Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   kilolarımızı neden bırakamıyoruz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617740)

kadervarol 18-02-2011 03:05 PM

kilolarımızı neden bırakamıyoruz?

kilolarımızla kendimizi güvende mi hissediyoruz.yoksa geçmişte yaşanan her olumsuz duyguyu içimize attığımız için yağ olarak depo mu ediyoruz.ne anlıyoruz aç olmadığımız halde yemek yemekten.şişmekten nefes alamamaktan.sağlığımızı yitirmekten?insanı bir iki kıyafete mahkum eden insanı toplum hayatından uzaklaştıran inzivaya çektiren hazır inzivadayken yedikçe yediren ne ise onu bulmak istiyorum.ben 1,5 senede 44 kilo verdim 1 seneden 60 kilo olarak geri aldım.söylenecek söz yok.nedir bu cd ler bana ne yayrı olur yada olur mu biri beni ikna etsin tekrar zayıflayacağıma ve zayıf kalacağıma......falan filan.idea3

bigokyanus 18-02-2011 03:23 PM

Cevap: kilolarımızı neden bırakamıyoruz?

Birinin seni ikna etmesine ihtiyacın yok ki , sen kendini ikna edebildin mi?
Madem kilo vermek istiyorsun , verirsin , sadece istemek ve biraz da çaba göstermek değil midir önemli olan . Ben de üniversitede 1 haftada 8 kilo almıştım , aylarca devam etseydim bu alma işine ne kadar olurdu kilom tahmin bile edemiyorum.
Kendine güven ve iste her şey olacaktır. Sadece İNAN!!!

ipekibrisim 18-02-2011 03:27 PM

merhaba sevigli arkadaşım,
öncelikle hoşgeldiniz demek istiyorum dogru yerdesiniz. ben de yeniyim burda ama aynı konu ile ilgileniyorum: kilo verme ve geri almama.
en başta bu siteden indirebileceginiz kilo verme scriptini dinliyorum sürekli. aynı zamanda EFT adında bir teknik var, onu araştırıyorum dünden beri de uygulamaya başladım. EFT kilo almamıza sebep oluşturabilecek duygusal tıkanmaları temizliyor. ve bir daha ömür boyunca o kilolara ihtiyaç duymuyorsunuz. ben dün farkettim ki fazla kilolarım benim kalkanlarım, savunma mekanizmalarım, dış dünyadan gelen üzücü durumlara karşı geliştirdigim bir şey. ve bu yüzden de her ne kadar 55 kiloluk zarif bir hanım olmak istesem de, o kiloları kaybekten de korkuyormuşum. şimdi önce kendimi obezligimi kabulleniyorum ve onlarla savaşmayı bırakıyorum. çünkü gerçek düşmanımla tanıştım. kilolarımı kaybedince değişecegimden, değişince savunmasız kalacagımdan kokuyorum ve asıl düşmanım bu korku, bu korkuyu yenmeye çalışacağım işte EFT tam da bu noktada yardımcı oluyor. isterseniz önce bi araştırın EFTyi. internette videolu açıklamalar da var. bazı örneklemeli yazılar var. ulaşamazsanız yardımcı olurum inşallah.
sevgiyle kalınız...

kadervarol 21-02-2011 08:53 AM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 790594)
Birinin seni ikna etmesine ihtiyacın yok ki , sen kendini ikna edebildin mi?
Madem kilo vermek istiyorsun , verirsin , sadece istemek ve biraz da çaba göstermek değil midir önemli olan . Ben de üniversitede 1 haftada 8 kilo almıştım , aylarca devam etseydim bu alma işine ne kadar olurdu kilom tahmin bile edemiyorum.
Kendine güven ve iste her şey olacaktır. Sadece İNAN!!!

* desteğiniz için teşekkür ederim.verilecek o kadar kilo var ki gözüm korkuyor herhalde.inşallah olur... bu sabah 118 kg. dım dile kolay...

kadervarol 21-02-2011 08:54 AM

Alıntı:

Perpetuals Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 790635)
Hoşgeldiniz.
Umarım en kısa zamanda dilediğiniz kiloya kavuşursunuz.
Mutlu paylaşımlar dileğiyle.

* çok teşekkür ederim.inşallah ....şaşkınx

kadervarol 21-02-2011 09:09 AM

Alıntı:

ipekibrisim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 790596)
merhaba sevigli arkadaşım,
öncelikle hoşgeldiniz demek istiyorum dogru yerdesiniz. ben de yeniyim burda ama aynı konu ile ilgileniyorum: kilo verme ve geri almama.
en başta bu siteden indirebileceginiz kilo verme scriptini dinliyorum sürekli. aynı zamanda EFT adında bir teknik var, onu araştırıyorum dünden beri de uygulamaya başladım. EFT kilo almamıza sebep oluşturabilecek duygusal tıkanmaları temizliyor. ve bir daha ömür boyunca o kilolara ihtiyaç duymuyorsunuz. ben dün farkettim ki fazla kilolarım benim kalkanlarım, savunma mekanizmalarım, dış dünyadan gelen üzücü durumlara karşı geliştirdigim bir şey. ve bu yüzden de her ne kadar 55 kiloluk zarif bir hanım olmak istesem de, o kiloları kaybekten de korkuyormuşum. şimdi önce kendimi obezligimi kabulleniyorum ve onlarla savaşmayı bırakıyorum. çünkü gerçek düşmanımla tanıştım. kilolarımı kaybedince değişecegimden, değişince savunmasız kalacagımdan kokuyorum ve asıl düşmanım bu korku, bu korkuyu yenmeye çalışacağım işte EFT tam da bu noktada yardımcı oluyor. isterseniz önce bi araştırın EFTyi. internette videolu açıklamalar da var. bazı örneklemeli yazılar var. ulaşamazsanız yardımcı olurum inşallah.
sevgiyle kalınız...

* merhaba.çok teşekkür ederim.evet eft den haberim var.hatta bir kitap aldım dün .benim de ilgimi çekti.çok mantıklı.özünde şu var.tüm duyguların bir titreşimi var ve vücutta birikiyor. negatif duyguların negatif elektriğin eft yoluyla dışarı atılması mümkün.açığa çıkmayan negatif enerjinin yerini olumlu duygularla dolduramıyoruz.bilinç irade bir yere kadar ..bizi bilinçaltındaki inançlar yönetiyor.önce negatif enerji dışarı çıkarılacak blokajlar çözülecek ondan sonra bilinçaltı yeniden programlanacak......yazmak kolay tabi nasıl olacak???????????
öncelikle şu anda olduğun durumu kabul etmek gerekiyor.içinde bulunduğun durum ne kadar olumsuz olursa olsun kendimi kabul ediyorum ve seviyorum......demek gerekiyormuş ...dusun2 inşallah o moda girerim ve kilolarımla birlikte negatiflikten kurtulurum
şu an da yaptığım şu: aynı kıyafetleri giyiyyorum işe giderken,arkadaş toplantılarından düğünden bayramdan kaçıyorum.ne giycem?hem mesele değil aynı şeyi de giyerim.aynı hırlkayı.ama insanlar bir zayıflık buldumu üstüne üstüne gider acıtır ya.-ay yine bu hırkayı mı giydin kadeeeer.-kız o ne hepsini yiyecek misin?-kocan ne diyor bu duruma-....ben de bu ve bunun gibi bir çok densiz lafa maruz kalmamak için kendi kabuğuma çekildim burda daha mutluyum ve ne yapıyorum biliyor musun doldurup çantayı sevdiğim yiyeceklerle eve gidip saatlerce yiyorum.ve sağlığım bozuldu iyice.
sona geldim inşallah.yine 60 lı kilolarda olurum inşallah.ve en önemlisi kilomu korurum inşallah.y789

Işıldayan Safir 21-02-2011 01:09 PM

Yanımıza hoşgeldiniz.

Başka bir sebebi vardır muhtemelen kilo sorununuzun. Çekirdek inancınızı bulup çözümleyerek daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Anladığım kadarıyla zaten kilo vermekte bir sıkıntınız yok. 1.5 yılda 44 kilo vermek oldukça başarılı bir şey. Ancak kilo almanıza neden olan etkeni bulmanız gerekiyor diye düşünüyorum. Kilo verdikten sonra geri almış olmanızın çekirdek inancınızla bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Çekirdek inanç çalışması yaptırmanızı öneririm.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...calismasi.html

Mutlu paylaşımlarda bulunmanız ve keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Sevgiler. actionsmile

kadervarol 28-02-2011 03:00 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 790940)
Yanımıza hoşgeldiniz.

Başka bir sebebi vardır muhtemelen kilo sorununuzun. Çekirdek inancınızı bulup çözümleyerek daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Anladığım kadarıyla zaten kilo vermekte bir sıkıntınız yok. 1.5 yılda 44 kilo vermek oldukça başarılı bir şey. Ancak kilo almanıza neden olan etkeni bulmanız gerekiyor diye düşünüyorum. Kilo verdikten sonra geri almış olmanızın çekirdek inancınızla bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Çekirdek inanç çalışması yaptırmanızı öneririm.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...calismasi.html

Mutlu paylaşımlarda bulunmanız ve keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Sevgiler. actionsmile

çok doğru.ama çekirdek inancım nedir bulunabilir mi?keşke öyle bir şey olsa.happy6blissy

Işıldayan Safir 28-02-2011 03:25 PM

Merhabalar,

Bulunabilir elbette. Çekirdek inanç çalışmalarını Kişisel Gelişim Uzmanı sevgili Abdullah Canıtez yapıyor. Dilerseniz kendisiyle ya da Atakan beyle iletişime geçerek bilgi alabilir ve dilerseniz yaptırabilirsiniz. Aşağıda iletişim numaralarını veriyorum.

Abdullah beyin numarası: 0506 738 60 58

Atakan beyin numarası: 0539 559 64 22

Sevgiler. actionsmile

songül metin 02-03-2011 01:52 AM

bende 75 kiloyum .bütün kilolar göbek bölgesinde toparlandı.hipnozla zayıflamayı denedim..bilinç altı çok direndi .aynı zamanda bu siteden indirdiğim sübliminal cidileri dinledim.öncelikle ego güçlendirici suçluluk ..bunları dinlerken baş ağrılarım oldu devam ettikten sonra geçti.şimdi ise 71 kilo ya indim.üzgün olduğumda yemek yediğimi farkettim.ve şimdi aynı kilodayım 70 in altına inemiyorum durmasının nedeni ne olabilir?..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:52 PM.