Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Evdeyim ve pek dışarı çıkma isteğim olmuyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617545)

Edward_87 30-01-2011 10:59 PM

Evdeyim ve pek dışarı çıkma isteğim olmuyor

Merhabalar,
Ben telkinleri dinlemeye devam ediyorum ve ego-suçluluğu bitirdim.Kendine güven telkinini bitirmek üzereyim 1 hafta olucak.Telefonumdan dinliyorum.music45 Şu son zamanlarda pek evden dışarı çıkma isteğim olmuyor. Sanki insanlarla konuşmaya çekiniyorum gibi. Bu durumum karsı cinste daha fazla oluyor. Sizce bu bir süreç mi?4897

RenaC 31-01-2011 01:31 AM

Cevap: Evdeyim ve pek dışarı çıkma isteğim olmuyor

Kesinlikle bir süreçtir arkadaşım...Sabırla bekle faydasını göreceğine inanıyorum...

montevo 11-02-2011 03:54 PM

Alıntı:

Edward_87 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788851)
Merhabalar,
Ben telkinleri dinlemeye devam ediyorum ve ego-suçluluğu bitirdim.Kendine güven telkinini bitirmek üzereyim 1 hafta olucak.Telefonumdan dinliyorum.music45 Şu son zamanlarda pek evden dışarı çıkma isteğim olmuyor. Sanki insanlarla konuşmaya çekiniyorum gibi. Bu durumum karsı cinste daha fazla oluyor. Sizce bu bir süreç mi?4897

ben dinlemeye başlamadan önce hiç çıkmak istmeiyordum.zaten yalnız gezmek pek mantıklı gelmiyor.amaçsızca dolaşmaya bir mana veremiyorum.suçlulğu dinledikçe sanki içimde bi canavar varmış gibi geliyorbad45

neseli ceni 11-02-2011 03:59 PM

Amaçsızca dolaşmak değil ki, hava almak, yeni insanlar görmek, tesadüfler yaşamak..

mu@z 11-02-2011 04:06 PM

[quote=Edward_87;788851]Merhabalar,

[/quote
aynı durumdayız.eve kapandım resmen zaruretler dışında hiç çıkasım gelmiyor.ne kimseyi görmek nede kimseyle konuşmak geliyor içimden.sanırım insanlara güvenimi kaybettim.zira yüzüme gülüp arkamdan çekiştirdiklerine çok şahit oldum.imkanım olsada kimsenin uğramadığı bir dağın başında azıcık aşım kaygısız başım yaşayabilsem...

Edward_87 12-02-2011 01:28 AM

Hepimizde benzer durumları yaşadığımıza göre bu süreç olarak nitelendirilebilir:) Çünkü şimdilik böyle duygularım azaldı. ayrıca topluluk önünde konuşma telkini sayesinde de pek çok kişinin önünde çekinmeden rahat konuşabildiğim anlarım oldu. Bu farkındalığım az da olsa beni gerçekten mutlu etti.
Umarım sizde olumlu bir gelişme yaşarsınız:)

gunti33m 09-03-2016 09:31 AM

Selamlar,
Bu mp3 ler sadece ritmden mi oluşmakta yoksa içinde konuşma telkini de oluyor mu.?
Benim yüklediklerim de hep müzik yada ritm var. Konuşma olunca olumlamaya mı giriyor acaba ?
Saygılar

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:23 AM.