Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Suçluluk telkinini ne kadar sıklıkla dinliyorsunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617642)

neseli ceni 11-02-2011 01:04 PM

Suçluluk telkinini ne kadar sıklıkla dinliyorsunuz?

Suçluluk telkinini sürekli listenizde bulunduruyor musunuz (yeni başlayanlar değil, ilk dinleme süresini doldurmuş olanlar), ne kadar sıklıkla dinliyorsunuz?
Ben ilk dinleme süremi doldurdum, daha sonra dinlemedim zayıflatıyor diye. Atakan Bey haftada bir ekleyebilirsin demişti, ben aman zayıflatıyorsa dinlemeyeyim diyerek hiç listeme eklemedim. Merak ettim siz nasıl dinliyorsunuz?

cixili 07-04-2011 01:02 AM

Cevap: Suçluluk telkinini ne kadar sıklıkla dinliyorsunuz?

ben de merak ediyorum. tecrübeliler cevap verse. 2.5 aydır hiç çıkarmadın ben.
çıkarmak lazım mıdır acep?

Hakan_ 07-04-2011 03:41 AM

Suçluluk telkinini dinleme süresi olan ortalama 70 - 80 saati doldurduktan sonra listeinizden çıkarabilirsiniz.İhtiyacınız oldukça arada bir isterseniz dinleyebilirsiniz.Bunun yerinde belli bir süre egogüven güçlendirici telkinin listenizde sabit olarak bulundurabilirsiniz.

x-men33 14-07-2011 04:06 PM

Arkadaşlar Merhaba.

Ben uzun zamandır ego ve suçluluk telkinleri ile beraber diğer telkinleri de dinledim. Daha önce sadece ego ve suçluluk dinlemiştim. Şimdi listemi biraz kısaltmak istiyorum. Suçluluk duygularını çıkarsam olur mu?

Şöyle bir liste olabilir mi?

Ego güçlendirici + kendine güven + baş. düşüncelerini önemsememe + topluluk karş. konuş. + sos. arttırıcı

Bir de daha uzun bir listem var onda da suçluluk ve ertelemeyi bırak felan var. Onu da haftada 1-2 dinlesem olur mu?

Herkese teşekkürler şimdidenactionsmile

x-men33 14-07-2011 09:25 PM

Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi? krzm67

ilindir 02-10-2011 02:15 PM

selam.bende bieşey sormak istiyorum.ilk haftadan sonra yani 70 -80 saat sucluluk dinledkten sonra bu telkını haftada bırkez dinlemeyı düsünüyorum , beni zayıflatmaması için.peki bu zayıflatma olayı tüm telkinlerde varmı yoksa tek sucluluk telkinine özel bir durummu ?cunku bn ilk haftadan sonra ekledıgım telkinleri listemden cıkarmamayı düsünüyoruö.bana yardımcı olursanız cok sevinirim.şimdiden teşekkürler :))

MarEspEraNZa 02-10-2011 02:52 PM

listeniz bence uygun( dilediğinizde suçluluğu ekleyip çıkartabilirsiniz )

ilindir ego ile beraber dinlediniz değilmi suçluluk u ....sizi etkiliyorsa çıkartabilirsiniz .sırasıyla ihtiyaç olan telkinleri ekleyebilirsiniz

Işıldayan Safir 02-10-2011 02:54 PM

Çıkarmak zorunda değilsiniz. Listenizde sabitleyebilirsiniz de. Ancak suçluluk telkini kilo vermek ya da var olan kiloyu korumak amacıyla hazırlanmamıştır. Kilo verildiğine de hiç rastlamamıştım açıkçası. Şimdi görünce şaşırdım. Ben de uzun süre dinledim ancak kilo vermedim.

Sevgiler. actionsmile

şükür 27-11-2011 08:21 PM

telkinleri dinleyeli 3 ay olmak üzere.faydasını görüyorum bu çok güzel...
benim bir sorum olacak.kendimle ilgili bir tespit yaptım ben sf li biri olarak yaşadım yıllardır ve hep toplum içinde düştüğüm durumu kabullenememe oldu bende.yaşadığım şeyler anlamsız geliyodu ama başedemiyordum.durumumu kabullenememek suçlulukla yakından ilgili olabilirmi?listemden suçluluğu çıkardım tekrar eklemelimiyim yoksa ara ara mı eklemem gerek?
sevgilery789

şükür 27-11-2011 08:23 PM

bu arada listem şöyle:
ego
kendine güven
başkalrının düş.önem.
sosyallik artırıcı
bugün de ertelemeyi ekledim...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:50 PM.