne zaman onla konuşmak istesem başaramıyorum,konuşamıyorum.Acaba bununla ilgili bi telkin var mıdır ? ego güçlendirici,kendine güven,sosyallik arttırıcı ve daha birçok telkini dinliyorum ama yine de konuşamıyorum.

lolason 24-03-2017 05:32 PM

Cevap: sevdiğin kıza açılma telkini var mıdır? :)

Kusura bakma ama yazdığını okuduğumda yüzümde istemsizce bir tebessüm hasıl oldu.
Bence mesele;kendine güvenmeyişin,kaybetme ve hata yapma korkun,hoşlandığın kız karşı mükemmel olmak arzun.

Şunu söyleyeceğimi özümser,hayatında şiar edinirsen bu gibi basit! durumları kafana takmazsın;Kendisi kaybeder benden değerli değil !

romina 27-03-2017 10:49 PM

Kendine güven telkininin dinleme süresini arttır ve hiçbir şeyden korkma telkini de işine yarayabilir.

socaboy 31-03-2017 04:26 PM

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar. iyi ki varsınız!.konuştuktan sonra sonucu size söyleyeceğim inşallah :)

premses87 05-04-2017 09:28 PM

Alıntı:

socaboy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860477)
verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar. iyi ki varsınız!.konuştuktan sonra sonucu size söyleyeceğim inşallah :)

böyle temiz yürekli beylerin kalması sevindrici gerçekten.. umarım sizi hayallerinize yaklaştıran kişidir.. herşey gönlünüzce olsun25889

socaboy 11-04-2017 01:26 PM

Alıntı:

premses87 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860509)
böyle temiz yürekli beylerin kalması sevindrici gerçekten.. umarım sizi hayallerinize yaklaştıran kişidir.. herşey gönlünüzce olsun25889

teşekkürler sizin gibi temiz yürekli insanların kalması da sevindirici sizin de herşey gönlünüzce olsun .:)

bgtgyjbga 11-04-2017 02:04 PM

Eee durum ne açıldın mı?

premses87 11-04-2017 08:46 PM

Alıntı:

socaboy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860477)

güzel kardeşim bir gelişme varmı acaba durumunuzla ilgili?

socaboy 12-04-2017 12:29 AM

maalesef daha konuşamadım ben mühendislik okuyorum sınaviardan dolayı bi türlü sohbet etme fırsatımız olmuyor.bende biraz mükemmelliyetçilik de var galiba sürekli en mükemmel şartların oluşmasını bekliyorum.bu arada durumumla yakından ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

premses87 13-04-2017 09:37 PM

Alıntı:

socaboy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860545)
maalesef daha konuşamadım ben mühendislik okuyorum sınaviardan dolayı bi türlü sohbet etme fırsatımız olmuyor.bende biraz mükemmelliyetçilik de var galiba sürekli en mükemmel şartların oluşmasını bekliyorum.bu arada durumumla yakından ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

sevgili socabay kardeşim merhabalar...öğrenci olduğunuza göre ben sizin ablanız sayılırım dolayısıyla tavsiye olarak öngörün lütfen söylediklerimi.. naçizane fikrim beklemek yani sizin deyiminizle mükemmel şartların oluşmasını beklemek (ki çok iyi anlıyorum) bazen fırsatların kaçması (dilerim böyle birşeyle karşılaşmazsınız tabi) durumuyla sizi karşılaştırabilir.. önerim kısa sürede en samimi halinizle (ki her kız gösterişten hoşlanmaz) hanımefendiye açılmanızdır. şu anki yaşadığınız kaygı, acaba kabul eder mi gibi gereksiz sorulara takılmayın..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:03 AM.