Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Suçluluk ne kadar dinlenmeli? Çok dinlemek zararlı mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=624467)

sayadi 05-11-2014 01:04 PM

Suçluluk ne kadar dinlenmeli? Çok dinlemek zararlı mı?

Forumda bakıyorum okuyorum kafam karışıyor.

Mesela Suçluluk telkinini 2 hafta dinleyin sonra listenizden çıkarın deniyor, çıkarmasak ne olur? yada neden çıkarıyoruz?

Ben çekirdek inanç yaptırmıştım ordan telkinleri göndermişlerdi, başlangıçta 2 hafta Ego,suçluluk ve kendine güven dinleyin denildi. Şimdi 2 haftadan sonra diğer telkinleride dinlemeye başlayacağım, bu listeden sadece suçluluğu mu çıkaracağız yoksa ego ve kendine güvende çıkacak mı?

Ayrıca neden 2 hafta bu 3 telkin dinleniyor, ben bir türlü tam olarak 2 hafta dinleyemediğim için sürekli baştan dinliyorum, bir türlü çek. inanç telkinlerini dinlemeye başlayamadım ağla2

ne yapacağım agl34

hayatimdegisti 05-11-2014 04:26 PM

Cevap: Suçluluk ne kadar dinlenmeli? Çok dinlemek zararlı mı?

Suçluluk ve ego telkinlere alişmanizi sağlar.Bu telkinleri 2 haftadinlemenizi öneriyoruz.Bu telkinleri dilerseniz listeden çikarmayarak çekirdek inanç telkinlerinizi ekleyebilirsiniz.

sayadi 05-11-2014 05:24 PM

teşekkürler.

ben o 2 haftayı bir türlü düzgün yapamıyorum, yani toplamda 2 aydan fazla dinlemişimdir belki bu son bir yılda ama bir türlü tam olarak 2 hafta dinlemediğim için bir türlü çekirdek inanç telkinlerini dinlemeye başlayamadım nerdeyse 1 sene olacak.

en son dün ,yeter yahu ! diyip, direk çekirdek inanç telkinlerini (suçluluk ve ego,kendine güven de dahil) dinlemeye başladım.

bir sıkıntı olmaz değil mi?

sayadi 05-11-2014 05:24 PM

bu arada teşekkür butonuna basınca şu hatayı veriyor bilginiz olsun:

Alıntı:

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 55

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 107

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 111

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 119

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 130

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 134

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 142

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 211

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/init.php on line 389

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hayatim/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2552

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:37 PM.