Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   sosyal fobili yeni üyeniz tabiki ben (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=618791)

...... 02-06-2011 06:19 PM

sosyal fobili yeni üyeniz tabiki ben

ben sfliyim.doktorun önerisiyle siteye konuk olarak girdim ve üye olarak çıkıcam.^-^
aslında depresyon da olduğumu falan da düşünüyorum ama doktor bi şey demedi bu konuda.lise 1e gidiyorum.herkes çok küçüksün daha falan diyo ama bu işlerin yaşla alakası yok.derslerim iyiydi onlarda kötüleşti.bi de tıp istiyorum çoğu insan gibi.iyi olursam yaparım tabi.inşaallah olurum.işte böyle.
bu arada buraya bi şeyler yazarken dahi sıkılıyorum,geriliyorum.
herkese sevgi saygılarımı iletiyorum.actionsmiles

Işıldayan Safir 02-06-2011 11:22 PM

Cevap: sosyal fobili yeni üyeniz tabiki ben

Hoşgeldin aramıza. ttli3

Eğer böyle bir durumda olsaydın doktorun gereken teşhisi koyardı zaten. Kendi kendini etiketlemesen daha iyi olacaktır gelişimin için.

Her dersi kötüleşen depresyonda olamaz. Altında başka sebepler vardır mutlaka ancak bunları bir hastalıkla bağdaştırmak her zaman doğru olmaz. Muhtemelen geçici bir dalgalanma yaşıyorsun. Fazla odaklanarak enerji vermemeni tavsiye ederim. ttli3

Sevgilerimle. actionsmile

*kelebek* 03-06-2011 09:40 AM

hoşgeldiniz foruma,umarım herşey gönlünüzce olur.ben doktor size siteyle ilgili ne dedi onu merak ettim? :)

...... 06-06-2011 09:27 PM

cevaplarınız için teşekkürler.
doktor çok bi şey söylemedi aslında.sadece böyle bi site var.faydası olur belki dedi.

nurum 07-06-2011 02:51 AM

hoşgeldin.

Elegans 07-06-2011 12:39 PM

hoşgeldin........

x-men33 07-06-2011 02:36 PM

Hoşgeldiniz actionsmile

bigokyanus 07-06-2011 03:28 PM

Hoş geldin :)

nevresim 07-06-2011 06:05 PM

daha lise1 desiniz ve bu işlerin yaşla alakalı olmadığını söylüyosunuz,bence var şöyle ki,aramızda 11-12 yaş var,bende sosyal fobiliyim,ve bunu sadece idrakim 4-5 sene var yok,çözüm aramaya çalışmam 2-3 sene var yok,sadece çözüm aramaya çalıştığımdan itibaren ilerleme kaydettim,ondan öncesinde çözüm aramaya ihtiyacım olduğunu bile bilmiyodum,daha tam iyi değilim,o da bi süre daha alırsa yaş gitti nereyi buldu:)ama sen öylemisin,çözüm sorgulamaya başlamışsın bile yine mesafe katetmeye,bi kereden zirveye ulaşmıycan ama merdivenleri çıkmaya başladın bile,ee sen takriben 2 sene sonra filan benim konumumda olucaksın,benim ki kadar yıpranmışlığın olmıycak,sen daha şanslısın o yüzden,biraz sayısal hesaplara döktüm belki ama o da branşımın geitirisi olsa gerek:)en kısa zamanda çok iyi olmanı dilerim,sevgiler:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:08 PM.