Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   SUBLİMİNAL VİSİON PRO (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=5167)

cRaZyb0y 27-03-2008 12:31 AM

Ynt: SUBLİMİNAL VİSİON PRO

Teşekkür ederim duru79 :) umarım yararlı olmuştur

duru79 27-03-2008 12:35 AM

Ayyy en sonunda yükledim k8908 k8908 k8908 k8908 k8908 k8908

Caan tekrar sağol Allah razı olsun mlk34 Çok istiyordum bu programı indirmeyi ama hep yanlış oluyordu çok mutlu oldum.Yüce Rabbimde seni sevindirir inşallah kiss3

Tek tek neyapıcağımıza kadar anlatmışsın,link vermişsin,göstermişsin yaramaz mı çok dua aldın benden çooooook s456
happy6 y789

hayalayaz 27-03-2008 02:54 AM

cRaZyb0y cum hoşgeldin kuzum..analar aslan parçası doğursun..kim demiş benim kuzuma tohumluk diye..benim çocuğum daha kuzu ( babası teke diyo) canım oğlum şaka bir yana çok teşekkür ederim..ellerin yüreğin nurdan olsun..yaradanım buradaki tüm çocuklarım ve arkadaşlarımla birlikte seninde yolunu kendi nuruyla aydınlatsın..seni çok seviyorum..ve çok saygı duyuyorum..hele hele insanlara kıyamayan o güzel yüreğin varyaaaaaaaaaaaaaaaaaa..tutmayın beniiiii kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3
sen benim hayatta yaptığım en akıllı iki işten birisin..bu iki işi sen biliyorsun..burda'da bilen biliyor hadi diğerleride öğrenmesin..onların daha önemli işleri var.. aa34 aa34 aa34 aa34 aa34 saat gecenin üçü olmuş şimdi gitsem yanağına şaaaaaap diye bir öpücük kondursam..uyanır..bu pek iyi bir fikir değil ama, bu çocuk doğduğu andan beri beni hep sevindirdi allahta onu sevindirsin ..nasıl gönlüm oldu anlatamam..hadi bende yatayım bari

izmirli035 27-03-2008 09:47 AM

merhaba çilgin çocuk

allah senden razi olsun 96, valla ustelik ne muradin varsa versin oyle guzel açiklamalar koymussun ki hemen oncekini tamamen silip yenisin kaydettim. simdide kendi cumlelerimi yazdim , simdi de gayet guzel isliyor.

sana çok tesekkur ederim!!! sana paris ten eiffel kulesini gondereyim!!! seni aya yollayayim!!! saka tabii sonra sarkozy amcam beni napar??? s456
hadi herkese ayni kolaylikta indirmelerini istiyorum

iyi gunler!!

izmirli035 27-03-2008 10:38 AM

çilgin çocuk,
sana ihtiyacim var

progrmi kurdum çalistirdim, ama simdi cumlelerden birini degisirmek istiyorum. programi "close" denen yerdenkapattim, su anda yazdigim tum cumleler gelip gidiyorlar, ama ben masa ustunden programi tekrar açamiyorum. bi turlu açilmiyor, ne yapmam gerekiyor??
bilgisayarimi açip kapattim, uzantilarina baktim yok tekrar açilmiyo, bu pogram bana kustu mu yoksa??

simdiden tesekkurler
haydi iyi gunler!!

suzzy 27-03-2008 11:45 AM

merhaba can...hoşgeldin...sefalar getirdin.... 956k

hayal ablam önce seni tebrik etmek lazım... tender45 böyle pırlanta gibi bir evlat yetiştirdiğin için...

can şimdide seni tebrik ediyorum... blissy sitemize ve bizlere verdiğin destek için...ellerine sağlık... blissy çok güzel bir anlatımdı süppersin... super

burcu-tkn8 22-04-2008 03:18 PM

bu programı daha önce bir arkasım önermişti ama hiç fırsatım bulup yüklememiştim.yinede teşekkürler:)benim sorunum alında şu; telkinleri kendimiz yazsak sorun olurmu? hem ingilizcem yeterıince iyi değil terli345 hemde kendimi telkin etmem gerekn özel bir durumlada ilgili telkinler yazdım.sorun yaratrmı? dusun

kübrayigit 22-06-2008 07:10 PM

ya ben hala yükleyemedim. blook linki tıklayınca açılan sayfada free yazan yere tıklıyorum geri sayım başlıyo sonra kahverengi bi zeminde rakam ve harfler çıkıyor şifre olarak giriyorum dowland tuşuna basıyorum aç kaydet seçeneklerinden aç diyorum güya yükleniyo ama sonunda program uyumluluk sorunu var diyor 88a napmalıyım neyi yanlış yapıyorum dusun ayrıca daha önce natura terapiyi yüklemiştim çalışıyordu 96 şimdi bi haftadır şifre istiyor. blook bunlar ücretlimi biz demo gibi bişi yükledikte şimdi süremi doldu anlamadım dunk56 lütfen site aşkına yardımcı olun mlk34 mlk34 mlk34 mlk34

ametist 22-06-2008 07:18 PM

ben de yükleyememiştim.daha doğrusu yükledim fakat yeni scriptler ilave edememiştim sanırım vistayla uyumlu değil bu program.onun yerine mind master kur,sunliminal vision prodaki özelliklerin hepsi var ,yeni telkinleri eklemek daha basit ve vistayla uyumlu çalışıyo bence daha iyi art56art56 smiliyface

kübrayigit 22-06-2008 07:24 PM

dediğin şey nedir nasıl kurulur kardaş.bi bilsem dunk56 mlk34 dunk56 dunk56 dunk56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:43 AM.