Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

Hey milet havalar nasıl

Forum ve Tanışalım Hey milet havalar nasıl Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hoşgeldin Azrail662 super havalar gayet güzel..arada bir rüzgarlar essede......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

Hey milet havalar nasıl

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-12-2007, 01:12 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: Hey milet havalar nasıl

hoşgeldin Azrail662 super
havalar gayet güzel..arada bir rüzgarlar essede...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-01-2008, 02:29 PM   #12 (permalink)
Teğmen

AZRAİL662 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZRAİL662 is an unknown quantity at this point

hava durumunu aktardığınız için sağolun
Alt 07-01-2008, 08:33 PM   #13 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EMİR_55 is an unknown quantity at this point

azraile de hoşgeldin dedik ya gerisini boşverin be...
EMİR_55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2008, 11:21 AM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

ama azrail662...havalar nasıl diye sorunca..bende hava raporlarını sundum
rica ederim efem..her zaman havadurumu raporlarını aktarırım..yeter ki siz sorun
dua edin il il vermedim raporları..
Alt 08-01-2008, 01:25 PM   #15 (permalink)
Teğmen

AZRAİL662 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZRAİL662 is an unknown quantity at this point

bişey merak ettim bu siteniz yaş ortalaması neden yüksek dusun
Alt 08-01-2008, 01:57 PM   #16 (permalink)
suzzy
Guest

tekrar merhaba azrail662...

sitemizde her yaştan dostlarımız var ve çok güzel katılımlarda bulunuyorlar...

sevgiler...
Alt 08-01-2008, 03:03 PM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

çok genç yaşta kişisel gelişimin faydalarını farkedecek farkındalığa sahip kişi oranı yeryüzünde ki nufus ortalamasında bile çok az malesef..

aslında sorunu soraken çok önemli bir konuya değindin.. super
bizim forumumuzda bu oran incelediğim kadarı ile kişisel gelişim üzerine konusu olan diğer forumlara göre oldukça yüksek..
ama üzüleceğimiz kadar da düşük malesef..

kültürel yozlaşmanın da etksi ile (bu sadece bizim ülkemizin değil yeni nesil dünyanın genel sorunu )
sormadan kabullenen araştırmayan sadeceye almaya .. eğlenmeye vakit ayırran..
kitap okumayan .. okulda okuduklarını da fazla kaale almayan..
kültürel olayları sadece parti verip sabahlara kadar dans etmek olan çoğunluk yeni nesile
kişisel gelişim ile ilgili konuları aktarmaya çalıştığınızda bir bönlük geliyor üstlerine..

kendilerimi başka gezegenden yoksa onlara bunu anlatmaya çalışan mı konunun o noktasına yoğunlaşıyorlar..

yaş kemale erip kanlarında ki adranelin yavaşlamaya.. hayatın farklı anlamlarını aramaya başlayınca
belkide ancak ozaman kişisel gelişimin ne olduğunun farkına varıp kendilerini kendileriyle tanıştırmak
adına çıktıkları içsel yolculukta başlıyorlar soru sormaya.. dusun

sordukça cevaplar bir şekilde önlerine gelmeye başlıyor.. nihayet evren ile uyum içerisinde yaşadıklarının farkında olarak..
bu cevap bazen bir kişi.. bazen bir kitap.. bazen bir forum olabiliyor..

hastalık diye adleddiğimiz ki bana göre hastalıklarımızda kendimiz ile diyolag kurmamız için bize verilen armağanlardır...
sf.. sınav heyacanı.. topluluk karşısında konuşma..
bu tarz v.b sorunları olan gençler konuyla ilgili araştırma yaparken buraya yada başka bilgi sitelerine rastlıyor..
kimisi sadece önerildiği gibi telkinleri dinliyor.. karşısına çıkan bu kırmızı ışığın anlamının derinliklerine inmeden.. şaşkın
kimiside hem telkinleri dinliyip hemde du bakiim neymiş bu telkin.. bilinç altı neymiş.. nası işlermiş ...
çekim yasasıymış diyip yolunu erkenden düzeltmeyi başarıyor...

toplum içerisinde farkındalığı artıp kendi ile barışık yaşayan huzur içerisinde ki sağlıklı düşünen bireyler arttıkça..
gerçekten güzel bir dünyada yaşayacağız.. bunun farkına varan yaş ortalaması ne kadar küçülürse..
düzeltilmesi gerekenler o kadar azalacak..

söylenecek çok şey var ama bi şekilde toparlamak lazım dimi ..

umarım en kısa zamanda gençlerimiz daha bilinçli yaşamanın farkındalığına varırılar..
aşağıda üzülürek okuduğum ve br çok benzeri olan yazıyı ne demek istediğimi biraz daha vurgulamak için ekliyorum..

videosu kalkmış malesef..

sevgiler..

3 buçuk dakikalık çanakkale cehaleti
05/01/2007

dr. veli sırım'ın haberi

elif tv, kayseri’de yayın yapan bir yerel tv kanalı. “kamuoyu” isimli programda, kayseri meydanında gerçekleştirilen ve tamamı sadece “üç buçuk dakika” süren bir röportaj yayınlanıyor. halka yöneltilen sorulara bakılırsa, asıl konu 3 kasım 1914 tarihinde başlayıp 18 mart 1915 tarihinde zaferle neticelenen çanakkale deniz savaşlarıyla ilgili bir program hazırlanmış.

programı ilginç hale getiren, hattâ izleyenleri şaşkına çeviren nokta, röportajı gerçekleştiren muhabirin soruları ve bu sorulara verilen cevaplar. sorular ve cevaplara, bir de muhatapların gençlerden olması, üstelik hepsi “eğitimli çocuklar” olması. kimisi lise mezunu, kimisi üniversiteye hazırlanıyor, kimisi de gerekirse “vatan için bir milyon can feda olsun” diyecek kadar vatansever.

üç buçuk dakikalık röportaj bandında tek bir eksiklik var.

çanakkale zaferi hakkında bilgi.

belki bu konuda soru yönelten muhabirin ifade ve tavırları, belki birden bire mikrofonla muhatap olmaktan kaynaklanan heyecan ve şaşkınlık bir nebze de olsa genç muhatapları haklı çıkarabilecek gerekçeler olabilir. belki de aynı sorulara doğru cevap verenler de olmuştur. belki bilenlerin sayısı bilmeyenlerden daha fazla olduğu halde, muhabirin veya program yapımcısının tercihiyle sadece bilmeyenler öne çıkarılmış olabilir.

ama her ne olursa olsun, hiç bir gerekçe bu kadar cahilliği, bu kadar duyarsızlığı, bu kadar vurdumduymazlığı, bu kadar unutkanlığı haklı çıkaramaz diye düşünüyorum. hele hele gençlerimiz açısından.

şimdi görüntülerden de takip edeceğiniz görüş ve değerlendirmelerden ibretlik ve hayretlik bazı anekdotlara beraberce göz atalım.

delikanlımız lise mezunu ve üniversiteye hazırlanıyor.

soru: çanakkale savaşını hiç araştırdınız mı?

cevap: hayır.

olabilir. illa araştırma yapıp, bu konuda uzmanlaşmış olması şart değil. az-biraz da olsa bilgi sahibi olabilir. derslerden öğrendiği kadarlık bile olsa, bu konuda az-çok bilgi edinmiştir. ama takip eden sorular ve verilen cevaplar karşısında “keşke duymamış, keşke görmemiş” olsaydık diye hayıflanmaktan kendimi alamadım.

soru: çanakkale savaşını japonlara karşı mı, ruslara karşı mı yaptık?

cevap: hiçbir fikrim yok.

soru: peki o savaşta yunanlıları denize dökmüştük. onu biliyor musun?

cevap: bilmiyorum abi.

soru: peki o zaman tc’nin başbakanı kimdi?

cevap: bilmiyorum abi.

yer yine kayseri meydanı. muhabir, bir grup genci görüp yaklaşıyor. bir kısmı mikrofondan kaçıyor. belki neticeyi tahmin etmişcesine olay mahallinden uzaklaşıyor. belki onlar olmadık bir soruya muhatap olup cahil duruma düşmekten korkuyor. kaçanlardan geriye gözleri güzel görünmesi için lens kullanan bir delikanlı kalıyor.

ancak kahraman gencimizin o güzel lensini tv ekranları aracılığıyla tüm kayseri’ye gösterebilme hevesi kursağında kalıyor. çünkü soru çok zor. ancak muhabirin yönelttiği sorudaki iki şık bir can simidi gibi imdadına yetişiyor. delikanlı ve “kültürlü” gencimiz “çanakkale savaşını ruslara karşı mı, yoksa japonlara karşı mı yaptık?” sorusuna japon balığı gibi atlayıp “japonlara karşı” deyiveriyor. ama asıl tuzak soru ardından geliyor. “o zamanki tc cumhurbaşkanı kimdi?” sorusu karşısında delikanlımızın tarihe geçecek cevabı, adeta yüzümüze bir şamar gibi patlıyor:

“bilmiyorum. zaten ben okuduğum okulda da sayısalcı olduğum için tarihle felan ilgim yok.”

bu cevaba söyleyebileceğim bir laf bulamıyorum. tek aklıma gelen şey japon milletinden özür dilemek. zira akla gelebilecek belki en son ihtimal bu gencimizin ağzından ilk kelamda dökülüveriyor.

işkence bitmedi. üç buçuk dakikalık bant devam ediyor. muhabirin sorusunda yine “çanakkale zaferi” var. ama bilinçli olarak zaferin 70. yıldönümü olduğunu söylüyor. ama muhatap bunun farkında değil. hatta sorunun bile farkında değil. otomatiğe bağlanmış bir modda kelimeleri peşpeşe sıralamaya başlıyor:

“ağabeycim biz türküz. kanımız vatana helal olsun. biz orda 250 bin şehid vermişiz. helal olsun yani. şimdi yine aynı durum olsa 250 değil, 1 milyon insan daha helal olun.”

muhabirin yönelttiği şu soru vatandaşımızın hamaset dolu konuşmasını birden bire kesiveriyor:

“peki biz o savaşta amerika’ya mı rusya’ya mı karşı savaştık?”

verilen cevap, biraz da “yahu kardeşim niye benim konuşmamı böyle lüzumsuz bir soruyla kestin” der gibi bir anlam taşıyor:

“rusya’ya karşı.”

muhabir ise, altın madeni bulmuşcasına şaşırtma sorularına yeni bir örnek sunuyor. “o sırada amerika kime karşıydı?” diyor.

ama madeni asıl keşfetme edası bu kez vatandaşımızın sözleri ve o çok değerli “analizlerinde” kendisini gösteriyor.

“amerika o zamanda her zaman olduğu gibi rusya’ya karşıydı. çünkü ikisi de süper devletti. ikisi de dünya gücü olmaya çalışan bir devletti. tam karşı olmasa da gizliden gizliye birbirine düşman olmaya çalışan bir devletti.”

eeeee, böyle derin analize ancak çok derin bir “finiş” yakışırdı değil mi?

dikkat edin, asıl bomba röportajın son cümlesinde gizli:

soru: o zaman anzaklar vardı ya. anzakları biliyorsunuz. bize karşı savaşmışlardı. japon askerlerine deniyordu anzaklar olarak. onlar niye geldi buralara?

cevap: o kadarını bilemeyeceğim ama…

soru: peki o zamanki cumhurbaşkanımız kimdi?

cevap: o zamanki kenan evren’di galiba.

soru: efendim?

cevap: galiba kenan evren’di.

üç buçuk dakika süren röportajın son kahramanı yine bir genç. soruda 18 mart var. ama cevapta böyle bir tarih yok.

“tesadüfen böyle giyindim yani.”

belli ki muhabir de bir bağlantı kuramıyor ve bunu teyid için soruyor. “böyle giyinmenizin 18 martla bir alakası yok değil mi?” diyor. cevap ise alakasızlıkla alakası olmayan cinsten. çok veciz bir şekilde “her zamanki halim.” diyerek karşılık veriyor.

gaddar muhabir gencimize yine tuzak sorular yöneltiyor. ama kahraman delikanlı, “tesadüfen giydiği” elbiselerine toz kondurmama çabasıyla her soruya cevap veriyor. incilerden seçmeler sunuyor:

soru: 18 mart çanakkale savaşının 90 yıldönümü deniyor. biz o zaman japonlara karşı mı, yoksa çinlilere karşı mı savaştık?

cevap: valla abi şu anda japonlara karşı diye tahmin ediyorum.

soru: peki o zaman japon askerlerine anzak deniyordu, değil mi?

cevap: evet.

soru: peki o zaman o anzakları kim denize dökmüştü?

cevap: valla abi onun hakkında ne diyeyim? ismi bir türlü aklıma gelmiyor.

soru: ama resmini görsem hatırlarım.

cevap: teşekkür ediyorum sağol.

üç buçuk dakikalık röportajı anlattık. siz de hem okudunuz, hem seyrettiniz.

hazır soru-cevaba alışmışken bir de ben sorayım dedim. eğer sorumu saçma sapan bulursanız lütfen cevap vermeyiniz.

soru: bu tablo kimin eseri?

Alt 08-01-2008, 05:16 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point

Alıntı:
AZRAİL662 Nickli Üyeden Alıntı
Azrail azımızdan lafmı almaya çalışıyon biz daha genciz canımızı vermeyiz
Alt 08-01-2008, 05:28 PM   #19 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
Zeynep AY Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
AZRAİL662 Nickli Üyeden Alıntı
Azrail azımızdan lafmı almaya çalışıyon biz daha genciz canımızı vermeyiz
allah iyiliğini versin emi zeynepcim.... katıldım gülcem diyee.. cin fikirli şey seni..
ben saf o kadar cevap yazdım..
helvamı hazırlayın.. az şeker katın.. ben tatlı sevmemmm 44
ooo kıyamam azrailime melek yahu oo ..
Alt 08-01-2008, 06:01 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

yaw ben daha çok gencim ama..ne o öyle yaş maş aaaaa...bakmayın anacım siz o kimlik zımbırtısına..ayy doğuyoruz daha hayatı anlamadan 7 yıl geçmiş oluyor..bir şeyler öğrenmeye başlıyoruz anaaaa bir de bakmışız 18 olmuşuz..sonra hayatta ki arayışlara bakıyoruz..ee öğrendiklerimizi tatbik etcez ya! bir de bakmışız 26 oluvermişiz..tam hayat arkadaşımız bulduk evlencez çocuk falan bakmışız ki 30 olmuşuz...ay birileri yaşamı yıllara bağlamış ve sayılarını koymuşsa benim suçum ne yahu..ben daha 23 e yeni girdim ayol..ama içimde hala 5 yaşında bir çocuk var..
ölmek için çok erken bir yaş azrailcim..sen melek sıfatını unutma dan bak yaşlarımıza...canımız çok kıymetli bizim..

Bookmarks