Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   subliminal hazırlamak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=615482)

kuzusu 19-09-2010 12:04 AM

subliminal hazırlamak

arkadaslar bazı fotograflarda var ya hani subliminal mesajlar okuyamadıgımız ama algıladıgımız yazılar cok kücük yazıldıkları icin okunmuyor ama gizli mesaj veriyor biz de odamıza veya herhangi bir yere o sekilde kücücük yazılarla telkin cümleleri yazsak işe yarar mı

Houner 19-09-2010 12:10 AM

Cevap: subliminal hazırlamak

mantıklı... işe yarar mutlaka ama o yazının bilinçaltına gitmesi için sabırlı olmak gerekiyor birde hergün sık sık dışınızdan okumanız gerekiyor, belli bir zamandan sonra bilinçaltına gider

kuzusu 19-09-2010 09:45 AM

Alıntı:

Houner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769090)
mantıklı... işe yarar mutlaka ama o yazının bilinçaltına gitmesi için sabırlı olmak gerekiyor birde hergün sık sık dışınızdan okumanız gerekiyor, belli bir zamandan sonra bilinçaltına gider

dıştan zaten bilincli olarak olumlamalar yapıyorum o da bilincsiz bi calışma olur extradan diye düsündüm

kirilenko 19-09-2010 01:08 PM

işe yaramayacagını düşünüyorum malesef.. çünkü o yazıyı zaten sen yazıyorsun ve fark ediyorsun . bilinç altına gidebilmesi için farketmeden algılanması gerekmiyormu?

Houner 19-09-2010 02:16 PM

Alıntı:

kirilenko Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769124)
işe yaramayacagını düşünüyorum malesef.. çünkü o yazıyı zaten sen yazıyorsun ve fark ediyorsun . bilinç altına gidebilmesi için farketmeden algılanması gerekmiyormu?

hayır illaki öyle olması gerekmiyor ama bilinçli olarak görüp farkettiğin için biraz zaman alır... yinede kesinlikle işe yarar, bende odamdaki duvarıma olumlamalar yazıp astım, hem okumuş oluyorum hemde görsel olarak bilinçaltını ikna etmeye devam ediyorum. superxy

MMSI 19-09-2010 02:27 PM

é

Alıntı:

ee dinlediğimiz telkinlerde böyle değil mi nasıl bir çelişki oldu şimdi.

azazeli101 19-09-2010 02:30 PM

Alıntı:

bende bu düşüncemden dolayı telkin içerinin okunmasından yana değilim.superxy

MMSI 19-09-2010 05:23 PM

Cevap: é

Alıntı:

MMSI Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769137)
ee dinlediğimiz telkinlerde böyle değil mi nasıl bir çelişki oldu şimdi.

yazdığın metni alıntılıyorum böyle bir şey varmı?

kuzusu 19-09-2010 08:42 PM

arkadaslar fikirleriniz için öncelikle tesekkr ediyorum ama şöle düşünüyorum o yazıları yazıp yinede denicem biliyorum ben yazdıgım icin sonuc vermez diyolar ama zaten yazdıgım yere cok dikkatli bakmıcam ki kendimi onu görmek icin de zorlamıcam sonucta görüs acımızda olması yetiyor yani
olmazsa sunu da düsündüm aslında olumlamalrı yazıp karıştırıp nereye hangi yazıyı yazdıgımı gelişigüzel koyarsam da olur
hadi hepsini gecelim bi arkadasımız odama olumlamalar yazıp astgını sölemiş o arkadasımız da aslında hem bilincli hem bilincsiz calışmış oluyo yani görse bilse bile o odaya her girdiginde o yazıyı okumadıgında görüs acısında oldugu icin bilinci yine de o yazıları algılar ben böle düsünüyorum

kirilenko 20-09-2010 11:14 PM

ben bu konuda pek bir bilgi sahibi degilim sadece kendi fikrimi yönelttim.. dinledigimiz telkinlerde içerigini biliyoruz ama dinlerken ne dedigini anlayamıyoruz o yüzden bilinç altına ulasır diye düşünüyorum.. burdaki durum ise mesela subliminal reklam örneklerinde ilk baktıgımızda göremedigmiz ama bir kez fark ettikten sonra onu daha sonra her gördügümüzde fark etmemiz ve bilinç altımıza girememesi gibi bişey .. benim düşüncem bu yanlışım varsa düzeltirsniz.. saygılarımla...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:42 PM.