Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

Ben de sorunlarımı bırakıyorum ve kendim olmayı seçiyorum :)

Forum ve Tanışalım Ben de sorunlarımı bırakıyorum ve kendim olmayı seçiyorum :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız iyileşmek için yılmak yok genç arkadaşım.daha yolun başındasın senin direnip güçlenmen için siyaha biraz üzerine geliyor.sen iyi olmaya niyet ettin.başladı çekim yasası.dağılma hemen.çalışmalarına devam bilgiler o kadar çok ki okumakla bitmiyor......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

Ben de sorunlarımı bırakıyorum ve kendim olmayı seçiyorum :)

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-05-2009, 04:48 PM   #51 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Ben de sorunlarımı bırakıyorum ve kendim olmayı seçiyorum :)

iyileşmek için yılmak yok genç arkadaşım.daha yolun başındasın senin direnip güçlenmen için siyaha biraz üzerine geliyor.sen iyi olmaya niyet ettin.başladı çekim yasası.dağılma hemen.çalışmalarına devam bilgiler o kadar çok ki okumakla bitmiyor...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 23-05-2009, 05:33 PM   #52 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

Alıntı:
realbluesky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yetkili arkadaşlar burda eleştirlimeye gelmedim yargılanmayada mümkünse tamammen silin içten gelerek kendimi yaşantımı açtım ama bu tür yargılanmalarla karşılaşıyorum paylaşımlarını silerseniz sevinirim
Sevgili realbluesky cevap vermeden geçemedimpaylaşımları silmek çözüm getirmiyor canım..hayatımızın her döneminde bu şekilde yargılamalarla karşılaşabiliyoruz hepimiz..

ama bu gibi durumlarda şöyle bir durup düşünelim..

nasıl bir durum içerisindeyiz?

benim hangi inançlarım bana bu durumu yaşatıyor?

hangi korkum bunu benim önüme sundu?

Gibi soruları kendimize soralım ve çekirdek inancımızı bulalım.sonra bunun üzürinde çalışma yapalım farkettiğimiz andan itibaren bile çözülmeye başlar.hiç bir zaman kaçmak silmek görmezden gelmek çözüm üretmez.

Biz farketmedikçe bu duygu ve inançlarımız böylesi durumları bizim karşımıza çıkartır.Her zaman soruna değil çözüme odaklanmalıyız(sevgili shamanic kulakların çınlasın)
sevgiler..
Alt 23-05-2009, 05:47 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyileşmek için yılmak yok genç arkadaşım.daha yolun başındasın senin direnip güçlenmen için siyaha biraz üzerine geliyor.sen iyi olmaya niyet ettin.başladı çekim yasası.dağılma hemen.çalışmalarına devam bilgiler o kadar çok ki okumakla bitmiyor...
ben değildim o...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 23-05-2009, 07:56 PM   #54 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben değildim o...
Siyahça çok özür diliyorum senden.ama kötü bir söz söylemedim, dikkatsizliğime ver :)
Alt 23-05-2009, 08:49 PM   #55 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

yok farkettim bir yanlışlık olduğunu, o yüzden düzelteyim dedim...estağfirullah, özüre gerek yok...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 23-05-2009, 10:18 PM   #56 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
32 Mesajinıza toplam 117 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cananbr is an unknown quantity at this point

Siyahça seni şimdi anladım.Her an ifitiraya kurban gidebiliyorsun.Şaka şaka olur böle şeyler.Güldürmek istedim seni:):)
cananbr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 23-05-2009, 10:36 PM   #57 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

çok alem oldu yaww..siyahçaa uzulmeeee sen bızım herşeyımıssın:P
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 23-05-2009, 10:51 PM   #58 (permalink)
Binbaşı

siz de yangına körükle gitmeyin :) yanlışlık yaptım, ben yaşlı bir kadınım olur o kadar
Alt 23-05-2009, 10:54 PM   #59 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

yoo.ne yangını ne körüğü....alakam bıle yok arac secmem benn dırek yaparım da ortada olay yok sanırım yaşlılıktan osla gerek karıştırdınız:D neyse işin şakası tabii..yoo o kadarda yaşlı değilsiniz en azındna ben daha yaşlıyım:P
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 23-05-2009, 10:59 PM   #60 (permalink)
Teğmen

realbluesky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
46 Mesajinıza toplam 215 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
realbluesky is an unknown quantity at this point

en güsel cvp sessiz kalmakmış sudemcim teşklr varlığın için boşverin sizde ben boşverdim inanın ben kendimi daha çok sevmeye başladım böle tepkiler görünce demek ki kendime güvenim tammış ki açık açık sorunumu dile getirmişim evet bnm böyle bir sorunum var ama diğer yaşantım mükemmel beni eleştiren insanlardan belki daha büyük başatırılar elde etmişimdir altımda 70 kişiye yöneticilik yapıyorum iş kariyerim çok iyi acaba beni eleştirenler hangi çizgedeler ben burda sadece zayıf yönümü çizdim size acaba sizlerin bnm gibi başarılı çizginiz var mı ayakları üzerinde duran başarılı bir işkadınıyım sonuçta
realbluesky isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Etiketler
salagin, tekiyim, tesciillndi