Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   Subliminal Recording System 8.0 Kullanımı Türkçe Videolu - Link Yenilendi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614718)

TheLucideR 17-08-2010 11:30 AM

Subliminal Recording System 8.0 Kullanımı Türkçe Videolu - Link Yenilendi

Arkadaşlar Daha Önce Bir Arkadaşımız Bu Pogramın Videolu Kullanımını Vermiş Ama Forumda O Konuyu Silmiş Ben Videoyu Buldum Burda Sizlerle Paylaşmak İstedim

Tıkla İzle

himalayalar 17-08-2010 11:39 AM

Cevap: Subliminal Recording System 8.0 Kullanımı Türkçe Videolu - Link Yenilendi

cihan ben bu programın nasıl kullanılacağını öğrenmeye çalışırken bu videoyu izlemiştim daha önce... adam sırf program tanıtım videosu yapayım diye yapmış. videoda hep yanlış anlatmış. ancak deneme yanılma yoluyla programı öğrenebilirsin.

TheLucideR 17-08-2010 11:43 AM

Cevap: Subliminal Recording System 8.0 Kullanımı Türkçe Videolu - Link Yenilendi

bende diyorum neden yaptıgım telkinle mp3 ü birleştirince kayıt edemiyorum telkinle mp3 ü birleştiriyorum oraya kadar tamam ama bunu kaydedemiyorum :( sen biliyormusun kullanmasını

himalayalar 17-08-2010 11:45 AM

3-4 ay önce uğraşmıştım, şu an hatırlamam için bir daha bakmam gerekir....

TheLucideR 17-08-2010 11:47 AM

sende bu programın full sürümü varsa bana verip ögretirsen sevinirim ögreteceksen özelden görüşelim

himalayalar 17-08-2010 11:48 AM

program zaten ücretsiz bir program değil mi? ben öyle biliyorum...

arca 17-08-2010 08:55 PM

Evet öğrendiklerinizi burada paylaşırsanız sevinirim. Bende aynı şey için uğraştım ama beceremedim...:

himalayalar 17-08-2010 09:10 PM

en basitinden şöyle yapılabilir... hazırladığınız metni ses kaydedicisiyle seslendirip kaydedin. aynı anda hem windows media playerı hem de winampı açın. telkininizi windows media playerda çalıştırın. Tekrar modunu ayarlayın, sesini kısın. Diğer taraftan winampa sevdiğiniz şarkıların listesini koyun ve çalın. eğer hala telkin sesini duyuyorsanız ya telkinin sesini biraz daha kısın ya da şarkı listenizi çalan winampın sesini kaldırın...

SASELSA 22-10-2010 02:36 PM

himalayalar sizin dediğiniz gibi olacağını zannetmiyorum. Bu frekans işi belli bir frekansta kayıt olması gerekir. Buda ancak programlar sayesinde yapılır.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:58 AM.